0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Липсващи графики
« Отговор #40 -: Октомври 29, 2009, 13:06:56 pm »
Дава ми някакви грешки в календара и в графиките - като добавих нова информация и запазих, ми даде грешка null. При опит да вляза в графиките ми отваря празна страница. Явно и тук е заради много дълъг период без данни. Ако можете да го оправите, ще съм много благодарна.
Ще ги оправя довечера.

Поздрави


PS: Готово. Оправени са.
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 23:46:33 pm от beast »
Re: Липсващи графики
« Отговор #41 -: Ноември 06, 2009, 08:49:04 am »
beast, би ли погледнал и моя календар.
Едната ми графика изчезна, вчера ги гледах всичко си беше ок, днес едната не се вижда.
За месец 10.2009 трябва да ми излизат две гарфики за два цикъла по 15 дена, а е само едната. Иначе в самия каледар данните си стоят така като съм си ги въвела.
Благодаря :P
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Липсващи графики
« Отговор #42 -: Ноември 11, 2009, 22:58:33 pm »
Всичко си е наред при тебе?
Re: Липсващи графики
« Отговор #43 -: Ноември 12, 2009, 08:04:37 am »
Съжалявам, забравих да пиша  :oops:
Всичко е ок, липсващата графика се появи :)
Благодаря!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Липсващи графики
« Отговор #44 -: Ноември 23, 2009, 16:52:28 pm »
Здравейте промених първият ден на цикъла си и изчезна едната ми графика за октомври ще може ли да ми ги погледнете Благодаря
Re: Липсващи графики
« Отговор #45 -: Ноември 24, 2009, 15:04:31 pm »
Здравейте промених първият ден на цикъла си и изчезна едната ми графика за октомври ще може ли да ми ги погледнете Благодаря
Всъщност като сложа зацапване изчезва цикъла, ако е капка си го има, ако не става ще си сложа капката
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #46 -: Ноември 24, 2009, 15:43:45 pm »
Здравейте промених първият ден на цикъла си и изчезна едната ми графика за октомври ще може ли да ми ги погледнете Благодаря
Всъщност като сложа зацапване изчезва цикъла, ако е капка си го има, ако не става ще си сложа капката

Зацапването не се приема за начало на цикъл.
Сложи си малка капчица.

Поздрави
Re: Липсващи графики
« Отговор #47 -: Ноември 24, 2009, 15:54:07 pm »
аз исках зацапването да е към предния цикъл ако не може ще си сложа капчица
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #48 -: Ноември 24, 2009, 15:58:32 pm »
аз исках зацапването да е към предния цикъл ако не може ще си сложа капчица
Зацапване можеш да си сложиш нявсякъде - то не създава нов цикъл.
Така че си сложи спокойно зацапването в последния ден на цикъла, а на следващия ден си сложи капчица - така цикъла ще започне от капчицата а не от зацапването.
Re: Липсващи графики
« Отговор #49 -: Ноември 24, 2009, 15:59:46 pm »
Така съм направила но ми изчезна графиката за октомври
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #50 -: Ноември 24, 2009, 16:09:53 pm »
Така съм направила но ми изчезна графиката за октомври

Готово
Re: Липсващи графики
« Отговор #51 -: Ноември 24, 2009, 16:11:59 pm »
Много благодаря :)
Re: Липсващи графики
« Отговор #52 -: Ноември 27, 2009, 14:10:58 pm »
При мен възникна също проблем. Исках да изтрия доста цикли и да оставя само тези от тази година (понеже за предходните не съм записвала подробно), но се оказа че не мога да изтрия последните два от тях от 2007 година. Може би първо трябваше да започна от там  :oops: За съжаление сега когато опитвам да ги изтрия ми дава грешка null, а за циклите от 2009 не ми излизат графики. Може ли това да се оправи по някакъв начин?
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #53 -: Ноември 29, 2009, 20:59:53 pm »
При мен възникна също проблем. Исках да изтрия доста цикли и да оставя само тези от тази година (понеже за предходните не съм записвала подробно), но се оказа че не мога да изтрия последните два от тях от 2007 година. Може би първо трябваше да започна от там  :oops: За съжаление сега когато опитвам да ги изтрия ми дава грешка null, а за циклите от 2009 не ми излизат графики. Може ли това да се оправи по някакъв начин?
А защо решиш да триеш данни от календара?
Re: Липсващи графики
« Отговор #54 -: Ноември 30, 2009, 10:26:07 am »
Понеже не съдържаха никаква информация. Просто начало на един цъкъл и това е. Ако е проблем и не може да се оправи ще си направя нова регистрация, а тази може да ми я изтриете. Хубав ден желая
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #55 -: Ноември 30, 2009, 10:36:29 am »
Понеже не съдържаха никаква информация. Просто начало на един цъкъл и това е. Ако е проблем и не може да се оправи ще си направя нова регистрация, а тази може да ми я изтриете. Хубав ден желая
Ами аз ти ги оправих нещата още вчера, но ми беше любопитно защо си искала да търкаш данни?
Re: Липсващи графики
« Отговор #56 -: Ноември 30, 2009, 10:44:22 am »
Благодаря, аз току що влизам в страницата и най-напред влязох във форума. Съжалявам, че се наложи да ми се оправят бакиите  :lol: Още веднъж хубав ден желая.
Re: Липсващи графики
« Отговор #57 -: Декември 20, 2009, 11:13:17 am »
Липсват ми всички графики. Когато натисна бутона лични графики не излиза нищо
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #58 -: Септември 10, 2010, 10:47:51 am »
Здравейте,и аз имам същия проблем.Не виждам никакви лични графики, съобщение не ми излиза!Когато въвеждам данни в календара и опитам да запиша винаги изписва грешка null?
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #59 -: Септември 11, 2010, 21:45:17 pm »
Здравейте,и аз имам същия проблем.Не виждам никакви лични графики, съобщение не ми излиза!Когато въвеждам данни в календара и опитам да запиша винаги изписва грешка null?

Би ли проверила отново, мисля че ги оправих.