0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Темичка в разгара на лятото 18.08- 24.08.2008
« Отговор #60 -: Август 23, 2008, 21:29:42 pm »
Айде и аз вече да се включа:
Мала Църква се оказа едно много хубаво селце на 25 км от Мальовица - докоснато от човешката ръка - сторят се хотели, в коритото на реката е пълно с боклуци, но извън къщите е чисто и отвсякъде си обграден от борова гора. Поне за пет дни избягахме от жегата. Не мога да си представя, че снощи детето спеше облечено с гащеризон и юрган, а днес е разхвърляно по боди. Бе направихме перфектната почивка - планина, чист въздух, комбинирани с отлични условията във вилата - има обща кухня на раположение , да свариш вода, да притоплиш манджа за детето, малко басейн и мнооооооогооооо разходки - Вики навърташе над километър пеша и се сърди като го сложиш в количката.
Само че сега - от днес на обед сме болни. Дойде педиатърът да го прегледа и възпалено ухо /явно от къпаниците в басейна на Белчин баня/.

От досега ми с две варненски групички във вилата си вадя заключението обаче, че трябва да бягам далече от Варна...Малей такава мърсотия и простотия на едно място отдавна не бях виждала, в комбинация с видоко самочувствие.

Гане, Лиде, съжалявам за загубата... останалите думи са излишни.

По пътя си се хваща за всяко едно нещо, понякога носи в ръката си нещо /най-вече една метла/  :o и бърза, бърза.
Сватя, ей такваз снаха искам аз - да си летиме заедно на метлите :D 
« Последна редакция: Август 23, 2008, 21:36:47 pm от lady_11 »
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Темичка в разгара на лятото 18.08- 24.08.2008
« Отговор #61 -: Август 23, 2008, 22:54:45 pm »
По пътя си се хваща за всяко едно нещо, понякога носи в ръката си нещо /най-вече една метла/  :o и бърза, бърза.
Сватя, ей такваз снаха искам аз - да си летиме заедно на метлите :D 

Eй, не се бях сетила баш за това. Скиваш ли каква интуиция имат децата, а?  :lol:
Радвам се, че сте изкарали добре на почивката, знаех си. На повечето дечица явно промяната им се отразява добре. Надявам се да не е сериозно с ухото на Вики, да се разминете без АБ и други подобни.



*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темичка в разгара на лятото 18.08- 24.08.2008
« Отговор #62 -: Август 24, 2008, 15:40:10 pm »
Момичета ,благодаря ви за милите думи и за загриженоста :bighug:..........
ние за жалост продължаваме с повърщанията,вчера следобед и цяла нощ малката повърщаше на фонтан :(цала нощ се носихме на ръце......
след консултация при д-р Молева минаваме на друг режим на хранене,и надявам се малко да облекчим състоянието.
Момичета,как почиствате нослето на бебето?имам Тонимер.....той дали става за новородено?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Темичка в разгара на лятото 18.08- 24.08.2008
« Отговор #63 -: Август 24, 2008, 15:48:07 pm »
Низита спрей и мас
безотказно
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Темичка в разгара на лятото 18.08- 24.08.2008
« Отговор #64 -: Август 24, 2008, 16:01:17 pm »
Адинко  :biglove:

Сега ползвам Стеримар спрей и после внимателно с тампонче!
Ако междувременно не ги изкихаме :wink: .
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Темичка в разгара на лятото 18.08- 24.08.2008
« Отговор #65 -: Август 24, 2008, 20:39:34 pm »
Педиатърката ми забрани категорично докато навърши 2-3 месеца да пръскам със Стеримар. Каза и ползвах Тонимер. Съгласна съм с нея. Много силна тая струя  :x, пък и това мъничко носле, нещо не ми се връзва. Ади дано нямате проблеми вече.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темичка в разгара на лятото 18.08- 24.08.2008
« Отговор #66 -: Август 24, 2008, 20:46:04 pm »
Ади, дано проблемите отшумят и да се радват на сладката госпожица.

Лейди, радвам се, че сте прекарали добре :D, и Вики да оздравява по-скоро. Много е неприятно.

Съболезнования на Ганка и Лидето.  :(

Нас явно ни мъчат още зъбки. Така както неусетно излезе първото зъбче на Хриси, така следващите явно ще компенсират, рев, рев, носене, през ноща и цял ден днес. Направо крещи, а не плаче. Сега е с температура и сополи.  :( Но пък от вчера ходи хванат за ръчички, явно детското клубче добре се отразява. Слава богу, Мишо е щур за петима.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Темичка в разгара на лятото 18.08- 24.08.2008
« Отговор #67 -: Август 24, 2008, 21:09:46 pm »
Здравейте и от нас, пътешествията ни се отразиха добре, но сега сме много доволни да сме си у дома :)

Лидка, Гане, много съжалявам за загубата ви.
Да оздравяват всички болни дечица, мами и татковци и повече такива да ги нямаме!

Гери, това с багажа сега ти е само генерална репетиция за догодина с двата мушморока, да сте живи и здрави, тогава ще настъпи веселбата. Аз даже се повталих набързо, че да ми е комфортно между двете столчета отзад и да има място и за двата комплекта различни забавни програми :)

Ади, д-р Молева е педиатър и на племенницата ми, сестра ми е супер доволна от нея, явно е много компетентна и загрижена лекарка, слушай я и дано бързо се оправи детенцето.

За разстройството, аз знам, че ентерол даваме само в краен случай, според д-р Бърди и според нашия педиатър не се променя диетата на детето и е много важно да се дава Хидрасек, разтворимото прахче хидратира и възстановява баланса на солите. Е, аз подбирам предимно затягащи храни в такъв случай, но млякото никога не съм спирала (АМ, не чисто краве).

За нослето на съвсем малките бебчета - само физиологичен р-р (тонимер, насо либеро са все това) да омекнат секретите и след 1-2 минутки обирам с памуче на фитилче.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07