0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #240 -: Септември 18, 2008, 16:08:07 pm »
Гери, и аз те съветвам за д-р Велковски от трета градска .дано притесненията да са напразно.успех.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #241 -: Септември 18, 2008, 23:15:12 pm »
Гери, препоръчвам с две ръце доц. Велковски от 3-а градска! Той прави ехокардиография, и е много добър специалист.

Ами и там ще идем, но първо ще изчакам следващата фетална на 9 октомври...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #242 -: Септември 18, 2008, 23:16:42 pm »
Гери, успех и дано тревогите ви са безпочвени
Ние утре сме на втора ФМ- ще гледаме и ние органите, надявам се на приятни новини. Ще докладвам в събота.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #243 -: Септември 19, 2008, 08:49:56 am »
Гери, Мини,

И на двете ви успех на предстоящите фетални.  Гери, да знаеш, че вече за няколко човека съм чувала, на които първоначално "нещо" виждат, а след това се оказва, че всичко е наред.  Остава си само стресът за майката.  Стискам палци това да е случаят и с теб!

Тами, още съм тук.  Няма признаци никакви за излизане на девойката, може и да устискам следващата тема на бременните да пусна дори  :D.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #244 -: Септември 19, 2008, 09:41:33 am »
Гери, ако ще ходиш при Велковски, мила, запиши си час...
Успех и на мини.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #245 -: Септември 19, 2008, 10:00:21 am »
Здравейте момичета :) Аз от скоро съм бременна и съм много щастлива.. Иска ми се да има с кого да споделям притесненията и радостите си.. Научих за вашия форум от моя позната,която е много редовен потребител,но е още в темите за опити за забременяване... :( Знам че сте много мили и винаги има какво да се научи от вас :)
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #246 -: Септември 19, 2008, 10:05:37 am »
Ехааа,Лиле,добре дошла мила :) Айде сега провлачи здраво краката за мен и още около 20 момичета ,че корени пуснахме в опити за забременяване :) ;)
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #247 -: Септември 19, 2008, 11:46:05 am »
Тами, още съм тук.  Няма признаци никакви за излизане на девойката, може и да устискам следващата тема на бременните да пусна дори  :D.

Няма за къде да бърза госпожицата. Повярвай, услуга ти прави. Никола ми е съвсем същият, какъвто беше и Марио. И по размери и на физиономията и реакциите и звуците. Все едно някой ми дава възможност да отгледам детето отново, но без грешките, които съм допускаала с първото. Даже и дрешките им са същите.
Само дето Никола го извадиха две седмици преди Марио и разликата се чувства. Марио си имаше повее тлъстинки, а Никола като го хвана имам чувството, че ще му смачкам ребрата. Направо ми е като кристален. Марио си държеше много стабилно главата, Никола също я вдига, ама много му тежи и не може още да я държи. При къпането много по-бързо изстива... и т.н.
А и сега като го гледам Никола как си отваря само очите, за да ме повика да му дам да яде и си яде насън, че не му стигат силите. Та все си мисля, защо не го оставих още поне една седмица... ама пусти страх.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #248 -: Септември 19, 2008, 11:57:17 am »
Здравейте момичета! Ето и ни и нас! Вчера бяхме на първи скрининг при д-р Даскалов като всички резултати са много добри и няма повод за притеснение! Бебетата са добре и двете са еднакви по седмици и развитие, но са малко шавливи :)). Аз също се чувствам добре вече, направо отново съм човек! Но все пак се пазя, макар да стоя трудно на едно място. :lol:. Надявам се да нямаме повече проблеми и през останалото време да видя и добрата страна на бременността, което искрено пожелавам и на всички вас!
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #249 -: Септември 19, 2008, 12:35:28 pm »
Мини, стискаме дружно палци за добри новини след ФМ!
На всички момичета - леко бременеене , безпроблемно раждане и много сладки бебета!  :D
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #250 -: Септември 19, 2008, 13:34:42 pm »
... А всъщност до колкото знам и да има нещо и да няма, нищо неможе да се направи на този етап, а идеята е да се знае и като се роди с някакъв дефект да се реагира адекватно, или бъркам?
Иначе сърцето си беше добре оформено имаше си всичко, просто в ляво се виждаше някаква бяла точка...

Всъщност най-лошият сценарий е дефекта да е много сериозен и да ти препоръчат прекъсване на бременността както се случи с fauna. В този вариант е хубаво това да стане колкото се може по-рано. Но ако не е чак толкова сериозно единственото, което в България може да се направи, да кардиолог да очаква бебето при раждането. А по Дискавъри май гледах и някакви опити за операция на плода ама това е още много далеч от нас. Стискам палци всичко да е наред и да си останеш само с притесненията!


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #251 -: Септември 19, 2008, 15:25:38 pm »
Гери, като gabi32 ти писа в "Седмичната", можеш да направиш  фетална морфология при доц. Томова!
Аз правих при нея много е добра, и е детски кардиолог с голям опит!
Ако искаш мога да ти дам координатите на лични!
« Последна редакция: Септември 19, 2008, 15:30:38 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #252 -: Септември 19, 2008, 15:35:45 pm »
Асееее...ама ти още ли се подвизаваш в тази темичка...!!!  :lol: Айде стагяйте се бе момичета, че скоро месецът свършва, ще си изтървеш зодията ;) Или ще се борите за везничка  :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #253 -: Септември 19, 2008, 16:41:48 pm »

:flower:Принцес, днес за малко за питам в Токуда, дали няма при тях Мама и Бебе-  :sunshine: :sunshine: ви Принцески!

 :bighug:С вас съм!



 :ask:Момичета, имате ли новини от Mary? yahoo_17Все ги мисля!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #254 -: Септември 19, 2008, 18:29:33 pm »
Благодаря за подкрепата момичета! Мише, имам координатите на доц. Томова, но за момента искам да изчакам 9 октомври, така или иначе от 24 до 1 включително няма да съм в страната. А за прекъсване на бременността ми се струва твърде късно.

Миини, успех на ФМ, стискам палци всичко да е наред!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #255 -: Септември 19, 2008, 19:55:58 pm »
Хайде да цопна и тук. Нали приемате нови попълнения?  :lol:
В 11 г.с. съм, с близнаци след второ ИКСИ при д-р Стаменов. Засега няма да съм много активна, но се надявам скоро да се почувствам по-добре и да мога да се заседявам повече пред компютъра.
  09.11.2007
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #256 -: Септември 19, 2008, 20:09:36 pm »
Жабче, добре дошла! Радвам се да видя тук!

Мише, доколкото знам Mary е под наблюдение в МД.
Надявам се там да се грижат добре за нея.
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #257 -: Септември 19, 2008, 20:27:13 pm »
Жабче, много хубаво, че вече си добре. Добре дошла и попътен вятър към финала. Да си имаш две прекрасни попови лъжички!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #258 -: Септември 19, 2008, 20:43:06 pm »
Иххаа, Жабочко, как се радвам да те видя тук :goodluck: :bighug:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Тема на бременните № 30
« Отговор #259 -: Септември 19, 2008, 22:00:54 pm »
Жабчо, дано проблемите вече са зад гърба ти,
а пред теб да е лека и безпроблемна бременност !