0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Д-р Тачева
« -: Февруари 05, 2006, 17:30:48 pm »
Мъжът ми ще ходи командировка в Русия. Ще пътуват със самолет от София. Искам да използва ходенето до София и навръщане да направи спермограма при д-р Тачева. Притесняваме това, че ще е в София на 18.02., а се пада събота. Някой знае ли дали работят в събота и колко дни предварително трябва да се обадя за час?

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Д-р Тачева
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2006, 17:42:50 pm »
обади се няколко дни по-рано и помоли да ви запишат час за събота.
почти винаги в събота и неделя има ембриолог, но по принцип за спермограми се записва час предварително, без значение за кой ден са.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Д-р Тачева
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2006, 18:37:12 pm »
Ако разкажеш, че ще е съчетано с пътуване и се помолиш ще ти запишат час за събота.
*
Д-р Тачева
« Отговор #3 -: Февруари 06, 2006, 12:28:39 pm »
Д-р Тачева ни е приемала дори и в неделя.
Просто се обадих по-рано и казах, че само в неделя ни е възможно и нямаше никакъв проблем
Д-р Тачева
« Отговор #4 -: Февруари 06, 2006, 19:01:59 pm »
Благодаря ви момичета! Ще се обадя предварителни и дано д-р Тачева не е ангажирана на 18. или 19. Предполагам, че една седмица предварително ще е добре? :wink:

Д-р Тачева
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2006, 18:13:18 pm »
Искам да ви попитам дали съм се насочила правилно или може да отидем другаде в София? Прочетох доста коментари тук и така реших да се ходи точно в тази клиника.
Направо разширена спермограма ли да направим или първо обикновена и ако има проблем , тогава разширена?  От сайта www.ivf.bg не мога да разбера дали разширената включва и микробиология или само стриктна морфология по Крюгер?

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Д-р Тачева
« Отговор #6 -: Февруари 07, 2006, 20:10:38 pm »
Цитат на: nadejdi4ka
Искам да ви попитам дали съм се насочила правилно или може да отидем другаде в София? Прочетох доста коментари тук и така реших да се ходи точно в тази клиника.
Направо разширена спермограма ли да направим или първо обикновена и ако има проблем , тогава разширена?  От сайта www.ivf.bg не мога да разбера дали разширената включва и микробиология или само стриктна морфология по Крюгер?


абсолютно правилно сте се насочили!
според мен, щом сте от провинцията и идването до София за изследване ви е трудно, направете направо разширената - тя включва стриктна морфологияпо Крюгер.
микробиологията не е стандартна част от спермограмата, тя се прави от други специалисти и на друго място.
като дава материал, нека мъжът ти изрично спомене, че иска и микробиология и да попита може ли да уредят това там.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Д-р Тачева
« Отговор #7 -: Февруари 08, 2006, 15:55:57 pm »
Извинявам се, че се вмъквам тук но ме интересуват подробности за доктор Тачева. Зная само името и и нищо друго. Търсих но не намерих. Някой знае ли къде мога да почета. Благодаря
*
Д-р Тачева
« Отговор #8 -: Февруари 08, 2006, 16:04:57 pm »
Д-р Тачева
« Отговор #9 -: Февруари 08, 2006, 16:18:38 pm »
Благодаря, но там прочетох нещо ново
Дали и вие сте го чували
ИНВИТРО МАТУРАЦИИ
Това пък сега звучи прекалено хубаво за да е истина
cygnus знаеш ли дали там работят с направления, защото май пак ми предстои смяна на докторите
Вече нямам сили
Д-р Тачева
« Отговор #10 -: Февруари 08, 2006, 16:19:15 pm »
и пари
*
Д-р Тачева
« Отговор #11 -: Февруари 08, 2006, 16:21:23 pm »
Цитат на: marianasiko
cygnus знаеш ли дали там работят с направления, защото май пак ми предстои смяна на докторите
Вече нямам сили

Не знам, мила, аз не съм ходила там  :? , но има много момичета тук, които са пациентки на центъра и ще ти кажат.
Д-р Тачева
« Отговор #12 -: Февруари 08, 2006, 16:23:41 pm »
Не съм тяхна пациентка, но знам, че работят с направления.

Успех!!!
Д-р Тачева
« Отговор #13 -: Февруари 08, 2006, 16:25:00 pm »
благодаря ви
ще звънна още сега
а стана ми интересно за инвитроматурациите
не казахте дали сте ги чували
*
Д-р Тачева
« Отговор #14 -: Февруари 08, 2006, 16:31:11 pm »
Инвитро матурацията е сравнително нов метод и в клиниката съвсем наскоро закупиха необходимата техника, така че едва ли някое от момичета вече е правило, за да ти даде инфо от първа ръка :D Но статията на сайта е доста информативна и дава представа какво представлява този метод.
Клиниката със сигурност работи с направления, т.е. има договор със НЗОК.
Успех
Д-р Тачева
« Отговор #15 -: Февруари 08, 2006, 16:34:36 pm »
Цитат на: StefiZ
Клиниката със сигурност работи с направления, т.е. има договор със НЗОК.

Това от теб го знам, затова така убедено писах по-горе ;)
*
Д-р Тачева
« Отговор #16 -: Февруари 08, 2006, 16:52:11 pm »
Цитат на: little_rabbit
Цитат на: StefiZ
Клиниката със сигурност работи с направления, т.е. има договор със НЗОК.

Това от теб го знам, затова така убедено писах по-горе ;)


Злато си ми ти :balk_21:
*
Д-р Тачева
« Отговор #17 -: Февруари 08, 2006, 16:54:55 pm »
Цитат на: marianasiko
благодаря ви
ще звънна още сега
а стана ми интересно за инвитроматурациите
не казахте дали сте ги чували



Виж тука http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2637
В очакване ....
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Д-р Тачева
« Отговор #18 -: Февруари 08, 2006, 18:56:14 pm »
Е те за това не спомена ли някой през есента че го е правил само че май беше в чужбина момичето? И не е ли това нестимулирано инвитро?
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Д-р Тачева
« Отговор #19 -: Февруари 09, 2006, 08:48:31 am »
Не е, нестимулираното инвитро е инвитро на естествен цикъл, т.е. чака се яйцеклетката да узрее спонтанно и се прави пункция, след това е ясно :D