0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #80 -: Юли 03, 2008, 15:32:32 pm »
София. Епицентърът на земетресението е бил на 15 километъра от центъра на столицата, в рамките на София. Магнитудът му е 3,2 степен - това съобщиха за Агенция "Фокус" от Гражданска защита. Няма данни за разрушения и жертви към този момент.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #81 -: Юли 03, 2008, 15:36:38 pm »
И аз прочетох токущо. Обаче беше силно.  :( Лош ден.  :?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #82 -: Юли 03, 2008, 15:58:04 pm »
Уф, ужасно е, и ние го усетихме, аз реших че е друга експлозия, абе луда работа 8O

Мини, 'къв хотел, забравила съм, подсети ме :oops:

Сега се чудя дали да излизаме, токущо по радиото казаха, че взривовете си продължават, дима, пожара, чак утре ще могат да приближат складовете да видят какво става...
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #83 -: Юли 03, 2008, 16:01:02 pm »
Аз излизам, с три деца съм вкъщи, ще полудея сама.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #84 -: Юли 03, 2008, 16:23:28 pm »
ама ни върви днес на софиянци...

аз се чудех дали да излизаме, но трусът ме убеди в полза на разходката ;)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #85 -: Юли 03, 2008, 16:33:05 pm »
Сега, като чета заглавието на темата, си давам сметка, че много контрастира на действителността в момента в София.
Момичета, съчувствам ви. Дръжте се!

За жегите
Тук жегите са адски. Мишата не търпи да е завита с каквото и да било. Ако я завия с пелена, тя започва да рита бясно, докато изрита пелената. Счетох, че е безсмислено да я завивам постоянно. Просто на детето си му е топло и иска да е отвито. Че то си е логично. Че и ние спим отвити без чаршаф, без нищо. За облеклото - спи по боди с късо ръкавче и чорапчета, които често сама си ги събува чрез ритане. Освен това спим на отворен прозорец. През деня, по някой път я събличам само по Памперс или пък е по рокличка с презрамки, или тъничко боди. В хола пускам климатика, докато Миша е в спалнята, а ако ще я вземам при мен, спирам климатика.

За комарите
Нямаме комарник и уж не виждам комари в къщи, обаче мен ме беше нахапало нещо, и бях с едни страшни блънди, явно съм алергична. Добре, че Миша не я е нахапала тая гадна твар.
Я, кажете, защо се твърди, че Райд-а в контакта е вреден за бебета.

За сутиените
така и не съм си купила специален за кърмачки, ама като ви чета, май ще го направя.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #86 -: Юли 03, 2008, 17:57:30 pm »
И моето хлапе спи с боди потник. Завивам я с една много тънка памучна пелена, която все бива изритана  :). Не търпи никакви чорапи. Ставам от време на време да я завивам.

Момичета много внимавайте там в София. Аз никак не вярвам на новинарите, че няма опасност от газовете. Колкото преди години бяха казали за Чернобил.  :?. Азотните и серни съединения не са шега работа. Усетите ли нещо дишайте през мокри кърпи. Що се отнася до радиацията. Пие се калиев йодит, а не йод.

За комарите. Нас за сега ни спасява факта, че живеем много на високо, а търсачите на силни усещания в комарешкия свят са случайни. :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #87 -: Юли 03, 2008, 21:15:25 pm »
Мини, 'къв хотел, забравила съм, подсети ме :oops:


ми на морето,дето твоя колега ходил, щеше да потвърждаваш инфото от ДРЗ
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #88 -: Юли 03, 2008, 21:20:03 pm »
За взивовете - аз се чудя тези хора малоумни ли са та да държат такова количество боеприпаси толкова близо до Сф.
Между другото в Лозенец, Южния парк също е имало погреби, даже си има и такава местност по кадастралния план. Кво са извадили и кво са оставили един бог знае.

Според мен се вся малко ненужна паника, но това е мое мнение де.
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #89 -: Юли 03, 2008, 22:07:02 pm »
Според мен се вся малко ненужна паника, но това е мое мнение де.

И аз така мисля. Все повече ми намирисва на прикриване на кражба. Прокраднаха сетакива слухове.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #90 -: Юли 03, 2008, 22:46:06 pm »
Лейди ако беше в моя квартал"Враждебна", вервай ми паниката нямаше да е ненужна.
Ударната вълна ни подхвърли като перушинки, изпотроши прозорци, изби врати, паднаха мазилки. Мъж ми каза , заметресение, аз казах не гръм удари буквално под прозореца, а съшност съм видяла, не гръм а ударната вълна. След третия взрив, казах това е като на война,бомби са. И взех, че познах. Добре че бях оставила прозорци и врати отворени. Повярвай те ми, още не мога да повярвам, че тези идиоти допуснаха това да се случи. Идиоти, идиотииии. :( Не съм на себе си.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #91 -: Юли 04, 2008, 00:44:37 am »
И аз мисля, че всичко е сценарий в полза на някой, който трупа дивиденти. Дано няма опасност за нас и за децата ни.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #92 -: Юли 04, 2008, 09:45:42 am »
Принципно като се случи нещо инцидентно, медиите обичат да раздуват случката до такава степен, че новината се надува, надува и накрая се пука като балон и естествено се забравя, освен потърпевшите разбира се.

Така ние сме болни с 40 градуса Т, да видим днес чичо доктор какво ще каже, после и до нашият тук ще се допитам.

Здрави и усмихнати бъдете.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #93 -: Юли 04, 2008, 10:42:11 am »
Привет!
Дано са се нормализирали нещата по София. Аман от идиотщини от недообмисляне на рисковете!
Процедурата със слънчевата вода я повторихме  :D Разбира се, без директно слънце  :wink:
За спането - бебочка спи по боди потник или с къс ръкав на отворен прозорец. не търпи да са й завити краката - почва да рита, докато не се отвие и тогава се успокоява пак да спи. Затова я завивам през кръста и крачетата с тензухена пелена, така че ходилата да са отвънка и настава мир  :D
Хубав ден на всички!!!

Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #94 -: Юли 04, 2008, 13:30:13 pm »
Здравейте момичета!
Приемате ли нови членове? Къде да подадем кандудатури с мишочка Андреа?
Ние сме все още в непрекъснат екстаз и еуфория.Е,започваме и първите шашове покрай режима -хранителен и изобщо всякакъв.
Усмивки на всички!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #95 -: Юли 04, 2008, 13:58:35 pm »
а добре дошли, Теоха!  да сте живи и здрави! обнови си лентичката :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #96 -: Юли 04, 2008, 14:42:31 pm »
Софианки, как сте?
Как е положението днес, нормализира ли се?
Дано вси4ко е наред и този път да има наказани и осъдени, в което малко се съмнявам :(



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #97 -: Юли 04, 2008, 15:23:36 pm »
Я да ви питам аз, тук масово педиатрите изписват имуностимулатори като ADLiquid for Kids, Immuno baby, Изопринозин. Някой давал ли е такива неща и вършат ли работа? Ние нали сме с нова педиатърка и докато ми свикне  :wink:, бая тъпотии ще ни предписва.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #98 -: Юли 04, 2008, 15:39:04 pm »
Деси е пила изопринозин зимата след като изкарахме бронхиолита.
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #99 -: Юли 04, 2008, 15:42:55 pm »
Immuno baby пи Кольо-Больо цяла зима. Дадох го след оня ужас дето преживяхме есента с високата темп. (Деси и Стефуто изкараха по същото време тая екстра  :x)Цяла зима не е бил болен после пролетта ми се тръшна за малко.
Наденце - незнам може би просто Колето ми е здрав - да чукам на дърво, може пък имуностимулатора да си е свършил работата - педитата по принципса със смесени чувства относно тия работи
В очакване ....