0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #40 -: Юли 01, 2008, 12:47:33 pm »
срещу комарите - комарници на прозорците. ние нямаме кьорав комар.
бабин метод - купичка с оцет. ама много мирише :?

жамо, браво на вашия студент! Мари, тоже браво! хора, мързи ме да упорствам. и без това съм малко време с него...
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #41 -: Юли 01, 2008, 13:11:39 pm »
Цвети, ама хич не съм се притеснила, 'щото не правя и опити, това е само ако тя си каже. Аз съм над тези неща, нито имам желание, нито виждам смисъл да опорствам, както казва Ман :wink: Всяко нещо с времето си :D
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #42 -: Юли 01, 2008, 13:51:45 pm »
Хубавичка седмичка и от нас! Честито на мамите с гърнетата и на мамите с бърборковците!

Тошито пък, след като преди две седмици изкара първите два зъба, вече неуморно се опитва да пълзи, но не се сеща още да подгъва крачетата в колената и е много смешен милият.
На мен, щото много писах в темата с нужните неща за сутиените, вчера на едно заведение както си стоя и ми капна нещо на ръката, а времето без никакви повици за дъжд. Поглеждам - кърма. Скочих като попарена, не ми бяха много близки хората на масата, колеги на мъжа ми. Изместила ми се беше подплънката, едно огромно мокро петно на дясната гърда :D

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #43 -: Юли 01, 2008, 14:02:46 pm »
Благодаря ви за отговорите, мами! Успокоихте ме  :D Нашия режим вече определено стана на 4 часа. Така поне вече успявам да поспивам.
Като ви чета за гърненца и думички, нямам търпение и ние да пораснем толкова  :D
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #44 -: Юли 01, 2008, 14:47:08 pm »
срещу комарите - комарници на прозорците. ние нямаме кьорав комар.

ман, имаш предвид мрежа, нали? или някакво друго приспособление?

фреши, аз сутиени с банели и изобщо нещо дето ме пристяга, притиска, "повдига" и т.н. бездруго не изтрайвам, особено пък да съм бременна и най-вече, докато кърмя.
в повечето написана информация за бременни и кърмещи - изобщо не се препоръчват. трябва ти памучен, удобен, непритискащ сутиен, без излишни дантели, апликации и т.н.
продават и за бременни, и за кърмачки (много са практични за кърмене навън), дори и сега ги нося, защото са много удобни (аз не мръднах особено много в размера). но всеки един удобен сутиен от памук и без банели ще ти свърши работа - хубаво е и да са му дебели презрамките, за да поемат тежестта на гърдата.
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #45 -: Юли 01, 2008, 14:49:39 pm »
ЧАКАЙТЕ СЕГА ДА ВИ СЕ ОПЛАКВАМ.....
Помните ли, когато преди две години ви разказах как се опитаха да ни продадат бебе  :(
Е, преди няколко седмици моя позната ми сподели, че и тя ще осиновява - момченце - миличко на няколко месеца. Радост голяма - аз много и се радвам, защото тя е прекрасен човек. Хън мън - каза ми, че е броила за него сериозна сума пари. Тя е вписана в регистрите, детето също е от регистрите на подлежащи на осиновяване деца. Т.е корупция в съветите по осиновяване си има и още как.  Преди половин година пък брат й също осиновили детенце - направо от родилния дом пак срещу същата солидна сума. И сега - почакайте ... та да да дааааам... от същата "агенция", от същите хора, които преди време се опитаха да ни продадат дете...
Т.е - тия мерзавци си работят и им пука на жилетката...

Ами много ми е гадно... направо ми се повръща... да ви кажа и аз вече не знам защо продължавам да се връзвам. Изключително съжалявам, че тогава първата ми работа беше да опиша случката във форума. Трябваше да си трая и да отида в полицията...
В очакване ....
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #46 -: Юли 01, 2008, 15:26:47 pm »
Фуси, отвратително е да се спекулира така с деца и с най-съкровените надежди на родителите  8O Просто нямам думи!
Честито на всички мами с бърбориви и свикващи с гърнето бебоци  :bighug:
Мармотче, вярвам, че всичко ще е наред с бебока  :crossfingers:
Мари, аз бая се позачудих за процедурата със слънчева водичка, но щом педи даде зелена светлина, веднага пробвах :wink: Не знам дали е от смелост или щуротия, ама утре може пак да я повторим  :balk_602:
Сиа, колко е порастнала малката кукла  :balk_21:
За лохиите- при мен продължиха около 2 седмици. Раждала съм секцио.
Хубав ден от нас!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #47 -: Юли 01, 2008, 15:50:58 pm »
Цвете, да, мрежа е. прави се от фирмите, които правят дограма. прикрепва се с механизъм от външната страна на прозореца, има шнур и може да се навива нагоре при желание.

Фуси, морал няма и спасение също. за съжаление все по-често казвам, че аз нямам надежда, генерално...
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #48 -: Юли 01, 2008, 15:57:11 pm »
за съжаление все по-често казвам, че аз нямам надежда, генерално...

точно това си помислих, като прочетох поста на Фуси...

Лара, миналото лято -  почти цялото, Симона е къпана със слънчева вода. Но задължително без да я излагам на силно слънце директно по време на банята. Това в периода 3.5-6 месец.
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #49 -: Юли 01, 2008, 17:02:26 pm »
Ама не, разбирате ме предполагам.... тук лично аз познавам толкова момичета, които със свито сърце чакат обаждане на детенце, докато въпросните мерзавци "шарят" където трябва, а некорумпираните социални в ролята на господ - казват това детенце на този, онова на онзи... тайно, покрито и мръсно

Значи има едни будали, вкл. и себе си, дето чакат и се тресат при всяко звънване на телефона, а има едни по-хитрички дето няма нужда да чакат щото им се полага...

Аз съм за бой, патка загубена, просто ми идва да си фрасна един  :x :x дето не ги накиснах когато трябваше. Почвам да си мисля, дали още няма начин.

Ееееййй жестоко яхнах метлата
« Последна редакция: Юли 01, 2008, 17:07:51 pm от Fussii »
В очакване ....
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #50 -: Юли 01, 2008, 22:49:48 pm »
Фуси, много си права за всичко и за съжаление това е действителността!!! :(


*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #51 -: Юли 02, 2008, 11:05:17 am »
Момичета вие къде съхранявате бебешката козметика сега, защото преди малко като реших да намажа бебко със слънцезащитното кремче видях, че се е развалило - излезе като пресечено мляко. Всичките му мазила, включително и този за под памперса в хладилника ли?
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #52 -: Юли 02, 2008, 17:58:01 pm »
В очакване ....
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #53 -: Юли 02, 2008, 21:37:02 pm »
Абе сигурно е тъпо да питам - ама какво ги правите дребните като заспят, а са потни :? Малката спи по боди с къс ръкав, защото не иска в чувал, а е вечно отвита. Да, обаче постоянно е вир вода. докато през нощта не се разхлади малко. Вратата на терасата е отворена денонощно.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #54 -: Юли 02, 2008, 21:56:14 pm »
Абе сигурно е тъпо да питам - ама какво ги правите дребните като заспят, а са потни :? Малката спи по боди с къс ръкав, защото не иска в чувал, а е вечно отвита. Да, обаче постоянно е вир вода. докато през нощта не се разхлади малко. Вратата на терасата е отворена денонощно.
Ми продължава да спи, кво да направя :D
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #55 -: Юли 02, 2008, 21:58:04 pm »
Абе сигурно е тъпо да питам - ама какво ги правите дребните като заспят, а са потни :? Малката спи по боди с къс ръкав, защото не иска в чувал, а е вечно отвита. Да, обаче постоянно е вир вода. докато през нощта не се разхлади малко. Вратата на терасата е отворена денонощно.
Ми продължава да спи, кво да направя :D
Бе тя и наш`та продължава да спи, ама пусто шубе да не изстине...
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #56 -: Юли 02, 2008, 22:09:57 pm »
Аз я завивах с една тензухена пелена, ама тя само се отвива. Аз ставам и я завивам и тя само ме чака да заспя и се отвива. :lol: Няма оправия. Иначе и тя спи с боди, ама потник.
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #57 -: Юли 02, 2008, 22:21:44 pm »
Аз я завивах с една тензухена пелена, ама тя само се отвива. Аз ставам и я завивам и тя само ме чака да заспя и се отвива. :lol: Няма оправия. Иначе и тя спи с боди, ама потник.
Баш така и аз правех, сега вече се отказах... Спи по пликчета и по потник. Прозорецът - открехнат от горе, към 4.30 - 5.00 ставам да го затворя. Ако пък случайно излезе вятър, съм дежурна цяла нощ. 8)
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #58 -: Юли 02, 2008, 22:24:10 pm »
Мдааа, май и ние ще минем на боди потник, че то горкото умира от жега :P
*
Re: Весела лятна седмица 30.06- 06.07!
« Отговор #59 -: Юли 02, 2008, 22:28:56 pm »
Много топло при вас бе, тук във варна нощите са леко хладни - мона си спи с  пижамка...
отвита, естествено - по същите като при вас причини :wink: