0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #920 -: Декември 05, 2009, 17:31:27 pm »
Нещо кирилицата ми не е много добра, извинявам се, за което. А относо това , че няма 15 месец е ясно , та  поправям датата, която трябва да ми дойде е 7.12.2009. :oops:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #921 -: Декември 06, 2009, 08:38:20 am »
Дали мога все още , въпреки отрицателния тест 4 дни пред датата :oops:
Четири дена преди датата е все още прекалено рано. Изчакай да ти закъснее и тогава направи уринния тест. Някои дори казват, че е добре да ти закъснее поне няколко дена, за по-сигурно.
Стискам палци да е станало.

Боби


  
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #922 -: Декември 06, 2009, 17:28:25 pm »
Здравей siseto1! Тези симптоми, за които говориш да не би да са били симптоми на овулацията, която и според казаното от джиджи май е била около 28-30 -ти? Хайде и скоро добри новини!

Здравей, ами до сега никога не съм имала някакви симптоми при овулацията, ако не знам датите когато настъпва няма да я различа по нищо от останалите дни. Остава още една седмица чакане. Междувременно кръста продължава да ме боли и доста често посещавам 00, но пък гърдите и до ден днешен не са ме боляли... дано резултата да е ++++ 
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #923 -: Декември 06, 2009, 18:13:04 pm »
Дано да е станало,и ние стискаме палци,но ти нито мериш БТ,нито използваш тестове за О,така че нищо не се знае...
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #924 -: Декември 06, 2009, 18:40:29 pm »
Дали мога все още , въпреки отрицателния тест 4 дни пред датата
Здравейте момичета аз отдавна не съм писала.4 дни преди датата е много рано за тест според мен.Аз си направих два дни и беше отрицателен , а после три дни след закъснението ми отчете положителен.Така , че изчакай датата и ако ти закъснее направи тест.Стискам палци.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #925 -: Декември 06, 2009, 19:04:48 pm »
Дано да е станало,и ние стискаме палци,но ти нито мериш БТ,нито използваш тестове за О,така че нищо не се знае...

Ами опитам се да не се вманиячавам все още, надяваме се да стане по лесния начин без много да го мислим. Понякога е Божа работа. Пожелавам на всички които искат бебчета положителни резултати  :bfp:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #926 -: Декември 06, 2009, 19:10:43 pm »
Дано да е станало,и ние стискаме палци,но ти нито мериш БТ,нито използваш тестове за О,така че нищо не се знае...

Ами опитам се да не се вманиячавам все още, надяваме се да стане по лесния начин без много да го мислим. Понякога е Божа работа. Пожелавам на всички които искат бебчета положителни резултати  :bfp:
Имаш още поне 6 дни до датата на МЦ,като се има предвид че ти е по 27 дни.Толкова рано няма да ти покаже дори и кръвен тест.Така че не се тормози и не търси признаци,понякога има доста а накрая няма бременност...за жалост :Сама го каза-това е Божа работа.(Живей си живота и не го мисли толкова :DУспех!
« Последна редакция: Декември 06, 2009, 19:13:03 pm от dgina »
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #927 -: Декември 07, 2009, 09:13:46 am »
Здравейте момичета искам да попитам , дали е възможно или не е възможно ? 10 дена са минали от инсеминацията която ми направиха и днеска си направих уринен тест за бременост и ми излези отрицателен , а всъщото време си измерих сутринта БТ и ми беше 36.8 - 36.9 възможно ли е да съм бременна . Моля отговорете ми.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #928 -: Декември 07, 2009, 09:50:33 am »
Здравейте момичета искам да попитам , дали е възможно или не е възможно ? 10 дена са минали от инсеминацията която ми направиха и днеска си направих уринен тест за бременост и ми излези отрицателен , а всъщото време си измерих сутринта БТ и ми беше 36.8 - 36.9 възможно ли е да съм бременна . Моля отговорете ми.
Всичко е възможно :D Не губи Вяра,10 дни след инсе уринарен тест не може да ти покаже дали си или не си :wink: Успех мила
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #929 -: Декември 07, 2009, 09:59:41 am »
Здравейте и от мен,
Отдавна чета във форума, но едва сега сядам да пиша  :oops:. И аз от две години се надявам да стана мама, но уви все още нищо не се получава  :(. Сега след много изпитания и прегледи, и хапчета продължавам да се надявам. Чакането направо ме побърква вече. Трябва да ми дойде сега около 11-12 декември, но от една седмица се моля да не ми идва, а през седмицата непрекъснато си задавам въпроса "Дали съм бременна?". Толкова много ми се иска тези дни да минат бързо и да намеря отговор на въпроса си. Много се надявам на Коледно чудо. Пожелавам на всички, които като мен искат бебе, края на тази година да ни донесе желаните две чертички.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #930 -: Декември 07, 2009, 13:07:30 pm »
vilitz, и аз ти пожелавам съвсем скоро да видиш двете чертички.Дано това е твоето Коледно чудо :pink_dust_1: :bori_023:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #931 -: Декември 07, 2009, 21:01:12 pm »
Здравей dgina, благодаря ти, опитвам се да не го мисля, но тайничко се надяваме и си мечтаем и за нашето коледно чудо  :babyflips: tree2a  Късмет на всички  :wink:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #932 -: Декември 08, 2009, 08:15:58 am »
Здравейте
дали някой може да ми помогне? Закъснява ми с 5 дена /т.е.на 32 ден съм от последният М./На 04.12.09 трябваше да ми дойде и тогава имах леки болки долу ниско;отшумяха за два дена.Болят ме гърдите;много са напрегнати.Тази сутрин си направих тест;но е отрицателен. Чудя се какво става!Знам;че е добре да отида на док.;но съм в чужбина и това в момента не мога да го направя.Утре сутринта ще си направя нов тест ;но ако и той е отрицателен-незнам какво да правя.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #933 -: Декември 08, 2009, 11:34:01 am »
ами нищо не можеш да направиш освен да чакаш...или да си пуснеш кръвен тест.А ако си сигурна,че не си бременна можеш да си предизвикаш цикъла,но и това става само с лекарства предписани от док.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #934 -: Декември 08, 2009, 11:53:12 am »
Мила akvamarin бих те посъветвала да отидеш на док,
на мен също ми закъснява и то с над 10 дни, но няма бременност. При прегледа се установи че имам възпаление и сега ще се лекувам. Но пък дай боже да си бременна :wink:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #935 -: Декември 08, 2009, 12:14:56 pm »
akvamarin, не се притеснявай. И да не си бременена, това не означава , че ти има нещо сериозно.Нормално е цикъла да варира понякога 26-35 дни.При мен винаги е бил 28 дни, докато един път след като започнахме с опитите ми закъсня с 7 дни, а тестовете бяха отрицателни.Е, дойде ми на 7-я ден.Док каза, че е нормално понякога да има отклонения.Така, че успокой се и изчакай,а когато имаш възможност отиди на лекар.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #936 -: Декември 08, 2009, 16:43:24 pm »
Zdraveite datata na posledniat mi cikal beshe na 10.11.2009 ,sega e 29 den no na men po princip cikala mi e na 24-25 dena,pravix test za bremennost no e "-",dali e vazmozno da greshat ,izviniavam se za pisaneto no niamam kirilica  :) :)
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #937 -: Декември 08, 2009, 16:51:49 pm »
По принцип е възможно, но все пак не възлагай големи надежди, за да не се разочароваш после ако се окаже, че не си бременна. Успех !


Re: Дали съм бременна?
« Отговор #938 -: Декември 08, 2009, 20:09:25 pm »
ще изчакам няколко дена и дано ми закъснее този път,ще си направя пак тест :) :)
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #939 -: Декември 09, 2009, 10:04:26 am »
violett, tedyto, chin- благодаря ви момичета за отговорите. Няма да си правя засега повече тестове.Давам луди пари /стуват по 12 евро./ и не е сигурно дали ще отчете вярно.Ще изчакам още няколко дни.На доктор няма да отида тук.Намирам се в Итали и това което чух е отвратително-можели да установят една бременост чак на вторият месец.Което смятам че е апсурдно. Така че ако не ми дойде си събираме багажа със съпругът ми и се прибираме в България.Благодаря ви още веднъж.Успех на всички в постигане на желанията!