0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Липсващи графики
« Отговор #20 -: Май 20, 2009, 14:01:15 pm »
Все още чакам графиките ми да се появят. Надявам се модератора да следи темата!  osi_10
Следя я, но вечер не ми остава време да оправя записите.
През деня от офиса не мога заради интернета ми - филтрира се през прокси.

Съжалявам че се забавям, но ще трябва да почакаш - имам те в предвид и при първа възможност ще ги оправя.
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #21 -: Май 26, 2009, 15:15:23 pm »
Все още чакам графиките ми да се появят. Надявам се модератора да следи темата!  osi_10

Готово, оправих ги. Причината беше е че един ден ти беше изчезнал - най вероятно си го изтрила, а данните в таблицата с циклите не се бяха записали.

Поздрави
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #22 -: Май 27, 2009, 16:13:56 pm »
Много благодаря :bighug:
*

    vanichka81

Re: Липсващи графики
« Отговор #23 -: Юни 24, 2009, 14:06:55 pm »
i moite grafiki lipsvat,vsi4kite.Problema e 4e promenix imeto i parolata na profila i sega ne moga da si gi otvorq.
*

    VANICHKA81

Re: Липсващи графики
« Отговор #24 -: Юни 24, 2009, 14:10:48 pm »
STAROTO IME MI BE6E:METKATA78,A NOVIQ MI E :VANICHKA81,VODQ SI ZAPISKI OT 5 MESECA,SPE6NO MI TRQBVAT TAI KATO PRAVIM BEBEOPITI,MOLQ POMOGNETE! :ask: :bori_020:
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #25 -: Юни 24, 2009, 14:25:12 pm »
STAROTO IME MI BE6E:METKATA78,A NOVIQ MI E :VANICHKA81,VODQ SI ZAPISKI OT 5 MESECA,SPE6NO MI TRQBVAT TAI KATO PRAVIM BEBEOPITI,MOLQ POMOGNETE! :ask: :bori_020:
i moite grafiki lipsvat,vsi4kite.Problema e 4e promenix imeto i parolata na profila i sega ne moga da si gi otvorq.
Пратих ти паролите и потребителските имена на пощата. И двата акаунта работят без проблеми - в единия няма вкарани никакви данни.

Поздрави
*

    vanichka81

Re: Липсващи графики
« Отговор #26 -: Юни 24, 2009, 21:36:24 pm »
mnogo vi blagodarq za barziq otgovor,sega vsi4ko e to4no :D :) :balk_119: :balk_81:
Re: Липсващи графики
« Отговор #27 -: Юли 13, 2009, 22:04:43 pm »
При мен липсват последните 2 графики. Може ли да помоля модератор да ми ги възстанови. Много ще съм благодарна. Важно ми е заради установената бременност, а това ме вълнува отново.  :D
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #28 -: Юли 14, 2009, 00:39:10 am »
При мен липсват последните 2 графики. Може ли да помоля модератор да ми ги възстанови. Много ще съм благодарна. Важно ми е заради установената бременност, а това ме вълнува отново.  :D
Здравей,
не са последните 2 а е само една - и се съмнявам че след като си забременяла средата на 2006 и следващоя ти цикъл е бил средата на 2009 - което прави близо 3 години без цикъл?
Може и да е така, но календара смята че когато човек прекъсне да попълва календара за повече от 15 месеца (9 месеца бременност + 6 месеца без цикъл след раждането) приема че човека е прекъснал попълването и започва от начало.
Ако имаш други цикли по назад във времето (преди 07.2009) влез и ги вкарай. Така календара ще се усети и ще ти направи всички цикли както са си.

Поздрави
Re: Липсващи графики
« Отговор #29 -: Юли 16, 2009, 11:19:46 am »
Кои месеци трябва да вкарам? Много ми е важно да си видя графиката. Вкарах някои, но явно не са достатъчни.
Re: Липсващи графики
« Отговор #30 -: Септември 02, 2009, 23:21:26 pm »
Здраейте,

при мен липса една бременна графика от 27.12.2006г. и бих искала да мога да я виждам, ако е възможно. За съжаление периода, в който не съм попълвала данни след това е доста дълъг и сигурно това е проблемът.
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #31 -: Септември 03, 2009, 09:53:07 am »
Здраейте,

при мен липса една бременна графика от 27.12.2006г. и бих искала да мога да я виждам, ако е възможно. За съжаление периода, в който не съм попълвала данни след това е доста дълъг и сигурно това е проблемът.
Здравей,
когато периода с непопълване е много дълъг става така.
Просто си запиши датата на раждането като ден с кървене и след това запиши дните в които си спомняш че са ти започвали цикли и календара ще ти създаде съответните графики.
Периода мисля че беше около 900 дни в които ако не се попълва календара и той си мисли че просто си спряла да попълваш и не създава за него графика.

Поздрави
Re: Липсващи графики
« Отговор #32 -: Септември 03, 2009, 10:59:31 am »
beast - Благодаря за отговора. Аз пробвах този начин още преди да прочета темата, но не се появява графика и това е. Пробвах даже малко след тестът за бременност да сложа менструално кървене 3-4 дена, само и само да се появи графика - не стана. Пробвах да сложа пак 3-4 дена менструално кървено малко след раждането - пак нищо. Сега пробвах в деня на раждането и един-два цикъла след това, но не става и това си е.  :? Сега дописах и данни - от деня на раждането до сегашните реални графики - но пак излизат само старите графики след март месец + една графика преди бременната ми от 11.2006г. Другите графики не се показват и това си е...
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #33 -: Септември 03, 2009, 11:29:59 am »
Изтрих повечето от сега добавените - нереални данни и намерих грешката,но не мога да я оправя от тук.
Довечера от къщи ще я оправя.
Проблема е че в периода от началото на бременноста ти до 11.10.2007 има вкарани 2 записа за един и същи ден. Тази грешка се случва много рядко и се получава като се натисне няколко пъти бутона за запис на данни много бързо а и сървъра през това време трябва да е претоварен и заявките минават в статус на изчакване. След минаването на първия запис има проверка и не може да мине втори, но понякога 2 нишки за запис започват почти едновременно и докато едната още не е записала другата прави проверка и след записа на първата минава и записа на втората.

Оправянето ще е да намеря точно дублирания запис и да го изтрия на ръка.

Поздрави
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #34 -: Септември 03, 2009, 21:59:15 pm »
beast - Благодаря за отговора. Аз пробвах този начин още преди да прочета темата, но не се появява графика и това е. Пробвах даже малко след тестът за бременност да сложа менструално кървене 3-4 дена, само и само да се появи графика - не стана. Пробвах да сложа пак 3-4 дена менструално кървено малко след раждането - пак нищо. Сега пробвах в деня на раждането и един-два цикъла след това, но не става и това си е.  :? Сега дописах и данни - от деня на раждането до сегашните реални графики - но пак излизат само старите графики след март месец + една графика преди бременната ми от 11.2006г. Другите графики не се показват и това си е...

Готово
Re: Липсващи графики
« Отговор #35 -: Септември 04, 2009, 00:46:30 am »
beast - Много благодаря, че оправи проблема, сега наистина всичко е идеално!  :D
Re: Липсващи графики
« Отговор #36 -: Септември 25, 2009, 10:08:04 am »
Здравейте,
възникна и при моите записи следният проблем
Миналия месец в графиката ми пишеше три пъти една и съща дата с цикъл "3!"
опитах се да изтрия въведените данни от  предишния месец и стна по- зле излиза ми грешка "null"
това изписва и при записването на нова информация.
Няма и графиките  :(
Благодаря предварително.
Когато не се чувстваш добре, защото не си получил това което искаш, просто се стегни и бъди щастлив, защото Бог е измислил нещо по-добро за теб.
*
Re: Липсващи графики
« Отговор #37 -: Септември 25, 2009, 11:51:07 am »
Здравейте,
възникна и при моите записи следният проблем
Миналия месец в графиката ми пишеше три пъти една и съща дата с цикъл "3!"
опитах се да изтрия въведените данни от  предишния месец и стна по- зле излиза ми грешка "null"
това изписва и при записването на нова информация.
Няма и графиките  :(
Благодаря предварително.
Готово.
Re: Липсващи графики
« Отговор #38 -: Септември 25, 2009, 12:25:13 pm »
много благодаря  :)
Когато не се чувстваш добре, защото не си получил това което искаш, просто се стегни и бъди щастлив, защото Бог е измислил нещо по-добро за теб.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Липсващи графики
« Отговор #39 -: Октомври 29, 2009, 09:54:33 am »
Дава ми някакви грешки в календара и в графиките - като добавих нова информация и запазих, ми даде грешка null. При опит да вляза в графиките ми отваря празна страница. Явно и тук е заради много дълъг период без данни. Ако можете да го оправите, ще съм много благодарна.