0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Хиперстимулация?!?
« Отговор #20 -: Февруари 07, 2006, 17:59:20 pm »
Zdravei FlyBoy!
Pri IKSI-to mi iazvadiha 15 iaca i imah leka forma na hiperstimulacia. Doktora me sledeshe izkaso i niamashe problem. Do kolkoto si spomniqm hodim v edna i sasta klinika, taka che se doveri na Dok. Toi niama da izpusne nestata ot kontrol.
Kasmet!

PS: Prostete za latinicata. Namiram se v edin ujasen internet klub v Kustendil, kadeto i Kredora ne raboti.

Хиперстимулация?!?
« Отговор #21 -: Февруари 10, 2006, 11:08:46 am »
Оги какво стана с теб?
Re: Хиперстимулация?!?
« Отговор #22 -: Септември 18, 2017, 16:46:49 pm »
Здравейте момичета :)
Мен също ме стимулираха с Гонал Ф и 225 единици за 4-ри дни, след това като отидох на преглед ми изписаха Гонал Ф и  Цетротид по една ампула дневно... Естрадиола ми в петък беше 5275 с 19 фоликула, а след 2 дни ми се покачи на 9311 с 22 фоликули..страшно мнохо ме боли корема... не мога да ходя нормално,а със забавени движения.. Лекаря ми каза че може да получа хиперстмулация..Утре ми е назначена пункцията..Много се притеснявам...
Какво може да стане, ако получа тази хиперстимулация?
*
Re: Хиперстимулация?!?
« Отговор #23 -: Септември 18, 2017, 16:56:11 pm »
Това са много фоликули, много.Питай лекаря си, но трябва да пиеш много течности, да внимаваш да не събираш течности да ходиш редовно до тоалетна и ако почувстваш дискомфорт директно в болницата.Просто това са прекалено много фоликули и според мен си е чиста хипер стимулация това.
При кой лекар си?

Re: Хиперстимулация?!?
« Отговор #24 -: Септември 18, 2017, 22:54:48 pm »
При др.Александров в Клиника Щерев... Аз вече съм в болницата, защото получих страшни болки!