0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Хороскоп при Алена
« -: Юни 02, 2008, 15:34:41 pm »
Здравейте момичета,
В събота вечерта случайно попаднах на предаването на Венета Райкова с Алена/но не от самото начало/. От чутото от Алена, за направа на хороскоп преди инвитро процедура е задължително според нея, за да не се харчат пари на вятъра. Хороскопа, който прави е много точен и имала вече 52 бебета.
Имали вече някое момиче правило при нея хороскоп и въобще какво е мнението ви по този въпрос.Аз съм раздвоена понякога мисля, че се злоупотребява с нещастието на хората, в друг момент си мисля дали пък не е права.
Ако може споделете какво мислите по този въпрос.

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #1 -: Юни 02, 2008, 15:56:50 pm »
И кога точно би следвало да се направи този хороскоп? Как човек може да си планира кога да му е процедурата? Нещо не ми е ясно.. 8O

Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #2 -: Юни 02, 2008, 16:07:53 pm »
Аз го гледах цялото предаване и специално за ин-витрото когато говори Алена, спомена, че някои двойки кармично ли, как ли, не можели да имат деца заедно /по принцип можели, ама не и заедно двамата/, та затова накои двойки правели n на брой ин-витро и въпреки всичко не се получавало. Та в таз връзка тя препоръчва хороскоп за съвместимост за дете на двамата. Ох, да ви кажа и аз много се обърках като го гледах това предаване, то човек след толкова неуспехи и лоши неща суеверен да стане, аз вече мисля магия ли имам, що ли...Направо не знам с Алена да вярвам ли или не. Иначе от любопитство влезнах в сайта й, има ценоразпис на разните хороскопи, доста "прилични" цени
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #3 -: Юни 02, 2008, 16:19:34 pm »
Първо ми стана смешно като прочетох, после ми стана тъжно...
Момичета, ако беше такава точница до сега да е спечелила поне 2 шестици от тотото.
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #4 -: Юни 02, 2008, 16:22:08 pm »
Аз го гледах цялото предаване и специално за ин-витрото когато говори Алена, спомена, че някои двойки кармично ли, как ли, не можели да имат деца заедно /по принцип можели, ама не и заедно двамата/, та затова накои двойки правели n на брой ин-витро и въпреки всичко не се получавало. Та в таз връзка тя препоръчва хороскоп за съвместимост за дете на двамата. Ох, да ви кажа и аз много се обърках като го гледах това предаване, то човек след толкова неуспехи и лоши неща суеверен да стане, аз вече мисля магия ли имам, що ли...Направо не знам с Алена да вярвам ли или не. Иначе от любопитство влезнах в сайта й, има ценоразпис на разните хороскопи, доста "прилични" цени
Значи не съм само аз раздвоената, вече започнах и аз да си мисля какво ли не включително и за магия :(

Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #5 -: Юни 02, 2008, 16:41:24 pm »
ООх,и аз гледах предаването,много сладко говори,ама май в нашия форум няма с направен хороскоп или ако има молим да се включи.А видяхте ли какви са чудни ценичките в сайта й,за хороскоп дали има забрана за дете е 530лв-е как човек да си го направи :ask:
Даже и да има желание :balk_144:
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #6 -: Юни 02, 2008, 16:46:44 pm »
Първо ми стана смешно като прочетох, после ми стана тъжно...
Момичета, ако беше такава точница до сега да е спечелила поне 2 шестици от тотото.


А може да няма нужда от шестици от тотото, защото се чувства достатъчно богата жената.  Не трябва съвсем да пренебрегваме енергиите около нас и влиянието им, дори и да не вярваме сляпо на всичко и всеки.

За мен по интересен е въпросът как се прави хороскоп за съвместимост за дете - на какво се основава, какво се анализира...
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #7 -: Юни 02, 2008, 17:34:29 pm »
А може да няма нужда от шестици от тотото, защото се чувства достатъчно богата жената.  Не трябва съвсем да пренебрегваме енергиите около нас и влиянието им, дори и да не вярваме сляпо на всичко и всеки.

За мен по интересен е въпросът как се прави хороскоп за съвместимост за дете - на какво се основава, какво се анализира...

Аз си падам леко скептик на тая тема. Да не кажа, че за мен тия "ясновидци" са някакви хаховци, които разчитат на факта, че когато човек е под нервно напрежение или емоционален стрес е податлив на всякакви внушения. Мои близки са си патили от разни ясновидци и подобни такива и то по много. Не казвам, че всички са еднакви, но преобладават такива, които определено шарлатанстват. Да не забравяме, че и Алена в момента всъщност се опитва да си продава услугите.
И какво ако хороскопа се окаже положителен за несъвместимост за дете-ще се разделите с половинката, или ще изоставите мечтата си ли? Или ако каже-вие с този човек не сте един за друг, какво -скачате и го зарязвате, тръгвате да търсите правилния. Като са толкова добри, да казват направо-с тоя си подхождате и детенце ще имате, дърпай го и се женете :)
Поне ще си струва парите които ще се похарчат. Ама да дадеш сумати пари, за да ти каже да или не за детенце. Това според мен граничи с обирджийството и шарлатанството. Не че няма право да си изкарва пари, ама защо трябва да е на база нещастието на хората и тяхната мъка. Все пак някои от нас чакат с години, борят се и правят жертви и изведнъж идва някой, т.е. ти отиваш да ти каже дали става или не да имаш дете :O нещо се възмутих!
Незнам дали гледахте предаването "Ясновидци" там имаше една кукувица, която непрекъснато преиграваше. Давах си сметка докато я гледах, че ако така преиграва пред някой, който разчита на нея, колко много ще му навреди-не заради друго, ами защото тя преиграваше, когато неможе да "усети" нищо, което за мен е абсурдно! Защото хората имат надежда, а тя по този начин я съсипва. Нищо лично срещу Алена, но според мен, каквото е писано да си стане, ше си стане, и дали Алена ще каже, че ще стане, или няма да каже, то все ще се случи. Само дето в единич случай го има елемента на изненадата, а в другия, чакаш-без да знаеш какво точно.
Мили момичета, чакащи и вече успели, много се замисляйте преди да се хванете за такива неща. Това понякога може да струва много повече. Всички говорят благо и мило, но в един момент, може така да се изгуби човек, че да незнае как да се върне в реалния свят. Истинското е само това, което ни заобикаля и мисля, че няма сила на земята, която да обърне пътя ни наопаки. Просто понякога е нужно малко повече време, за да се случат нещата, които чакаме. На всеки му е писано някъде нещо, в това вярвам и аз. Но никак не вярвам, че някой е в състояние да ми каже кое как да променя, че да стигна по-бързо до целите си.
Желая ви успех и късмет на всички и скорошно сбъдване на мечтите ви! :)
« Последна редакция: Юни 02, 2008, 17:40:26 pm от julia_m »
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #8 -: Юни 02, 2008, 17:41:13 pm »
Ей, тия хора нямат ли грам срамота? Така ли не изпитват и капчица любов към хората?  :(

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #9 -: Юни 02, 2008, 18:01:11 pm »

Мили момичета, чакащи и вече успели, много се замисляйте преди да се хванете за такива неща. Това понякога може да струва много повече. Всички говорят благо и мило, но в един момент, може така да се изгуби човек, че да незнае как да се върне в реалния свят. Истинското е само това, което ни заобикаля и мисля, че няма сила на земята, която да обърне пътя ни наопаки. Просто понякога е нужно малко повече време, за да се случат нещата, които чакаме. На всеки му е писано някъде нещо, в това вярвам и аз. Но никак не вярвам, че някой е в състояние да ми каже кое как да променя, че да стигна по-бързо до целите си.
Желая ви успех и късмет на всички и скорошно сбъдване на мечтите ви! :)
Много съм съгласна с теб, просто на моменти отчаянието е такова, че може да те докара до там да направиш някоя глупост, като се хванеш на приказките на някой ясновидец, астролог и други подобни. Крепи ме това, че някак си знам, че един ден ще имам дете, обаче колкото повече време минава и колкото повече провали претърпявам, усещам ужас, че това няма да стане. Отчаяните хора започват да търсят помощ къде ли не, да се хващат за думите на такива астролози и тям подобни
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #10 -: Юни 02, 2008, 18:03:39 pm »
Абе, сигурно разбира жената от астрология...учила била на разни места тази наука. Обаче цените и са така строго разпределени и фиксирани, че ми прилича на ценоразписа в бакалница...Вярно, че и без пари не може да се работи, но нейните цени ми се виждат направо елитни и за доста заможни хора, които се чудят, като отидат тази година на Барбадос например, дали ще е добър сезонът, за да хванат добър тен.
А връзката с ин-витрото си  мирише на спекулация, не че сигурно няма нещо вярно по принцип в това, което казва. Но тогава за всяка важна крачка, която предприемаме в живота си, трябва задължително да се консултираме с нея, за да не се окаже, че не стават нещата, щото имаме "кармичен блокаж" за развитие например.
 На хората малко им трябва да се поддадат на толкова убедително и манипулативно зомбиране, гарнирано с голяма порция страх за собственото си бъдеще. Все пак, всеки иска да демонстрира отговорност за бъдещето си, а какъв по-лесен начин от това да отидеш при Алена?! :D
Друг е въпросът дали "познава", или "не познава"!
« Последна редакция: Юни 02, 2008, 18:12:44 pm от DivaRoza »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #11 -: Юни 02, 2008, 18:18:38 pm »
Аз и мъжа ми имаме много подробни хороскопи от Алена. Направи ни ги преди 4 години, естествено тогава исках да знам дали ще имам дете. Хороскопа е по-скоро за зодията ми Дева, като всичко е на 100% вярно. Животът ми е разделен на няколко периода, никъде не се споменаваше конкретно за дете. Като в първия до 29 години, пишеше, че трябва да се подчина на съдбата си и да приема живота такъв какъвто е. Така че предсказанията и са по-скоро много общи.

И нещо много важно, астрологията се базира по-скоро на предположения, ако избереш даден път от живота си. Тя не ти казва кога и как ще ти се случи дадено нещо, а говори за много по-глобални неща в живота на даден човек.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #12 -: Юни 02, 2008, 18:25:48 pm »
http://www.karm-krag.bol.bg/contents/Karm_krug-uslugi.pdf

за тези, които ще ги заинтригува какви хороскопи прави Алена и на какви цени. има дори хороскоп за съвместимост при осиновяване!!??
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #13 -: Юни 02, 2008, 18:52:32 pm »
ООх,и аз гледах предаването,много сладко говори,ама май в нашия форум няма с направен хороскоп или ако има молим да се включи.А видяхте ли какви са чудни ценичките в сайта й,за хороскоп дали има забрана за дете е 530лв-е как човек да си го направи :ask:
Даже и да има желание :balk_144:
530лв.- 8O
Тя още малко ще вземе да иска колкото за едно ин-витро!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #14 -: Юни 02, 2008, 19:22:48 pm »
Майчице мила, до къде я докарахме!!! То бива да си алчен, бива да си безскрупулен, но това на нищо не прилича!
Не съм гледала предаването, но тази Алена само като я видя и ми се повръща /извинявам се за израза/. Разбирам / не съвсем, но поне вредата не е толкова голяма/ да прави хороскопи на богаташчетата, да им предскаже дали, ако купят този хотел, ще се минат много, но да се гаври с болката на хората вече е прекалено! Никога не бих си направила хороскоп, най-малкото при нея, за мен тя не е човек, който иска да помага на хората, и ако има някаква дарба, едва ли й е дадена от Бог. Вярваща съм и вярвам, че има хора, които имат дарбата да виждат и разбират неща, невидими и непонятни за другите, но тази дарба не им е дадена, за да печелят от хорското нещастие! Бях фенка на баба Ванга, вярвах в нея, а ето  тук http://www.myshop.bg/vanga/fenomeni.html тя казва: "Бог дава дарбата безплатно и ти също трябва да я даваш на хората безплатно" Разбирам, че и Алена трябва да живее от нещо и явно е избрала лесния начин с тези хороскопи, ама да вземе да си оправи ценоразписа!!!
Ох, много се възмутих! Това си е лично мое мнение, разбира се, но ще се радвам, ако по-малко изстрадали хорица се връзват да пълнят джобовите на такива шарлатани...
Първо ми стана смешно като прочетох, после ми стана тъжно...
Момичета, ако беше такава точница до сега да е спечелила поне 2 шестици от тотото.


Тя шестиците си ги печели, като й гледам цените, но на нея явно не й стигат само парите, тя иска и слава и признание! Нали ако спечели от тотото никой няма да знае за нея...?
« Последна редакция: Юни 02, 2008, 19:28:23 pm от ВеТи »
Don't worry, be hippy
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #15 -: Юни 02, 2008, 21:16:23 pm »
Каква реклама си спретна само?! :x

Има хора които вярват - нека, няма лошо всеки е сам избира на кого и на какво да се доверява, но за 530 лв.?! Та това са две заплати в провинцията бе хора, или една инсеминация, или маса изследвания?!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #16 -: Юни 02, 2008, 21:39:30 pm »
 :offtopic:
Понеже знам, че ще бъде прочетено от човека, към който е насочено /не държа адресата да ми отговаря по какъвто и да било начин/:
Мила ми Венето /Райкова/, фен съм ти , но точно от теб не очаквах да поканиш човек като Алена да плещи глупости от телевизионния екран и да си прави самореклама. Понеже не само от градски легенди и митове, а и от първо лице единствено число съвсем случайно разбрах, че си пациентка на репродуктивната клиника, която и аз посещавах,  не разбирам поведението ти по друг начин и премрежения ти и изненадан поглед на думите на въпросната астроложка  за инвитро хороскопите, освен с обяснението, че трупаш собствени девиденти и висок рейтинг на предаването си. Или може би заради един безплатен инвитро хороскоп допусна тази скрита реклама? Що не насочи интелект,  енергия и креативност  за да популязираш болните проблеми на репродуктивното здраве в БГ, а се изявяваш като циркаджийка? Но да, простено ти е като си женена за двойния тулуп и троен аксел в едно - Тишо Бигбрадъра /лично мое мнение за съпруга ти и не обвързвам никого с него/, явно прихващаш от него. Язък , че си ми колежка по образование.

Извън горенаписаното: на мен ми допадна Йоносавата астрологична теория за зачеването. Дискутирали сме я тук преди повече от година.
« Последна редакция: Юни 02, 2008, 21:49:27 pm от lady_11 »
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #17 -: Юни 02, 2008, 22:02:19 pm »
Лейди, браво! Много смешно, тъжно, язвително, гадничко и пак смешно...Но такава е родната действителност.  :D

Може да е закъсала с клиенти Алена, та си правят взаимна услуга с Венета. Нищо чудно, като има такива цени. Тази жена е богата направо, но предполагам, че ще отрича и ще почне да се оплаква колко данъци плаща и т.н. Най-вероятно вече са минали през нея всичките БГ селебрити и т.н. елит, та и трябва вече нова таргет група. Обаче браво на нея, че така високо си е оценила интелектуалните напъни! Де, да можехме всички да си се самооценяваме, предполагам, че и по-висок ценоразпис ще има от този.  :D
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #18 -: Юни 02, 2008, 23:24:16 pm »
Това вече е наглост! Егати и цените! Ама не е виновна жената - явно има хора, които и ги дават! Много жалко! А иначе, каза, че не трябвало да се дават толкова много пари за ин витро, преди да се разбере дали има смисъл от него.
П.П. Лейди, бях чула или чела някъде(не помня вече къде), че Венета вече е бременна след успешна ин витро процедура в същата клиника. Дано да е така! Може би е благодарна за хороскопа на Алена!  :wink:  :lol:

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #19 -: Юни 02, 2008, 23:26:25 pm »
Вярно, че и без пари не може да се работи, но нейните цени ми се виждат направо елитни и за доста заможни хора, които се чудят, като отидат тази година на Барбадос например, дали ще е добър сезонът, за да хванат добър тен.


Упс, не съм от тези, моля, моля  :lol: :lol:. А за хороскопа не съм плащала нищо, колкото и странно да ви звучи. Но 530 лв. за хороскоп е извратено! Не съм гледала предаването на Венета Райкова, но е ужасно грозно, това което споделяте. Лошото е, че има изстрадали хора, които ще дадат толкова пари :(.

п.с. не знаех, че Венета е пациент на моя док. Няма лошо, дано да има късмет!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!