0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #60 -: Юни 07, 2008, 11:54:59 am »
Ефирче, използвах твоя текст!
И аз използвах формата за контакт.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #61 -: Юни 07, 2008, 12:38:29 pm »
И аз писах - е така съм се ядосала, че кой знае кви глупости надрасках, ама това на нищо не прилича. Жива подигравка си е!

И друго си мисля - абе защо никой в такъв сорт предавания не коментира нещата в прав текс, а само се чудят как да спекулират с нещастието на хората... Не мога да се примиря...
« Последна редакция: Юни 07, 2008, 12:47:49 pm от Mari_Pz »
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #62 -: Юни 07, 2008, 21:01:41 pm »
 :(
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #63 -: Юни 07, 2008, 21:16:59 pm »
Ефирче,копирах твоя тескт и го пуснах на страницата,която се отваря.Като натиснеш Сподели и ти.Така излиза автоматично в хронологията!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #64 -: Юни 08, 2008, 14:26:37 pm »
Аз също копирах и изпратих текста на Ефирче
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #65 -: Юни 08, 2008, 16:47:03 pm »
 :( кофти работа :(
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #66 -: Юни 08, 2008, 20:12:14 pm »
:( кофти работа :(

ЩО? 8O

П.П. Нещо не разбрах постинга - за кое е кофти работа?
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #67 -: Юни 09, 2008, 10:02:11 am »
Ето това изпратих на Венета:
Венета,
Много ми беше симпатична ,но с каненето на Алена и глупостите които издрънка тя определено доста ми падна в очите.  Подстрекаването на подобен вид дейности е подигравка с проблема стерилитет. След твойто предаване за съжаление много от семействата вместо да отидат при репродуктивен специалист ще хукнат към Аленка! НО тя като им каже да изчакат няколко години заради незнам каква ти кармична обречност ще загубят много ценно време и средства, което може и да и коства дори и мечтата да имат дете!!! Защото няколко загубени години могат да бъдат фатални при този тип проблеми. Дано Алена добре да си е платила рекламата, която и направи....
Близо 500 лева за един хороскоп - та това е цената на една инсеминация, да не говорим колко ценни изследвания могат да се направят за тези пари.....просто нямам думи!!!! Защото при докторите резултатите са окачени пред кабинетите им – снимки на хиляди бебета.... Чудя се как ли са се появили без хороскопите на Алена???
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #68 -: Юни 09, 2008, 10:33:19 am »
Скъпа Венета, незнам дали точно към теб да се обърна или към Алена, или към продуцентите на предаването........Нямате ли срам бе, хора, нямате ли съвест, нямате ли морал...нямате! Давате ли си равосметка, колко вреда ще направите от едно "горещо " предаване с една "гореща" тема. Давате ли си равносметка за хората с репродуктивни проблеми, които са над 270 000 двойки и всичките ли са кармично обременени? Не знам, честно казано кой е по - виновен, Алена или вие, затова че толерирате такива хора, с такива спекулативни намерения. Нея няма да я коментирам. Гореща тема е не как да забременееш според хороскопа, а как изобщо да забременееш.
За пореден път доказвате, че "Горещо" ще си остане едно обикновено клюкарско предаване!

Ето това им изпратих - продължавам да се възмущавам и да се ядосвам!

Момичета, нека всяка една да пусне няколко реда коментар!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #69 -: Юни 09, 2008, 18:53:33 pm »
Аз ползвах текста на Ефирче и го изпратих.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #70 -: Юни 12, 2008, 10:49:30 am »
за всички любители на Алена- дават я в момента в Часът на мама, пак говори за кармична връзка :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #71 -: Юни 12, 2008, 10:57:10 am »
Тая,леля Алена,май си мисли ,че разбира от всичко и мнението и е миродавно!
Много и е голямо самочувствието и много и е пораснала работата напоследък!Така ме дразни тая женица,че.........Нямам думи!
Тя от една проста астроложка взе ,че започна да се изживява едва ли не като пророчица и духовен водач!
Много съм възмутена на безпардонното и самочувствие и наглост!!!!!!
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #72 -: Юни 12, 2008, 12:20:05 pm »
Тая,леля Алена,май си мисли ,че разбира от всичко и мнението и е миродавно!
Много и е голямо самочувствието и много и е пораснала работата напоследък!Така ме дразни тая женица,че.........Нямам думи!
Тя от една проста астроложка взе ,че започна да се изживява едва ли не като пророчица и духовен водач!
Много съм възмутена на безпардонното и самочувствие и наглост!!!!!!

Е, както са казали хората, то простотията и наглостта не ходят по гората,те са по хората, и ако сам неможеш да се усетиш, че това което вършиш е пошло, долно и противно, и 1000 души да ти кажат, пак няма да разбереш. За стжаление обаче, докато има кой да плаща за такива хороскопи, ще има и кой да им ги прави. Хората какво ли не правят за пари :(
Освен това телевизиите яко я набутват Алена-ето сега и "Часът на мама", абе чудят се как да си запълват времето. Само дето вместо сумати полезна информация, която могат да кажат или покажат, занимават хората със щуротии. То ако беше вярно всичко за късмета и суеверията, аз колко 4-листни детелини съм имала до сега, намирала и подарявала, пък да съм уцелила 6-ца от тотото още не съм. И бълхи съм сънувала по много ама нейсе-няма толкова паре  :D
Но за сметка на това съм се убедила многократно, че това което се стремим сами да постигне и постигаме ни носи двойно по-голямо удовлетворение. Със сигурност с тръшкане колко са ни нерешими проблемите и с обикаляне по врачки нещата няма да се подредят. То си е казано: "Помогни си сам, че и Бог да ти помогне"


*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #73 -: Юни 13, 2008, 16:15:47 pm »
Боже господи!!! Слез на земята и си прибери раята!!
Ама как може такова нещо, едвам издържах да не ударя телевизора с нещо. Тия двете свраки направо им бръкнаха в душиците на всички отчаяни семейства. Всичко беше толкова хитро планирано, че аз направо съм, изумена 8O. Отдавна я подозирам аз Венетка че има проблем жената и искрено съм и съчувствала. Даже като гръмна пресата че отиват с Пишо да правят бебе във Венеция, му викам на моичкия "Мда знам я аз тая Венеция, там много бодат и е много скъпо :wink:". Да си ходи там по врачки и гледачки жената, но да не си играе с медийната власт която има. Сега ще и напиша и аз едно писъмце..
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #74 -: Юни 13, 2008, 16:51:25 pm »
Момичета , страхотно се справяте! :cheerleader:
Почти няма страница без изразена позиция по "горещата" тема. :P
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #75 -: Юни 13, 2008, 21:07:56 pm »
Случайно да ви е домъчняло за Аленка? :wink: :lol:
Пуснете си Комиците по бТВ. :P
Утре, ако си отворя консервна кутия, навярно и от там ще се покаже Аленааа. :P

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #76 -: Юни 13, 2008, 21:30:14 pm »
Случайно да ви е домъчняло за Аленка? :wink: :lol:
Пуснете си Комиците по бТВ. :P
Утре, ако си отворя консервна кутия, навярно и от там ще се покаже Аленааа. :P
Което значи, че трябва да увеличи хонорара на ПР-те си ... добре се справят  :D

 


 
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #77 -: Август 10, 2008, 15:51:43 pm »
Здравейте,момичета! Тъжно ми стана от това,което прочетох.Вярно е,че цените на Алена са ужасно високи,направо неприемливи.Но според мен по този начин тя си избира само елитни клиенти.Аз лично си правих скоро хороскоп при една астроложка и съм много доволна,при това на приемливи цени.Тя предварително разпитва всеки каква е причината да я потърси за услугата,защото всеки ходи при ясновидци и астролози,когато има проблем и търси разрешение.Нима никой от вас не плаща на лекаря,когато отиде на преглед или лечение? Това е същото.Не можем да си кривим душите,че това е най-интелигентната ясновидска наука,наречена науката на кралете.Важно е наистина при кого ще попаднем.И аз се радвам,че попаднах на един толкова добър човек и астролог.Ние всички очакваме едва ли не да ни опишат цялата съдба с цифри,случки и дати.А всъщност,хороскопа се явава описание на нашите заложби и дарби,описват се семейните и междуличностни отношения,отношения с децата,вида работа и професия,проблемни сфери и начини за разрешаване.Вече не помня всичко наизуст.Но се изумих от това,че в сайта си отговаря абсолютно безплатно на въпроси.Така че,не е само Алена.А съм чувала,че тя е доста надменна и не разбира душевността на клиента си,освен ако не извади 2000 лв. за годишна прогноза.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #78 -: Август 10, 2008, 17:27:54 pm »
Здравейте,момичета! Тъжно ми стана от това,което прочетох.Вярно е,че цените на Алена са ужасно високи,направо неприемливи.Но според мен по този начин тя си избира само елитни клиенти.Аз лично си правих скоро хороскоп при една астроложка и съм много доволна,при това на приемливи цени.Тя предварително разпитва всеки каква е причината да я потърси за услугата,защото всеки ходи при ясновидци и астролози,когато има проблем и търси разрешение.Нима никой от вас не плаща на лекаря,когато отиде на преглед или лечение? Това е същото.Не можем да си кривим душите,че това е най-интелигентната ясновидска наука,наречена науката на кралете.Важно е наистина при кого ще попаднем.И аз се радвам,че попаднах на един толкова добър човек и астролог.Ние всички очакваме едва ли не да ни опишат цялата съдба с цифри,случки и дати.А всъщност,хороскопа се явава описание на нашите заложби и дарби,описват се семейните и междуличностни отношения,отношения с децата,вида работа и професия,проблемни сфери и начини за разрешаване.Вече не помня всичко наизуст.Но се изумих от това,че в сайта си отговаря абсолютно безплатно на въпроси.Така че,не е само Алена.А съм чувала,че тя е доста надменна и не разбира душевността на клиента си,освен ако не извади 2000 лв. за годишна прогноза.


ако наистина тази Алена разбира,защо взима толкова пари на хората, :oops: така и аз мога,кажете какво ви притеснява за какво искате хороскоп ,даите ми хиляда лева и олеле какъв хороскоп ще надраскам на бързо :lol:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #79 -: Август 11, 2008, 08:05:17 am »
Здравейте,момичета! Тъжно ми стана от това,което прочетох.Вярно е,че цените на Алена са ужасно високи,направо неприемливи.Но според мен по този начин тя си избира само елитни клиенти.Аз лично си правих скоро хороскоп при една астроложка и съм много доволна,при това на приемливи цени.Тя предварително разпитва всеки каква е причината да я потърси за услугата,защото всеки ходи при ясновидци и астролози,когато има проблем и търси разрешение.Нима никой от вас не плаща на лекаря,когато отиде на преглед или лечение? Това е същото.Не можем да си кривим душите,че това е най-интелигентната ясновидска наука,наречена науката на кралете.Важно е наистина при кого ще попаднем.И аз се радвам,че попаднах на един толкова добър човек и астролог.Ние всички очакваме едва ли не да ни опишат цялата съдба с цифри,случки и дати.А всъщност,хороскопа се явава описание на нашите заложби и дарби,описват се семейните и междуличностни отношения,отношения с децата,вида работа и професия,проблемни сфери и начини за разрешаване.Вече не помня всичко наизуст.Но се изумих от това,че в сайта си отговаря абсолютно безплатно на въпроси.Така че,не е само Алена.А съм чувала,че тя е доста надменна и не разбира душевността на клиента си,освен ако не извади 2000 лв. за годишна прогноза.

И се регистрира само за да ни напишеш това?!?