0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добър гинеколог - Стара Загора?
« -: Май 20, 2008, 22:02:41 pm »
Здраврйте на всички можете ли да ми кажете какво мислите за Д-р Бузалов и Тодоров? Аз съм чувала хубави отзиви, вие какво мислите?

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #1 -: Май 20, 2008, 22:09:01 pm »
Прочетох, че ще ходите при д-р Даскалова за спермограма. Най-добре си запиши час при д-р Даскалов, така или иначе ще ходите в Пловдив. Ако имате репродуктивен проблем, не си губи времето, а също и средствата в Стара Загора.
     
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #2 -: Май 20, 2008, 22:18:06 pm »
И аз на там съм се ориентирала Пловдив и мисля даже да съчетая спермограма и преглед при Д-р Даскалов

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #3 -: Май 20, 2008, 22:52:32 pm »
Правилен избор :crossfingers:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #4 -: Май 21, 2008, 06:45:25 am »
В Стара Загора,няма добър специалист по репродуктивни проблеми.
Само ще си изгубиш времето.В Стара Загора можеш евентуално да си направиш микробиология,цитонамазка с направление,.....
« Последна редакция: Май 21, 2008, 06:47:17 am от adi »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #5 -: Май 21, 2008, 07:39:57 am »
в Стара Загора и лабораториите не са читави, дори и за една обикновенна кръвна картина
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #6 -: Май 21, 2008, 10:02:25 am »
Благодаря ви за мненията момичета, направо заминавам за Пловдив. В началото на др. месец ще запиша час и после ще ви пиша какъв е резултата.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #7 -: Май 21, 2008, 13:49:15 pm »
Предполагам си прочела, че ДРЗ тази година ще се проведе в Стара Загора. Ще се радвам да се запознаем там  :).
     
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #8 -: Май 21, 2008, 14:39:26 pm »
Да там ще съм. И аз също ще се радвам да се запознаем в Ст.Загора, ти от къде си?

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #9 -: Май 21, 2008, 14:47:46 pm »
Ами от Стара Загора  :lol:.
     
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #10 -: Декември 06, 2008, 12:24:28 pm »
най-добрият според мен е д-р Стоян Стоянов. С 2 висши образования е - акушерство и гинекология и онкология. Изключителен лекар е , много усърден и работен, перфектен в работата си. Мои приятелки и колежки също са му редовни пациентки, много са доволни. мога да оставя телефон евентуално
« Последна редакция: Декември 06, 2008, 12:28:18 pm от mini »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #11 -: Декември 06, 2008, 12:28:07 pm »
това не се наричат две висши, а две специалности, изтривам телефона, тъй като тук нямаме правило да се публикуват телефонни номера на специалисти, изключая личното им съгласие
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #12 -: Декември 06, 2008, 13:19:55 pm »
най-добрият според мен е д-р Стоян Стоянов. С 2 висши образования е - акушерство и гинекология и онкология. Изключителен лекар е , много усърден и работен, перфектен в работата си. Мои приятелки и колежки също са му редовни пациентки, много са доволни. мога да оставя телефон евентуално
Ако си прочела по обстойно ,тук става въпрос за специалисти по стерилитет,а въпросния лекар едва ли е такъв,в Стара загора няма такива репродуктивни специалисти.
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #13 -: Януари 11, 2009, 00:41:20 am »
И аз на там съм се ориентирала Пловдив и мисля даже да съчетая спермограма и преглед при Д-р Даскалов
здравеи.може ли да ми кажеш при кои д-р в пловдив си ходила и доволна ли си?и аз мисля да се ориентирам кам пловдив.благодаря ти предварително :)
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #14 -: Януари 11, 2009, 23:04:46 pm »
А стига бе, ти сериозно ли не намери в поста и името на лекаря, всички писали в темата с препоръка говорят само за д-р Даскалов - за проблеми при жената и д-р Даскалова за проблеми при мъжа.
Всички явно сме доволни от тях, а има мнения из форума и на доста други момичета пусни търсачка и ще изкочат.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #15 -: Януари 11, 2009, 23:21:59 pm »
А стига бе, ти сериозно ли не намери в поста и името на лекаря, всички писали в темата с препоръка говорят само за д-р Даскалов - за проблеми при жената и д-р Даскалова за проблеми при мъжа.
Всички явно сме доволни от тях, а има мнения из форума и на доста други момичета пусни търсачка и ще изкочат.
извинявам се 4е се полу4и така все едно 4е не сам разбрала,про4етох добрите отзиви за д-р даскалов но просто исках мнение от моми4ето от ст.загора понеже сам от кз-к и тук няма добри специалисти,и ако е ходила да ми даде пове4е информация.а и с компа все още съм на вие и за първи път се вклю4вам във форуми и теми.дано ми приемете извиненията.
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #16 -: Януари 13, 2009, 14:42:30 pm »
 :D Както ти писах и преди, всички ходим при д-р Даскалов и сме от Стара Загора, няма смисъл да си губиш времето в нашия град. Даже елементарни изследвания няма къде да се направят.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #17 -: Януари 14, 2009, 00:04:41 am »
ok.blagodarq ti.
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #18 -: Януари 24, 2009, 20:39:30 pm »
ми гледам темата и реших да кажа аз от кого съм доволна :) а вие не ми лайте , а просто се дръжте по-мило, не знам с кво сте толкова всемогъши, освен че евентуално може да ме баннете от форума :) нали така?
*
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #19 -: Януари 24, 2009, 20:58:27 pm »
Абе то, че малко кучки си падаме - вярно е. Ама и ти кажи защо си доволна от този лекар. Помогна ти да забременеш или нещо друго? Щото ние хем си лаем, хем се опитваме и да забременеем. И си търсим специалисти по стерилитет, а не квартални гинеколози.
     
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #20 -: Февруари 01, 2009, 21:20:37 pm »
Здравейте момичета и от мен,като всички вас и аз съм от Стара Загора и ходя при д-р Даскалов.В Стара Загора действително няма репродуктивни специалисти. В началото и аз бях пациентка на д-р Бузалов но много бързо го замених.
Стискам палци на всички . :)


*

    катя

Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #21 -: Февруари 09, 2009, 11:45:07 am »
Здравейте момичета и от мен,като всички вас и аз съм от Стара Загора и ходя при д-р Даскалов.В Стара Загора действително няма репродуктивни специалисти. В началото и аз бях пациентка на д-р Бузалов но много бързо го замених.
Стискам палци на всички . :)

А какво ще кажете за д-р Кънев?
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #22 -: Февруари 09, 2009, 12:10:31 pm »
 :D Това като майтап го приемам от твоя страна. Има приказка: д-р Кънев трябва да те прокълне че от тоз мъж деца няма да имаш за да забременееш!

Няма специалисти по стерилитет в Стара Загора!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Добър гинеколог - Стара Загора?
« Отговор #23 -: Август 29, 2011, 11:03:57 am »
Здравейте,малко късно се включвам по темата.Аз също съм твърдо ЗА д-р Стоян Генчев Стоянов от Стара Загора.Много добър специалист е според мен. Прави всичко необходимо-фоликуметрия,изследване на хормони,ако са необходими лекарства.Направи ми диагностична лапароскопия,доволна съм от резултатите от нея.Правихме спермограми и.т.н. И знам,че този доктор прави всичко възможно да си имаме бебе с моя съпруг.Учтив,толерантен и спокоен е,обмисля всичко,добросърдечен човек.Две мои познати посещават други места,извън Стара Загора,но не са стигнали по далеч в борбата със стерилитета.Аз съм интелигентен човек и не желая да злословя по разни клиники.Дами,за това,че не сме забременели,не са виновни докторите.Важното е проблемите да се решават, а както знаете изпитанията са за СИЛНИТЕ ХОРА.
Влязох да защитя д-р СТОЯН СТОЯНОВ,защото съм доволна от него.В крайна сметка всеки си прави избор къде да ходи-при репродуктивни специалисти,гинеколози, други и.т.н.УСПЕХ! :)