0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #20 -: Февруари 01, 2009, 21:20:37 pm »
Здравейте момичета и от мен,като всички вас и аз съм от Стара Загора и ходя при д-р Даскалов.В Стара Загора действително няма репродуктивни специалисти. В началото и аз бях пациентка на д-р Бузалов но много бързо го замених.
Стискам палци на всички . :)


*

    катя

Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #21 -: Февруари 09, 2009, 11:45:07 am »
Здравейте момичета и от мен,като всички вас и аз съм от Стара Загора и ходя при д-р Даскалов.В Стара Загора действително няма репродуктивни специалисти. В началото и аз бях пациентка на д-р Бузалов но много бързо го замених.
Стискам палци на всички . :)

А какво ще кажете за д-р Кънев?
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #22 -: Февруари 09, 2009, 12:10:31 pm »
 :D Това като майтап го приемам от твоя страна. Има приказка: д-р Кънев трябва да те прокълне че от тоз мъж деца няма да имаш за да забременееш!

Няма специалисти по стерилитет в Стара Загора!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #23 -: Август 29, 2011, 11:03:57 am »
Здравейте,малко късно се включвам по темата.Аз също съм твърдо ЗА д-р Стоян Генчев Стоянов от Стара Загора.Много добър специалист е според мен. Прави всичко необходимо-фоликуметрия,изследване на хормони,ако са необходими лекарства.Направи ми диагностична лапароскопия,доволна съм от резултатите от нея.Правихме спермограми и.т.н. И знам,че този доктор прави всичко възможно да си имаме бебе с моя съпруг.Учтив,толерантен и спокоен е,обмисля всичко,добросърдечен човек.Две мои познати посещават други места,извън Стара Загора,но не са стигнали по далеч в борбата със стерилитета.Аз съм интелигентен човек и не желая да злословя по разни клиники.Дами,за това,че не сме забременели,не са виновни докторите.Важното е проблемите да се решават, а както знаете изпитанията са за СИЛНИТЕ ХОРА.
Влязох да защитя д-р СТОЯН СТОЯНОВ,защото съм доволна от него.В крайна сметка всеки си прави избор къде да ходи-при репродуктивни специалисти,гинеколози, други и.т.н.УСПЕХ! :)