0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #40 -: Юни 04, 2008, 12:57:29 pm »
lora20, кажи на свекито: "Няма проблем - даваш 500лв за хороскоп и си правим!" :)
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #41 -: Юни 04, 2008, 13:29:55 pm »
Много са мошениците ма тази тема, може би тука е редно да споменем и така наречената Егология, както и други подобни . Предполагам обаче, че има наистина хора които по някакъв начин могат да ни бъдат полезни, дали не е редно да пуснем една такава тема с информация на изпитани астролози, номеролози, които могат да напрявят на нормални цени една такава прогноза.
Разбира се, информацията няма да има как да се провери и пак ще се разчита на субективен фактор, но все пак може би ще може да се отсее плявата от семето.
Какво ще кажете?
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #42 -: Юни 04, 2008, 16:34:29 pm »
То, че има и свестни - има. Може и Алена да е такава, ама самия начин на поднасяне на информацията, която предлага, или каквото там прави е изключително дразнещ-поне за мен. Седнали двете с Венета оня ден, гледат се все едно това наистина е последната надежда на хората с проблеми и видиш ли, ако отидеш и недай си боже не я послушаш, колко много си щял да съжаляваш след това  :x абе, щуротии!!!
Аз вярвам, че баба Ванга/лека й пръст на жената/ е имала дарба. Само че нейната дарба в никакъв случай не е струвала 530лв. или 1000лв. То за това се казва и дарба - защото не си се борил за него.
А звездите са си звезди, астрологията наистина е много обширна наука и сигурно има много хора, които могат да дадат насоки в живота ти, но не смятам, че биха казали да или не на това дали да се бориш за деетенце. Това си е шарлатанство.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #43 -: Юни 04, 2008, 17:16:36 pm »
Момичета, темата за астрологията и нумерологията е много интересна.И никак не е за подценяване. Както казва Ефирче-това е тънка и сложна материя и не е за всеки.А както казвате всички - въпрос е на призвание и дарба.
За Венетка и тъпото й предаване няма да коментирам.За Алена и ценоразписа й също. Въпросът е дали нейната дарба и възможности са наистина на ниво,както самата тя ги рекламира.
Навремето писах на въпросната Алена - имаше в списанието й опция-безплатен отговор.Възползвах се и ми беше казано,че имам кармична забрана за брак,която съм нарушила и затова нямам деца. После четях известно време списанието й - ами тя на половината хора пише,че имат кармична забрана за брак. Оставям това без коментар.
Не крия,че съм ходила при доста врачки,астроложки,нумероложки,както и при много лекари.Установила съм едно-при всички има добри и не чак толкоз добри.Шарлатани и достойни. Алена ми се струва прекалено комерсиална и нахална-толкоз реклама и толкова плещене и самохвалене...Моя позната завърши курс при нея и твърди,че наистина е избрана.Само че нещо не ми се връзва това с лицето,което представя в публичното пространство.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #44 -: Юни 04, 2008, 17:26:31 pm »
Момичета, ами аз така като чета... ми ако не сме били "съвместими" с мъжа ми е трябвало да пуснем този хороскоп преди брака. Сега след дъжд качулка...

Затова ПРЕДЛАГАМ - хороскопът да е задължителен документ за сключване на брак!

А може и тогава да е късно. Може при навършване на пълнолетие да идеш да ти каже в кого да се влюбиш.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #45 -: Юни 04, 2008, 19:24:15 pm »
Каква Алена, какви пет лева, бре хора ....  :D

А на всичкото отгоре не си е направила и труда да прочете поне ред за АРТ ...
С такава посредствена самоувереност обясняваше, че ако има кармична забрана за дете двойки можели да направят инвитро, и дори инсеминация и пак нямало да се получи ...  :wink:
Срам, Венетке, голям срам ...
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #46 -: Юни 04, 2008, 20:19:11 pm »
mmery, много се радвам, че те "виждам" понякога тук!!!!  :D Надявам се, че си добре!!!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #47 -: Юни 05, 2008, 10:36:59 am »
DivaRoza  :D,
чувствата са взаимни
Надявам се, че си добре!!!

Надявам се, че съм добре  :D, все пак още не съм ръгнала по Алени разни  :D
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #48 -: Юни 05, 2008, 15:08:48 pm »
Всичко разбирам и подкрепям мнението ви ,че Аленка си направи реклама,може пък и да си е платила за това,като й гледам ценоразписите-може да си го позволи.Най-лошото е че има хора които ще й повярват и ще отидат.Само едно не ми стана ясно,Лейди защо така злобно и язвително се изказа за съпруга на Венетка и какво против това,че тя е женена за него.Имали значение кой как изглежда и за кой се е оженил?
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #49 -: Юни 05, 2008, 18:57:45 pm »
   Лоана,това е мнението на Лейди.  :P  На теб ако Тишо ти харесва си напиши мнението и не мисля,че някой ще се разсърди.Хайде да не обръщаме внимание на такива дреболии ,защото така ще се развихри поредния грандиозен скандал.А нали точно това не иска никоя от нас,уж?!   :wink: 
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #50 -: Юни 05, 2008, 20:09:14 pm »
Всичко разбирам и подкрепям мнението ви ,че Аленка си направи реклама,може пък и да си е платила за това,като й гледам ценоразписите-може да си го позволи.Най-лошото е че има хора които ще й повярват и ще отидат.Само едно не ми стана ясно,Лейди защо така злобно и язвително се изказа за съпруга на Венетка и какво против това,че тя е женена за него.Имали значение кой как изглежда и за кой се е оженил?
Написах вече, че това за двойния тулуп и троен аксел си е лично мое мнение и не обвързвам никого с него. ОК? Все пак имам право на собствено мнение.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #51 -: Юни 06, 2008, 11:10:45 am »
Лейди,останах с впечатление че познаваш Венета повече от зрител на предаването и по някакъв начин имаш по-директна връзка с нея и си мисля,че би могла да и предложиш от наше име,за да оправи кашата която вероятно са забъркали с тези хороскопи да направи нещо като мини сериал и да покани 3-ма от най-уважаваните в БГ специалисти по стерилитет и да предложат друг поглед върху проглема с безплодието и АРТ процедурите-много по-полезен за и без това изстрадалите двойки.Те също могат да предложат ценоразпиз,който почти ще покрива този на Алена,но със сигурност ще даде много повече надежда и реален шанс за успех
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #52 -: Юни 06, 2008, 12:56:49 pm »
Перушинке,ти в ролята на каква се явяваш  :P ,извинете,ако Лейди се е почувствала засегната тя е намерила начин и е пояснила.Аз от своя страна не мисля,че е редно някой някого да обижда по този начин,но това е мое мнение и не ангажирам никого с него-свят шарен,хора всякакви- както казваше баба ми.Не познавам нито Тишо нито Венета,подкрепям обаче написаното от Dji-djo.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #53 -: Юни 06, 2008, 14:17:53 pm »
Каси, имам едни спомени, когато почина астролога Станчев ти сподели, че той ти е направил хороскоп кога е най - добре да забременееш. Всички си спомняме, лека му пръст колко беше ерудиран. Поне за мен от екранните изяви. Не мисля, че един хороскоп ще реши съдбата ти, но всички може би преглеждаме макар и през ред рубриката с хороскопите от вестниците. Според мен, който може да си поръча хороскоп при Алена, той ще може да си плати и процедурите. Да не сме толкова строги.
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #54 -: Юни 06, 2008, 16:02:03 pm »
Мисля, че това че ако си плащаш процедурите за инвитро можеш и хороскопа на Алена да си поръчаш не се отнася за всички. Има и такива които наистина могат да си позволят,но повечетото от момичета са с заеми и помощ от роднини. Поредният неуспех и лабилната ни психика ни карат да си мислим - не направих всичко необходимо за този опит да е успешен - изследвания и ако пък случайно си чул или някой ти  е казал за тези хороскопи,гадателки и тем подобни още повече засилват нещата, че неуспеха ти е така да се каже заслужен. След неуспеха досега съм се съвземала, но отначало за всичко се упреквам, това не съм направила друго...
Успех на всички момичета!!!Благодаря на всички които се включиха по темата, за мен беше полезна.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #55 -: Юни 06, 2008, 19:42:25 pm »
Лейди,останах с впечатление че познаваш Венета повече от зрител на предаването и по някакъв начин имаш по-директна връзка с нея и си мисля,че би могла да и предложиш от наше име,за да оправи кашата която вероятно са забъркали с тези хороскопи да направи нещо като мини сериал и да покани 3-ма от най-уважаваните в БГ специалисти по стерилитет и да предложат друг поглед върху проглема с безплодието и АРТ процедурите-много по-полезен за и без това изстрадалите двойки.Те също могат да предложат ценоразпиз,който почти ще покрива този на Алена,но със сигурност ще даде много повече надежда и реален шанс за успех

Не, не я познавам като нещо повече от масов зрител на нейното предаване. Просто съм и фен. За репродуктивните й проблеми знам, защото се наложи да се прекъсне мой гинекологичен преглед в репродуктивната клиника, която посещавах, с обяснението, че се обажда Венета Райкова и разговора не търпи отлагане. Бях свидетел и на самия телефонен разговор. ОК?
Понякога известните си плащат за славата, това е.
Не ми се коментира повече по темата.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #56 -: Юни 06, 2008, 20:04:33 pm »
Някой да има мейла на предаването й?
Що не направим една организация с цивилизована спам-бомбандировка , пък кой знае , може режисьора да реши да обърне внимание на контрапункта?
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #57 -: Юни 06, 2008, 22:29:08 pm »
Има сайт.И форум, в който всеки може да и пише.http://www.goreshto.com/index.php?TPL=70000
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #58 -: Юни 06, 2008, 22:49:00 pm »
Само кажете и започваме бомбардировката.Аз съм ЗА!!!!!!!!!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #59 -: Юни 07, 2008, 11:41:46 am »
Аз изразих моята позиция , изпратих това:

Гостуването на Алена , като скрита реклама , насочена към категория хора с репродуктивни проблеми е чудовищна манипулация! Предполагам сте наясно с ценоразписа й ?. Вместо това бихте могли да популяризирате новите технологии на медицината като  най-кратък път до дълго чаканото дете. Или в това няма рейтинг?
Бъдете хора , не дърпайте грубо тази така деликатна струна в семейства с проблеми, за да пълните нечия каса!

Има сайт.И форум, в който всеки може да и пише.http://www.goreshto.com/index.php?TPL=70000

използвах формата за контакти , за форума трябва регистрация
« Последна редакция: Юни 07, 2008, 11:49:13 am от Efirche »