0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Киста на яйчника и ранна бременност - операция?
« Отговор #40 -: Март 18, 2011, 21:20:05 pm »
Здравейте и от мен. Бременна съм в 7 г.с. и от няколко дни имам кафеникаво зацапване, преди 3 дни бях на преглед, доктора ме прегледа с вагинален ехограф и не откри никакъв проблем, днес отидох при друг лекар , който ме прегледа с обикновен ехограф през корема и каза, че имам огромна киста 9 мм, в десния яйчник от където всъщност е излезвала яйцеклетката(това го знам от първия доктор, преди тези двама)и трябва да лежа без никъде да излизам. Моля ви кажете ми как ви се струва всичко това, възможно ли е да имам толкова голяма киста, а преди 3 дни да я е нямало и трябва ли да лежа според вас. Благодаря ви предварително

Re: Киста на яйчника и ранна бременност - операция?
« Отговор #41 -: Октомври 31, 2014, 19:33:47 pm »
И аз съм с киста! Моля кажетеимали ли сте болки в яйчника където е кистата?
Re: Киста на яйчника и ранна бременност - операция?
« Отговор #42 -: Ноември 22, 2014, 19:19:48 pm »
Здравейте ,с установяване на бременността 5 седмица ми намериха и киста.Честно казано имах оплаквания там където е кистата. Болеше почти постоянно по цял ден я усещах.Когато си почивам болките отшумяваха,а когато седна  започваше да боли и така дълго време.Трябваше или права или легнала.
Доктора ми каза ако не се махне до 3 месец безкръвна операция.
Честно казано ме боля 15-16 дни.
При следващия преглед беше намаляла,но болките не бяха утихнали след 5 дена вече спря да ме боли  мисля,че вече е малка и до седмица две ще я няма.
Успех  всичко ще е наред :))