0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #20 -: Юни 03, 2008, 06:49:15 am »
:offtopic:
Понеже знам, че ще бъде прочетено от човека, към който е насочено /не държа адресата да ми отговаря по какъвто и да било начин/:
Мила ми Венето /Райкова/, фен съм ти , но точно от теб не очаквах да поканиш човек като Алена да плещи глупости от телевизионния екран и да си прави самореклама. Понеже не само от градски легенди и митове, а и от първо лице единствено число съвсем случайно разбрах, че си пациентка на репродуктивната клиника, която и аз посещавах,  не разбирам поведението ти по друг начин и премрежения ти и изненадан поглед на думите на въпросната астроложка  за инвитро хороскопите, освен с обяснението, че трупаш собствени девиденти и висок рейтинг на предаването си. Или може би заради един безплатен инвитро хороскоп допусна тази скрита реклама? Що не насочи интелект,  енергия и креативност  за да популязираш болните проблеми на репродуктивното здраве в БГ, а се изявяваш като циркаджийка? Но да, простено ти е като си женена за двойния тулуп и троен аксел в едно - Тишо Бигбрадъра /лично мое мнение за съпруга ти и не обвързвам никого с него/, явно прихващаш от него. Язък , че си ми колежка по образование.

Извън горенаписаното: на мен ми допадна Йоносавата астрологична теория за зачеването. Дискутирали сме я тук преди повече от година.
хи хи lady_11,пак извади метлата.........бях позабравила колко остър език имаш :lol: :lol: :lol:,но за жялост казваш истината........ :(
грозно е това......грозно е да печелиш за сметка на чуждо нещастие :(и да се възползваш от очаянието на хората и мъката им :(
как то спомена по-горе ВеТи за Баба Ванга : "Бог дава дарбата безплатно и ти също трябва да я даваш на хората безплатно"
може и да е добра астроложка Алена,не споря......не я познавам.....,но това нейното е БЕЗОБРАЗИЕ,алчност...........(гледам в сайта й,цялостен хороскоп 1200 лв...... 8O)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #21 -: Юни 03, 2008, 09:30:33 am »
Не можах да гледам предаването, защото мъжът ми не го изтърпя, нито е фен на Венета, за разлика от мен, нито е фен на астрология, нумерология и въобще - тотален скептик! Съответно, смени канала.

Аз исках да се консултирам с Алена за дата за планово секцио и за избор на имена. Но и аз, като видях цените, разбира се, отказах се.

Консултация ми направи по телефона един непознат мъж - държах го около 30 минути. Жалко, че няма как да се видим, да му благодаря лично.

Касси, много ти благодаря и на теб, че ти досаждах тогава. :)Поздрави на Митко!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #22 -: Юни 03, 2008, 09:33:57 am »
Астрологията си е наука. При това една от най-древните. Аз я харесвам и съм чела доста книги на тази тема .
Това което пишат вестници , списания , излъчват телевизии си е дрън-дрън.
Всяка личност си е индивидуална и влиянията на небесните тела , тяхното движение , връзки помежду им , мисля , наистина оказват влияние върху хора и събития.
Аз , поне за себе си , го знам.
Алена , първо тя за мен не е добър астролог.
Никой уважаващ себе си такъв , няма да прави общи хороскопи , за зодиите.
Това си е чист комерс.
Освен това термина - кармична забрана , който тя , така упорито употребява , не съществува в астрологичен план.
Астрологията не забранява , тя насочва погледа към евентуални пътища , показва евентуални пречки , препятствия ,ориентира към евентуална помощ , предупреждава за евентуални трудности.
В нея няма абсолютни твърдения и постулати. Човек , сам избира на къде да поеме.

Алена , ах тая хитра сврака.  :x Не успях да гледам предаването и за добро!
Момичета , това са безумно много и грешни пари!
За морала на тази жена е просто излишно да говорим....
Наясно съм ,че всяка услуга струва пари , ама айде моля ви се , какви са тези три , че и четирицифрени суми! 8O
Че и сайт си направила и ПР-при Венетааааа.....


Нали знаете , не е луд оня дето яде баницата.....
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #23 -: Юни 03, 2008, 09:45:15 am »
Каква реклама си спретна само?! :x


Хмммм, и на мен ми приличаше точно на платена реклама. Не гледах много, ама на мен ми изглеждаше точно като да си хвали и рекламира стоката, щото малко и е залежала. Пък то и с тия цени, как да не залежи.

Аз не вярвам в тези неща и затова съм толкова крайна.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #24 -: Юни 03, 2008, 09:54:34 am »
Алена - актуална с актуалните проблеми на съвремието...
Така убедително говори, а Венета така и се "възхищаваше", че едва изтърпях предаването.То бива, бива, ама чак пък толкова!
Цените и са... - за бърза поръчка, за експресна, +50 %, +100 %...ужас!
Че и курсисти подготвя, с дипломни работи, защити...  :balk_149:
И тези хороскопи при осиновяване...майко мила!
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #25 -: Юни 03, 2008, 11:30:31 am »
Алена - актуална с актуалните проблеми на съвремието...

...Алена , първо тя за мен не е добър астролог.
Никой уважаващ себе си такъв , няма да прави общи хороскопи , за зодиите.
Това си е чист комерс.
Освен това термина - кармична забрана , който тя , така упорито употребява , не съществува в астрологичен план.
Астрологията не забранява , тя насочва погледа към евентуални пътища...Алена , ах тая хитра сврака...

  Ох,лошото е,че сигурно много изстрадали семейства ще й се вържат!Нейното не е само лакомия,но и комерсиална лошотия!

*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #26 -: Юни 03, 2008, 16:20:45 pm »
Така като ви гледам отговорите момичета и много се радвам, че въпреки всичко разсъждавате изключително трзво на тая тема.
Надявам се да намерите сили и занапред да не се поддавате на психологически влияния на хора, които всъщност гледат личния си интерес и благосъстояние.

Иначе като чета, че Венета също има проблем-наистина не и прави чест в такъв случай такова предаване да прави и да се държи като пубертетка, на която гледат на кафе :(
Ама на-свят шарен. Всеки луд с номера си.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #27 -: Юни 03, 2008, 17:38:26 pm »
Момичета, моето мнение напълно съвпада с вашите;-)))
Малко го загледах предаването, много се възмутих, толкова се възмутих, че прехвърлих канала.
И първото, което си помислих е как тук ще я разкъртим Аленка, заедно с Венета.
Дано по-малко семейства и се вържат на въдицата...и с тези пари отидат на доктор, на изследвания вместо да пълнят гушата на Алена.
Цитат
Цитат на: Efirche в Днес в 09:33:57
...Алена , първо тя за мен не е добър астролог.
Никой уважаващ себе си такъв , няма да прави общи хороскопи , за зодиите.
Това си е чист комерс.
Освен това термина - кармична забрана , който тя , така упорито употребява , не съществува в астрологичен план.
Астрологията не забранява , тя насочва погледа към евентуални пътища...Алена , ах тая хитра сврака...
Напълно подкрепям!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #28 -: Юни 03, 2008, 19:13:57 pm »
   За Венета стана ясно,че има реп. проблеми още от ,,ВИП,, брадъра,но това няма значение.На всеки може да се случи,както е при нас.
 Не гледах предаването с Алена тази събота,но гледнах едно от преди няколко месеца.Там ми направи впечатление,че Алена й каза че до 12месеца(или нещо такова) ще има дете.Мисля че и Венета доста се е отчаяла от факта,че не ,,става,,(поне засега)и се е хванала като удавник за сламка,но не разбирам защо си ги прави тези предавания.Като иска нещо да й казва Алена, да си го казват насаме.Вече става като манипулация  и е доста досадно.То няма нищо лошо да си кажеш.Според мен не е срамно,но това с Алена ми става някак пошло.На мен ми се трува,че Венетка трябва да се вземе в ръце и да спре да се занимава с глупости.То си е нейна работа де, ама поне зрителската си аудитория да не се опитва да манипулира.Сигурна съм че по-голямата част от хората в нашето положение в един определен момент са прибягвали до такъв вид услуги,но са разбирали че полза няма. Просто още с първото предаване Алена ме издразни много с някои нейни изказвания.Ми то според нея за всичо трябва да си правим хороскоп,че иначе няма да го буде тоз нашия живот,ако не е тя.Защото пък видите ли, само тя е учила еди къде си, от еди кого си.
 Надявам се ,хората да не си дават парите за глупости.С 500 лв. си помислете колко пъти ще се отиде на лекар и колко изследвания и манипулации могат да бъдат направени. 
 
Цитат
И нещо много важно, астрологията се базира по-скоро на предположения, ако избереш даден път от живота си. Тя не ти казва кога и как ще ти се случи дадено нещо, а говори за много по-глобални неща в живота на даден човек.
-Тя самата Алена си го каза това в първото предаване.Така че гаранция -Франция.Каквото си го направим ,такова ще си го сърбаме!   :P
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #29 -: Юни 03, 2008, 19:51:54 pm »
Момичета, колкото повече ви чета, толкова по-хубаво ми става! Чак почнах да се ядосвам. Ама то каквото има да става, ще стане с или без Алена, ама коя е тя, че да ми казва аз дали мога "кармично" да имам деца с мъжа ми или не. Хайде де! Ами аз може и до осиновяване да стигна някой ден, ама пак ще имаме деца с мъжа ми
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #30 -: Юни 03, 2008, 20:40:47 pm »
Момичета, колкото повече ви чета, толкова по-хубаво ми става! Чак почнах да се ядосвам. Ама то каквото има да става, ще стане с или без Алена, ама коя е тя, че да ми казва аз дали мога "кармично" да имам деца с мъжа ми или не. Хайде де! Ами аз може и до осиновяване да стигна някой ден, ама пак ще имаме деца с мъжа ми

Снежке, ми то според Алена и да осиновиш не можеш без хороскоп за минимум 500 стотака. :D Ай сиктир!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #31 -: Юни 03, 2008, 22:16:49 pm »
Освен това термина - кармична забрана , който тя , така упорито употребява , не съществува в астрологичен план.
Астрологията не забранява , тя насочва погледа към евентуални пътища , показва евентуални пречки , препятствия ,ориентира към евентуална помощ , предупреждава за евентуални трудности.
В нея няма абсолютни твърдения и постулати. Човек , сам избира на къде да поеме.



И двамата с мъжа ми имаме кармични забрани за брак преди да навършим аз съответно 29, той 28 години  :lol:. А се оженихме на 26 :wink:.
Ефирче, много точно пишеш за астрологията, тя насочва, показвати пътища и т.н., но не ти казва категорични факти.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #32 -: Юни 03, 2008, 22:24:59 pm »
На мен също ми е интересна астрологията, но действително тя не е само зодии, доста сложна е, една моя близка приятелка я изучава и знам, че е доста трудно. При всички положения съм против спекулациите с тези неща.
Чувала съм, че доста големи фирми вече наемат или назанчават астролози в личен състав? Чудна работа  :?
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #33 -: Юни 03, 2008, 23:31:25 pm »
Първо ми стана смешно като прочетох, после ми стана тъжно...
Момичета, ако беше такава точница до сега да е спечелила поне 2 шестици от тотото.


А може да няма нужда от шестици от тотото, защото се чувства достатъчно богата жената. 

Еми да - с този ценоразпис :wink:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #34 -: Юни 03, 2008, 23:46:33 pm »

Астрологията като наука няма ценоразпис!
Ценоразписи като този са несъвместими с логиката!То колкото едно ИНСЕ.
Има някаква особена нечистоплътност,ох тази дума няма да я използвам, да го наречем първенющина ....у Алена!
"Абе будали, нали знаете че познавам, защо не сте идвали при менннн"-бля, бля!
"Аз, така да се  каже, съм обезпечена, но така за спорта дайте 5 стотака за едни звездчки да ви бройнем...."

Ей не се умори тоя народ, за Вендетка нищо няма да кажа, че яхнах  :witch:
А самото предаване след като видях анонса.... отказах тази чуднагледка!.

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #35 -: Юни 04, 2008, 09:09:20 am »
И двамата с мъжа ми имаме кармични забрани за брак преди да навършим аз съответно 29, той 28 години  :lol:. А се оженихме на 26 :wink:.


Ау , Каси , ами много сте бързали...
Те забраните трябва да се спазват , особено забраните на Алена. :jump12:
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #36 -: Юни 04, 2008, 09:32:12 am »
Астрологията си е наука...
 Това което пишат вестници , списания , излъчват телевизии си е дрън-дрън.
Всяка личност си е индивидуална и влиянията на небесните тела , тяхното движение , връзки помежду им , мисля , наистина оказват влияние върху хора и събития.
Аз , поне за себе си , го знам.
Алена , първо тя за мен не е добър астролог.
Никой уважаващ себе си такъв , няма да прави общи хороскопи , за зодиите.
Това си е чист комерс.
Освен това термина - кармична забрана , който тя , така упорито употребява , не съществува в астрологичен план.
Астрологията не забранява , тя насочва погледа към евентуални пътища , показва евентуални пречки , препятствия ,ориентира към евентуална помощ , предупреждава за евентуални трудности.
В нея няма абсолютни твърдения и постулати. Човек , сам избира на къде да поеме.
:good_post:  И аз съм на това мнение!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #37 -: Юни 04, 2008, 10:50:54 am »
Моми4ета,и аз много се възмутих като гледах хитрата сврака!Знае,4е в България 300 000 са готови да дадат мило и драго,за да имат детенце и реши да пе4ели то4но от тях!Редовно гледам предаването на Венета,харесвам я,но този път много и се ядосах!След  като и тя има нашия проблем,защо не покани някой добър лекар,който да обясни какви изследвания е нужно да се направят!Ами ми кани разни вра4ки и шарлатанки!Тя самата знае с тези пари колко изследвания могат да се направят!Яд ме,4е има от4аяни хора,които ще се вържат на тези глупости!Надявам се да не покани Алена трети път!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #38 -: Юни 04, 2008, 11:15:28 am »
Това е най - смешното и най - жалкото! Спекулацията, която винаги правят при добър повод за това! И как може половината предаване с нея да мине на тема инвитро и астрология! Превърнаха го вече в нещо модерно и интересно!

Но да не говорим колко ще бъдат хората, които ще се подведат и ще тръгнат по пътя на отчаянието и при нея да си опитат късмета! На това и разчита, което я прави много дребен човек!
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #39 -: Юни 04, 2008, 11:25:29 am »
аз не гледах предаването ,но на следващия ден моя близка позната доиде у нас за да ме убеди да изпратим писмо до Алена,да ни каже дали партниора ни е подходящ и дали вообще да се занимаваме с инвитро т.е. дали ще има резултат от него и ако не вообще да не почваме 8O,аз и казах че вообще не вярвам на тази жена и че тя по никакъв начин не може да определи дали опитът ще е положителен.
Тя не беше единствената която искаше да ме убеди първо да се посъветвам с Алена,свекърва ми също е гледала предаването и цял ден ми говори да пусна писмото ,е да ама не,аз и на нея обясних че само гледат да ни вземат парите,а тя едвали не ме изкара луда 8O