0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Big Brother 4
« Отговор #100 -: Септември 23, 2008, 19:56:30 pm »
Хайде пред тв-то,че ББ4 почва!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #101 -: Септември 23, 2008, 19:58:46 pm »
хайдееееееее на линия!
Re: Big Brother 4
« Отговор #102 -: Септември 23, 2008, 20:12:26 pm »
Очаквах по-интересна мисия   :x
Re: Big Brother 4
« Отговор #103 -: Септември 23, 2008, 20:12:40 pm »
Изпуснах каква ще е мисията. :(
Я раздуйте!
Re: Big Brother 4
« Отговор #104 -: Септември 23, 2008, 20:14:14 pm »
Трябва да скрие парите в къщата и никой не бива да ги намери до края на шоуто!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #105 -: Септември 23, 2008, 22:16:26 pm »
Този сезон ми се струва че ще е най слабия . Лично мое мнение :lol: :wink:
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Big Brother 4
« Отговор #106 -: Септември 23, 2008, 22:20:31 pm »
Нещо по интересно очаквах нещо се дънят продуцентите.Дано се поправят за напред и да стане интересно.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #107 -: Септември 23, 2008, 22:27:07 pm »
С тая мисия нещо се изложиха!На на с също ни е фафоритка Наталия,но сега като видяхме и тази Виолета май и тя ще ни е фаворит.Бе струва ми се че ще стане интересно-много жени затворени на едно място-може и бой да има :D-особено оная дето иска все да и е лъскаво,кой знае какво ще направи сега както и няма и дрехите!
Ще гледаме пък ще видим. :balk_127:

*
Re: Big Brother 4
« Отговор #108 -: Септември 23, 2008, 22:31:06 pm »
Немога да разбера защо за водещ са избрали М.Цветков? Той просто нестава за това шоу. Очаквах днес да видя нещо интересно а се оказа че повтарят от снощи.Направо съм разочарована.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #109 -: Септември 24, 2008, 07:02:28 am »
Аз малко съм разочарована и от снощното шоу и от моите фаворитки Наталия и Емилия..Ма как поне не изчакаха поне два дена да минат ,преди да започнат с шушуканията по нечий адрес..Еййй значи те тва си е чисто нашенска черта.. А това Вили е страхотно за сега..Много е намахана,но все пак на нов съквартирант и на малко прасе да не се радвам,че не се знае каква свиня ще излезе накрая.. :)
Re: Big Brother 4
« Отговор #110 -: Септември 24, 2008, 08:09:29 am »
И мен тази новата Виолета ме изкефи,луда глава е  :lol: Добре направиха,че не пуснаха Нели!Ама наистина дано да се постегнат с нещо по-интерестно,но все пак мисля ,че шоуто ще има успех /ма то се видя,че не ставам за гадател  :oops: :lol:/
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Big Brother 4
« Отговор #111 -: Септември 24, 2008, 09:57:13 am »
Ей,дано да стане нещо по-интересно,че вчера не бях във възторг!И тази новата мацка(адашката) е много яка,и как само се кефише ,че влиза... :D
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #112 -: Септември 24, 2008, 10:01:25 am »
Аз си мисля, че Пловдивската трътла щеше да е много по-интересна за гледане от тази.Аз не видях в нея нищо, което да успее да ме задържи пред екрана.Да живее Сървайвър ;)
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #113 -: Септември 24, 2008, 10:13:54 am »
Очаквах днес да видя нещо интересно а се оказа че повтарят от снощи.Направо съм разочарована.


Че те винаги така правят - помня и в предното ББ същото нещо ме изнервяше(затова и спрях да го гледам в един момент) - непрекъснато повтарят стари неща,и тук-там пускат по нещо ново...А бе същата тъпня ще е,така като гледам...


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Big Brother 4
« Отговор #114 -: Септември 24, 2008, 10:27:56 am »
Ние гледахме Денсинг старс, и на рекламите хванах само един кадър на новото момиче.
"Толеранс" Ви казвам, огледа ги хубаво и вика- "Като гледам, повечето сме готини!" :lol:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Big Brother 4
« Отговор #115 -: Септември 24, 2008, 10:53:04 am »
Аз си мисля, че Пловдивската трътла щеше да е много по-интересна за гледане от тази.Аз не видях в нея нищо, което да успее да ме задържи пред екрана.Да живее Сървайвър ;)
Ммдаа.И аз тъй.
Хич не ми харесва вече това предаване-ни водещия,ни участниците!Дори като зрител съм обидена как за толкоз прости вече ни имат!Сега очаквам да се окаже,че някоя от жените е травестит(отново),пък може и Здравко от някъде да изникне-все пак това е сезона на изненадите :wink:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Big Brother 4
« Отговор #116 -: Септември 24, 2008, 10:58:25 am »
Добре че не я вкараха тая. Трябваше да слушаме селски говор и да гледаме сланини постоянно( да не ми се обиждат по-пълничките), тая братче хич не си прикрива недостатъците, ами се чуди как да ги изкара на показ. А това с банските в аквапарка
 :a_pig_01:
направо ужас. А като почна да говори за тоя старец дето я праска, ама не баш. "То това са съвсем приятелски отношения." Странно щото не съм разбрала,че трябва да се държим така с приятелите си.
Ако има някое момиче от пловдив да ми каже дали се говори така там, щото ми е направило впечатлени че другите говорят по-правилно.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #117 -: Септември 24, 2008, 11:02:17 am »
Добре че не я вкараха тая. Трябваше да слушаме селски говор и да гледаме сланини постоянно( да не ми се обиждат по-пълничките), тая братче хич не си прикрива недостатъците, ами се чуди как да ги изкара на показ. А това с банските в аквапарка
 :a_pig_01:
направо ужас. А като почна да говори за тоя старец дето я праска, ама не баш. "То това са съвсем приятелски отношения." Странно щото не съм разбрала,че трябва да се държим така с приятелите си.
Ако има някое момиче от пловдив да ми каже дали се говори така там, щото ми е направило впечатлени че другите говорят по-правилно.
абсолютно! :lol: мане изкарахме късмет ,че не я вкараха  :lol: :lol: то бива ,бива.... а говора в Пловдив незнам - Стойка пипирудата не беше ли и тя от там? аз имам познати от пловдив...ама не говорят така бе!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #118 -: Септември 24, 2008, 11:02:35 am »
Аз пък с нетърпение чакам да покажат мъжкото присъствие в къщата  :oops: :lol:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #119 -: Септември 24, 2008, 11:05:52 am »
представям си...ама поне няма да са само женски ( и манолчо  :lol: де)Вие гледате ли нова+