0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Big Brother 4
« Отговор #1160 -: Декември 09, 2008, 17:00:42 pm »
За четвъртък и аз не разбрах. Имам чувството, че в този сезон всичко се обмисля в последния момент. Уж някаква мисия щяха да им дават, която щяла да им промени живота, уж ако не я изпълнят, тогава щяло да има номиниран за четвъртък...незнам.
А Танчето, ще си замине само с огорчението от собствените си глупости, не и с париците. Те са за Наталка :)
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #1161 -: Декември 09, 2008, 22:25:56 pm »
Аз пък въобще не разбрах ,че ще имат мисия! Мился че в четвърътк ще си отде този, който има най-малко гласове т.е. Таня. Не съм сигурна обаче...
Re: Big Brother 4
« Отговор #1162 -: Декември 10, 2008, 09:10:22 am »
Снощи не казаха ли ,че днес ще им кажат за новата мисия,или аз пак не съм разбрала, че бях на работа и го гледах на пресекулки.

Re: Big Brother 4
« Отговор #1163 -: Декември 11, 2008, 21:37:20 pm »
Ама яко развитие........................ :lol:
Как само ги изпъдиха пак в самолета завалийките........................ :lol:
Тъкмо се насладиха на поредните лакомства................. :lol: и .........марш ......... :lol: :lol: :lol:

Абе интерестно ще е и купона на бившите,тая нощувка ще е луда сред туй количество алкохол и храна  :D

И добре,че Таня най-сетне излезна,не за туй че е ромка,а заради непрестанните й крясъци и скандали.....уффффффффф те край нямаха бееееееее,ужЪсссс!
Re: Big Brother 4
« Отговор #1164 -: Декември 11, 2008, 22:03:03 pm »
Определено стана много интересно. Еи тая нощ вече може не секс, ами цяла оргия да стане  :lol: като гледам колко алкохол има. :lol:

*
Re: Big Brother 4
« Отговор #1165 -: Декември 12, 2008, 08:20:02 am »
Аз такова...пак не гледах всичко - какво е станало?
Видях, че са подредили столовете белите на лайфа и коментираха...
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Big Brother 4
« Отговор #1166 -: Декември 12, 2008, 09:37:36 am »
Най-несправедливо ще е да спечели Денислав, защото той имаше най-малко време в къщата, а и нямаше толкова време да похаби нерви вътре с всички изпитания, които преживяха другите. Аз мисля че трябва да спечели може би Наталия, защото е една такава ведра и слънчева...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #1167 -: Декември 12, 2008, 09:40:10 am »
Твърдо ЗА Жоро.Наталия ще ме прощавате, ама....то бива бива позьорство и демонстративност, ама нейното на нищо не прилича.Денислав не е за наградата.Даниела...абе в интерес на истината Даниела беше една от най-интересните персони (реално почти всички случки, които ще запомним от този сезон са с нейно лично участие).Наградата заслужават или тя или Жоро.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Big Brother 4
« Отговор #1168 -: Декември 12, 2008, 09:44:54 am »
Жоро на моменти се държеше грубо със съквартирантите и дори обиждаше, което даже ме изненада. В начаслото го харесвах, после някак ми се стори, че е престорен, особено сега накрая когато всеки внимава как се държи...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #1169 -: Декември 12, 2008, 09:50:36 am »
Никой не те кара да го харесваш, подкрепяй си Наталия ;)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Big Brother 4
« Отговор #1170 -: Декември 12, 2008, 10:00:26 am »
Все пак чесно казано, аз няма да подкрепя никой със смс, защото мисля че тези игри са глупост. Предпочитам да пращам смс за деца, които са в нужда или хора, които са изпаднали в беда. А що се отнася до Биг Брадър това е една машина за пари, която прави участниците за резил, а продуцентите-богати !
 :wink:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #1171 -: Декември 12, 2008, 10:03:15 am »
Не мисля, че някое момиче от тук би пратило смс за подобна глупост, да ти кажа честно ;)
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Big Brother 4
« Отговор #1172 -: Декември 17, 2008, 20:27:14 pm »
Ами да честитим на Жорето и да му пожелаем с кеф да похарчи наградата :lol:
Да ви кажа чесно, нещо ми е скучно сега  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #1173 -: Декември 17, 2008, 21:10:45 pm »
Не мисля, че някое момиче от тук би пратило смс за подобна глупост, да ти кажа честно ;)
:lol: абсолютно!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #1174 -: Декември 17, 2008, 21:27:31 pm »
Да ви кажа чесно, нещо ми е скучно сега  :lol:
И на мен ми е така. :(
Някак се гласяхме 8 часа да сме на масата и да гледаме,а сега?

*
Re: Big Brother 4
« Отговор #1175 -: Декември 17, 2008, 22:00:27 pm »
Да ви кажа чесно, нещо ми е скучно сега  :lol:
И на мен ми е така. :(
Някак се гласяхме 8 часа да сме на масата и да гледаме,а сега?
ужасно е наистина ! няма какво да се гледаааааааа!
Re: Big Brother 4
« Отговор #1176 -: Декември 17, 2008, 23:34:15 pm »
Спокойно момичета, нали  скоро ще започне "Стани -Богат" , та ще има какво да гледаме .Пък и Мюзик Айдъл също стартирва ще падне смях пак с кастингите :lol:.

*
Re: Big Brother 4
« Отговор #1177 -: Декември 18, 2008, 00:13:54 am »
Спокойно момичета, нали  скоро ще започне "Стани -Богат" , та ще има какво да гледаме .Пък и Мюзик Айдъл също стартирва ще падне смях пак с кастингите :lol:.
от кога ще са предаванията?
Re: Big Brother 4
« Отговор #1178 -: Декември 18, 2008, 15:50:36 pm »
незнам ,но предполагам, 4е до някоя друга седмица ще започнат.