0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Помощ! Бяло течение!
« -: Септември 08, 2008, 15:20:55 pm »
Здравейте това е нещо което мн ме мъчи. Имам бяло течение от 4-5 години вече и до сега никой гинеколог не е успял да ми го излекува. А в момента даже си лекувам и раничка.Та имам няколко въпроса и се надявам да можете да ми помогнете с някаква инфирмация.
1. Вярно ли е че при наличието на тези два проблема се забременява по-трудно?
2. Може ли бялото течение да навреди по някакъв начин на партньора ми?
3. Как да го излекувам по дяволите?
Благодаря предварително!
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #1 -: Септември 09, 2008, 08:42:14 am »
Здрасти!
Солидарна съм към проблема ти!При мен се получи същото -никой доктор не можа да ме излекува от бялото ми течение!Има разцлични видове течения.В зависимост от вида ,може да се установи дали партньора ти би могъл да прихване от теб или не.Това че по -трудно можеш да забременееш и аз съм го чувала,но има доста жени коита са забременяли ,въпреки бялото си течение.Виж,аз съм пробвала много лекарства!Един гинеколог ми установи че имам проблем с киселинноста  във влагалището и ми предписа Feminella Vagi C .Да ти кажа честно -мн съм доволна и за мен е невероятно че от 6 таблетки ми се нормализира влагалищния секрет!При други въпроси -пиши!Това е линк със лекарството ,за което ти говоря /и не е антибиотик/:
http://intimno.rozali.com/shopping-intimno/p1602.html
УСПЕХ! :balk_5: :balk_600:
Човек е силен,когато се усмихва ,въпреки болката си!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #2 -: Септември 09, 2008, 13:37:01 pm »
Деси, то Феминелата да кажем, че ще помогне, но доколко трайно ще бъде. Според мен този тип глобули се ползват при инцидентно... ннамквоси. Т.е. когато течението се е появило от лекарства, грипчета... Иначе при следващият цикъл май ще сме в изходно положение.
Щом  проблемът е от три години, явно първо трябва някакси да се засили имунитета сисема, за да може след като се възстанови киселинността, организмът да си я поддържа.

А дали може партньорът да се зарази... това си е като дискусията дали може да се хване бяло течение от басейн... Ако ти е слаба имунната система - да, ако не... би трябвало да си изчисти лесно. Ама... не съм много сигурна.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #3 -: Септември 09, 2008, 13:53:50 pm »
Момичета благодаря ви,много. Най-странното е че никой лекар до сега не ми е правил изследвания. Преди 3 месеца ми правиха изследване за хламиди,защото ми откриха раничка,за щастие теста беше отрицателен. Сега си смених гинеколога и може би той изка първо да ми излекува раничката,и аз не знам. По-принцип организма ми е силен, от 2 години не съм боледувала,но от както почнах да пия хапчетата за раничката ме хваща всяко едно вирусче което се появи. А това FEMINELLA VAGI C може ли да си го взема без да се консултирам с лекаря?
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #4 -: Септември 09, 2008, 14:13:07 pm »
Ама ако нямаш болки, зачервяания и сърбежи. Иначе първо тантум роза и като минат зачервяванията, тогава феминела.
При теб сигурно раничката ще е проблем. По-добре попитай първо.
« Последна редакция: Септември 09, 2008, 14:19:03 pm от Tamara »
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #5 -: Септември 09, 2008, 14:18:20 pm »
Имам само болки о ти по-време на полов контакт. но не всеки път. Авсе пак да предупредя ли лекаря?
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #6 -: Септември 09, 2008, 14:20:06 pm »
Да, заради раничката, извинявай. Съвсем забравих за нея. Консултирай се по-добре.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #7 -: Септември 09, 2008, 14:28:17 pm »
Здравей и от мен! Аз също съм с бяло течение от години и всички доктори досега са ми казвали да не се претиснявам тъй като било хронично. Взимали са ми влагалищен секрет и не е показвало нищо. Доколкото знам аз има жени които си имат такова течение и то не е нищо свързано със инфекции или бацили. За твое усопкоение аз забременях с такова течение без проблем (за съжаление бременноста ми приключи доста бързо, но заради съвсем други причини)! Излекувай си раничката, нека да ти вземат влагалищен секрет след това и ако не покаже нищо си живей живота  :wink:
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #8 -: Септември 09, 2008, 14:32:10 pm »
kriska, цял живот ли ще го нося това с мене. Мн е неприятно. :thankyousign: за съветите момичета!
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #9 -: Септември 09, 2008, 15:26:57 pm »
kriska, цял живот ли ще го нося това с мене. Мн е неприятно. :thankyousign: за съветите момичета!

Знам мила че е много е неприятно, но при мен никой нищо не неправи, а и ми казаха че няма какво да се направи. Ту се появи за няколко месеца, ту го няма... Взимам си от най тънките мини превръзки и всеки ден съм с тях. Това е положението и аз вече свикнах. Взимали ли са ти влагалищен секрет и ако да кога и какво излезе?
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #10 -: Септември 09, 2008, 15:57:00 pm »
Освен за цитонамазка за др не са ми взимали. А последната оше я чакам а ми я правиха преди 2 месеца,явно са ми я загубили някъде. И аз използвам тези превръзки,но при мен е постоянно не спира даже и за ден. Наскоро ми казаха да пия Мастикс (борова смола или медицинска дъвка),изчиствала организма. Даже в либия си лекували безплодието с нея. Надявам се да помогне! Но става мн бавно ,трябва да се пие с месеци.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #11 -: Септември 09, 2008, 16:00:34 pm »
Цитат
от както почнах да пия хапчетата за раничката
Какви са тези хапчета?
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #12 -: Септември 09, 2008, 16:09:37 pm »
Те бяха толкова мн че даже не помня как се казваха всичките. Едното се казва Азитрокс, а др. Макмирор. Имаше и някакви които се пиеха по 1 таблетка веднъж седмично. Това помня надявам се да е достатъчно. В петък имам час за преглед,надявам се вече да съм добре,но мн се съмнявам ,защото при последния ми сек.контакт пак ме болеше.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #13 -: Септември 09, 2008, 16:13:33 pm »
Наскоро ми казаха да пия Мастикс (борова смола или медицинска дъвка),изчиствала организма. Даже в либия си лекували безплодието с нея.
Как се пие Матикс-а?
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #14 -: Септември 09, 2008, 16:15:28 pm »
Няколко години имах такова течение. Едва когато ми изгориха раничката, изчезна. Но за лекуване на раничка с таблетки за пръв път чувам. Азитрокс е антибиотик за лекуване на инфекции -на мен ми го бяха изписали при лекуване на хламидии. Макмирор е за лекуване на гъбички. Чудно ми е как раничка ще изчезне от тях.
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #15 -: Септември 09, 2008, 16:20:14 pm »

Как се пие Матикс-а?

По 5-6 зрънца веднъш дневно.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #16 -: Септември 09, 2008, 16:22:38 pm »
pinpin и аз не знам, надявам се скоро целия този кошмар да свърши.А на всичкото от горе имах и възпаление на яйчниците,него за щастие излекувах.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #17 -: Септември 09, 2008, 16:30:45 pm »
Явно хапчетата са само подготовка за изгарянето. Няма как иначе да се махне.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #18 -: Септември 09, 2008, 16:32:21 pm »
И за какво е цялата тази мъка с тези хапчета? Не може ли на право да се гори?
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #19 -: Септември 09, 2008, 16:41:05 pm »
Преди години имах раничка която ми я оправиха в Тина Киркова. 10 пъти ходих по схема да ме мажат с някакво лекарство което тогава много трудно се намираше. От тогава нямам проблем и не са ми казвали да пия хапчета. За Макмирор знам и аз че противогъбично и го изписват при случаи на Кандида, Гарднерела. Цитонамазка неможе да не й излязат резултатите за 2 месеца. Обикновенно се чака от 1 седмица до 2 макс. Наскоро на мен ми взеха секрет за разширено изследване за всякакъв вид гадове включително хламидия, папилона и т.н. Изследването струва 140лв., но все още си чакам резултатите. Доктора ми каза че това е последното нещо което не сме пускали и ако там всичко е наред няма място за тревоги.