0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #260 -: Септември 19, 2008, 23:31:27 pm »
Здравейте, да докладвам че за сега всичко около нас е наред, бебето се развива според термина си идеално по всички параметри, почвам лечение на микоплазмата за 10 дена с Клацид, според д-р Даскалов контракциите ми могат да се дължат именно на микоплазмата. Ще пия и Малтофер и фолиева за ниския хемоглобин и ми препоръча Центрум като мултивитамини. Забравих да питам кога е следващата ФМ обаче  :oops: нещо ми се върти като 28 седмица, ама не съм мнго сигурна.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #261 -: Септември 20, 2008, 04:30:12 am »
Жабче,май имаш нужда от нова лентичка!...хайде-скок!
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #262 -: Септември 20, 2008, 08:50:24 am »
Жабче, и аз мисля, че вече ти трябва една по-лъчезарна лентичка!

Мише, Ани, аз съм все още тук: след прегледа вчера се установи, че още била "горе" девойката и чакаме.  Ако до другата седмица не "слезе" сама, може да се намеси добрата стара българска система за принудително "сваляне".  Дано да не  :crossfingers:!
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #263 -: Септември 20, 2008, 09:30:20 am »
Престраших се, имам си вече лентичка.
  09.11.2007
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #264 -: Септември 20, 2008, 09:39:48 am »
Престраших се, имам си вече лентичка.
Много ти отива и дано е на късмет! Да изкараш бременността без повече проблеми!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #265 -: Септември 20, 2008, 09:47:40 am »
Жабче,чудесна лентичка-нека през Април,я замениш с още по-чудесна на две слънчица!



<br />
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #266 -: Септември 20, 2008, 10:05:11 am »
Здравейте, да докладвам че за сега всичко около нас е наред, бебето се развива според термина си идеално по всички параметри, почвам лечение на микоплазмата за 10 дена с Клацид, според д-р Даскалов контракциите ми могат да се дължат именно на микоплазмата. Ще пия и Малтофер и фолиева за ниския хемоглобин и ми препоръча Центрум като мултивитамини. Забравих да питам кога е следващата ФМ обаче  :oops: нещо ми се върти като 28 седмица, ама не съм мнго сигурна.

Хубави новини и от теб! :rainbow:
Да, в 28 е другата, а за магнезий нищо не ти каза?

Жабче, кукле! Радвам се че сте добре! Бог да ви пази!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #267 -: Септември 20, 2008, 10:20:50 am »
*Принцеска* ,
явно няма да я бъде тая с двете деви в къщата  :lol:

Жабче ,
честита лентичка. Да ти е на късмет през цялата бременност!  :)
« Последна редакция: Септември 20, 2008, 10:38:44 am от ani4ka »
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #268 -: Септември 20, 2008, 10:36:13 am »
Мило Жабче да ти е на късмет лентичката!  :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #269 -: Септември 20, 2008, 10:42:28 am »
Ели, ми каза първо Клацида да изпия да видим какво ще е, контрола на 28 седмица ще направим, пък ще му мислим. Реших ноември да си пускам всичката отпуска и вече да съм вкъщи, то с моята работа докато не се спра ще си имам конракции.
Жабче, особенно се радвам да те видя тук, мила. Успешна до края и за двата героя в теб.
Принцеска- хич не я зори момата, щом е още горе не се навивай да влизаш /ако ще раждаш нормално/. Успешно- явно тя ще си избере кога й е времето.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #270 -: Септември 20, 2008, 10:53:51 am »
Жабче, много се радвам да те видя тук!!! Дано всички проблеми да са вече зад гърба ти и да изкараш лека и безоблачна бременност!!!
*Принцеска*, дано момата си слезе сама,аз като четох за тия "сваляния" и ми настръхна косата!!!  :crossfingers: :crossfingers:
Мини, дано я пребориш тая гадна микоплазма. Аз също имам контракции, започнах Магнерота 3х2, да видим как ще подейства. Ама то май по това време вече е нормално да имаш по-често контракции или се лъжа? На док не му хареса това, но поне не са болезнени. Иначе, ако не е тайна, разбрахте ли пола на бебо?
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #271 -: Септември 20, 2008, 14:34:28 pm »
Жабче, добре дошла! Дано всичко върви като по вода оттук нататък! И ти, и малките жабчета да сте добре и да се радвате на прекрасни оставащи месеци!
*Принцеска*, успешно раждане! Всичко да мине по най-добрия начин!

Момичета, аз с трепет чакам прегледа ми д-р Дяволов /в сряда следобяд е/. Нещо корема ми го няма никакъв като за осми месец. Не знам дали се дължи на предната плацента, на малко околоплодни води ли...Уж на последния преглед отговаряхме по размери до ден, дано всичко е наред.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #272 -: Септември 20, 2008, 14:36:10 pm »
не бе, не е тайна- мома ще е, отново  :wink:
ако питаш таткото, то друг вариант изобщо не е има, за кво толкова съм се натискала да зная пола, като е ясно, че ще е момиче
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #273 -: Септември 20, 2008, 14:46:24 pm »
не бе, не е тайна- мома ще е, отново  :wink:
ако питаш таткото, то друг вариант изобщо не е има, за кво толкова съм се натискала да зная пола, като е ясно, че ще е момиче
Ихаа, страхотно!!! Направо ще сте Женско царство  :wink:

Нещо корема ми го няма никакъв като за осми месец. Не знам дали се дължи на предната плацента, на малко околоплодни води ли...Уж на последния преглед отговаряхме по размери до ден, дано всичко е наред.

Елма, моят корем също е доста малък. Но на последния преглед док ми каза, че не е толкова важно колко ти е голям корема, а дали бебето отговаря на възрастта си. Спред него всичко е наред, води, плацента и т.н. и нямало за какво да се притеснявам - всичко било въпрос на физиология. Така че, надявам се след прегледа д-ра да те успокои със същите думи. При мен подейства, дано и при теб!!! Успех и да пишеш  :D!!!
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #274 -: Септември 20, 2008, 14:56:03 pm »
dianka, разбира се, че ще пиша :D :D :D
Мен околните ме стресират. Всеки пита къде съм събрала това бебе и че съм много малка. Гледам да не обръщам внимание и да не се вслушвам много-много :D
Но все пак друго си е като ти каже доктор, че всичко е наред и няма място за притеснения :D

mini, честити хубави, розови новини! :D
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #275 -: Септември 20, 2008, 15:41:26 pm »
mini, поздравления за хубавите новини, С трепет ще очакваме госпожицата, жалко че няма да ни е адашче, но пък ще е другарче на Стефания в игрите и лудориите.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #276 -: Септември 20, 2008, 15:44:51 pm »
абе казваха ми те, че всяка майка Георги не ражда, пък аз не исках да повярвам
нооо- опитите ще продължат, сигурна съм, не веднага, но след време ще пробваме да си имаме нашия Георги  :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #277 -: Септември 20, 2008, 19:56:19 pm »
абе душата, к'во общо има майката с цялата тази работа :lol:
трябва да сменят поговорката - не всеки татко Георги прави :P :lol:
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #278 -: Септември 20, 2008, 20:34:28 pm »
Елма, аз ходих на среща с други бременни в 8 месец. Почувствах се като...а бе незнам какво, но се стреснах-едната мадама откровено си и личеше, че е напреднала с материала. Аз покрай нея изглеждах като гладно сомалийче - само тумбак :D. Ама иначе сме в нормите. Май наистина си е до физиология. Щом бебето е добре и на теб не ти тежи нищо, какво по-хубаво-хем вълкът сит, хем агнето цяло :D

Мини, много си сладка на снимката. Ако таткото е награден с цял отбор такива сладурани...как да не е доволен :D
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #279 -: Септември 20, 2008, 21:17:22 pm »
Бубе, среща с бременелки 8-ми месец казваш :D :D :D
Ами аз като се видях с моя близка приятелка, която в момента е в средата на 6-ти месец......ми тя......коремът й е около 3 пъти без да преувеличавам колкото моя, а аз в 8-ми. А сега пък като захладня...и като сложа яке...хептен никакъв го няма.
А пък иначе килцата си ги качвам де :oops: Вече съм +15 :oops: