0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #20 -: Септември 09, 2008, 16:44:11 pm »
Зная че са готови за 2 сед. макс, ама мойте още ги няма. :(   
На мен за хламидите ми взеха кръв, а не секрет.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #21 -: Септември 09, 2008, 16:48:23 pm »
Зная че са готови за 2 сед. макс, ама мойте още ги няма. :(   
На мен за хламидите ми взеха кръв, а не секрет.

Преди години за хламидия са ми взимали и секрет с касетка тип тест за бременност където резултата излиза за 20 мин и кръв също. Вярвам напълно в доктора при който ходя и той ме посъветва въпреки цената да го пусна, защото там ако няма нищо всичко е наред. А твоите резултати явно са ги затрили някъде! Звъня ли им да ги питаш?
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #22 -: Септември 09, 2008, 16:51:09 pm »
На кой-по точно да се обадя? Мисля да накарам доктора да ми вземе пак секрет. Това дали ще трябва да заплатя допълнително?
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #23 -: Септември 09, 2008, 16:55:25 pm »
Ами обади се на този който ти е взимал секрета и го попитай какво става с резултатите защото 2 месеца са твърде дълго време!!! Ако са ти ги затрили някъде вината не е твоя и разбира се че НЕ трябва да плащаш пари!
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #24 -: Септември 09, 2008, 17:00:57 pm »
Гинеколкога ми взе секрета. От няколко седмици ми търси резултатите. Ще видя в петък какво е станало. Ако ги няма ще си направя нови.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #25 -: Септември 09, 2008, 17:06:41 pm »
Да обаче ако пиеш някакви лекарства или слагаш глобули неможе да се прави излседването - нито цитонамазка, нито влагалищен секрет! Обикновенно се чака седмица две след спирането на лекарствата защото може да подведат резултатите!
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #26 -: Септември 09, 2008, 17:08:29 pm »
В момента не пия лекарства. Макмирора го испих преди повече от 2 седмици.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #27 -: Септември 09, 2008, 17:10:30 pm »
Значи спокойно може да ти вземе влагалищен секрет и цитонамазка! Стискам палци всичко да е наред  :wink:
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #28 -: Септември 09, 2008, 17:12:18 pm »
Много ти благодаря. Ще пиша след прегледа.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #29 -: Септември 09, 2008, 17:18:37 pm »
Пиши после да кажеш какъв е резултата!
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #30 -: Септември 12, 2008, 19:04:42 pm »
Момичета мн съм щастлива. Взех си резултатите от цитонамазката. Оказа се че бялото течение което имам е изцяло от раничката. Три дни ще пия някакви хапчета и в понеделник или вторник ще ходя да ми намаже раничката с нещо.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #31 -: Септември 12, 2008, 20:26:41 pm »
Само цитонамазка ли ти направиха? Микробиология на влагалищен секрет правила ли си? На предната страница прочетох, че си пила Азитрокс. Защо ти беше изписан?
     
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #32 -: Септември 12, 2008, 21:22:56 pm »
Не са ми правили микробиология на влагалищен секрет. А Азитрокса нз точно за какво беше, защото имах възпаление на яйчниците, матката,бяло течение и раничка.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #33 -: Септември 13, 2008, 07:48:04 am »
Моят съвет е да си пуснеш една микробиология с антибиограма. Там може да излезе причина за течението.
     
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #34 -: Септември 13, 2008, 11:51:25 am »
Лекарят ми каза,че течението е изцяло от раничката. Ако не ми спре след като я излекувам ще си направя изследвания.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #35 -: Септември 13, 2008, 15:38:54 pm »
Здравей мила, и аз имах раничка и течение и доста време. Раничката ми оправиха в транспортна болница. А течението мин като смених доктора - предишният ми даваше все антибиотици да пия. Започнах да ходя при д-р Танчева (зад хотел ПЛИСКА). Тя ми даде някакви хапчета (не антибиотици) и ми правеше промивките на място в кабинета. За 10тина дни всико ми мина. Сега пак имам течение от време на време, но тя ми казва, че това е млечна киселина, и че е нормално да я има.

Пожелавам ти успех и стискам палци!






Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #36 -: Октомври 07, 2008, 14:26:24 pm »
а аз искам да поитам какво точно представлява бялото течение??Какви са симптомите за наличие на такова?
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #37 -: Октомври 08, 2008, 09:25:22 am »
а аз искам да поитам какво точно представлява бялото течение??Какви са симптомите за наличие на такова?
Няма симптоми,бялото течение си е бяло течение. От влагалището ти изтича секрет,който се нарича бяло течение.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #38 -: Октомври 09, 2008, 09:23:55 am »
Бялото течение не е ли при наличие на нстинка прим.? :ask:
Re: Помощ! Бяло течение!
« Отговор #39 -: Октомври 09, 2008, 10:57:44 am »
Да по-принцип се получава и при настинка.Но въпроса е след това да ти мине.Аз например го имам от няколко години и като настина се усилва.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!