0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна-гинеколози ?
« -: Април 18, 2008, 22:06:08 pm »
Здравейте, :)
ето ме и мен  :oops: от Варна.
Отдавна се каня да се регистрирам, чела съм различни форуми тук, харесаха ми.
Моля Ви да споделите мнението си за добри гинеколози.
Знам, че е относително и за всеки е различно.
Аз мислех да отида в Майчин дом, но незнам кой лекар да избера.
Става въпрос за преглед и евентуално лечение за забременяване.
А и прочетох доста противоречиви мнения.
Да си призная, не съм доволна от лекарите при които съм ходила до сега.
Затова, моля споделете :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #1 -: Април 19, 2008, 08:45:07 am »
Здравей,аз също съм от Варна и като теб от 7 год.ходя по лекари и честно да ти кажа един с друг на все по-различни мнения,даже последно където бяхме,бебето ми беше вързано в кърма според тях,ама ей ме на пак съм на лекар и то всичко отначало.Аз се ориентирах също в Майчин дом при Капка Атанасова,тя ми направи и снимката,все още събирам изследвания и пак имам час за нея.Препоръчаха ви я три различни познати,които си имат бебета благодарение на нея,а едната се е мъчила 16 год.Това си е мое мнение,аз лично съм доволна за сега от нея.Успех ти желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #2 -: Април 19, 2008, 10:38:20 am »
Аз бих препоръчала д-р Сариев Майчин дом Варна.Успех
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #3 -: Април 19, 2008, 14:15:42 pm »
Аз бих препоръчала д-р Сариев Майчин дом Варна.Успех
При Сариев правихме спермограмата и съпруга ми е доволен от него,и след 3 мес.пак при него ще ходи за втора спермограма след лекарствата,също само хубави неща сме чували за него.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #4 -: Април 19, 2008, 14:18:24 pm »
Искрено препоръчвам д-р Ковачев от Университетски ин витро център - АГ-Варна
http://www.kovachev-ag.hit.bg/
 :goodluck:
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #5 -: Април 20, 2008, 00:17:32 am »
За Майчин дом без да ми се сърдите, но Атанасова и Сариев не са специалисти по стерилитета.Да не говорим че откакто правят инвитро нямат нито една забременяла.Моя избор беше доктор Халачева,която също работи в Майчин дом и не съжалявам, защото виждах как всички успели да забременеят  излизат от нейния кабинет и инвитро процедури.Жалко че статистиката се води за цялата клиника и тримата лекаря заедно, защото всичките заслуги са нейни. А пък и ако сравните опашките пред кабинетите на тримата, разликата е от земята до небето, и има защо.
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #6 -: Април 20, 2008, 10:36:35 am »
Аз също ходя при доктор Халачева в МД.
Много се радвам за момичетата на които е помогнала и са забременяли благодарение на нейните грижи.Силно се надявам и аз да стана една от тях.
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #7 -: Април 20, 2008, 19:45:36 pm »
 :)
Благодаря,
ще последвам споделеното.
Малко ми е странно, така по този начин да си избера лекар,
но като нъамам добри впечатления до сега ....
Ще разкажа по нататък ......
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #8 -: Април 20, 2008, 22:00:55 pm »
За Майчин дом без да ми се сърдите, но Атанасова и Сариев не са специалисти по стерилитета.Да не говорим че откакто правят инвитро нямат нито една забременяла.Моя избор беше доктор Халачева,която също работи в Майчин дом и не съжалявам, защото виждах как всички успели да забременеят  излизат от нейния кабинет и инвитро процедури.Жалко че статистиката се води за цялата клиника и тримата лекаря заедно, защото всичките заслуги са нейни. А пък и ако сравните опашките пред кабинетите на тримата, разликата е от земята до небето, и има защо.
Би ли ми казала кой е ембриолога на д-р Халачева?Не ли е д-р Сариев?
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #9 -: Април 20, 2008, 22:06:21 pm »
За Майчин дом без да ми се сърдите, но Атанасова и Сариев не са специалисти по стерилитета.Да не говорим че откакто правят инвитро нямат нито една забременяла.Моя избор беше доктор Халачева,която също работи в Майчин дом и не съжалявам, защото виждах как всички успели да забременеят  излизат от нейния кабинет и инвитро процедури.Жалко че статистиката се води за цялата клиника и тримата лекаря заедно, защото всичките заслуги са нейни. А пък и ако сравните опашките пред кабинетите на тримата, разликата е от земята до небето, и има защо.
Би ли ми казала кой е ембриолога на д-р Халачева?Не ли е д-р Сариев?
На мен до колкото ми е известно,пък и за да се уверя току що погледнах и в сайта на Майчин дом екипа е от 4-ма лекари ,които са-Халачева,Сариев,Атанасова и Юдова,така че вероятно и четиримата са еднакво добри.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #10 -: Април 20, 2008, 23:52:39 pm »
Ами незнам защо си мислиш че са еднакво добри.Защото са екип ли? Че при моето инвитро Атанасова нищо не правеше.Всеки лекар сам си прави процедурите, без участие на другите,като изключим работата на ембриолога.Сариев е ембриолог, но има слухове че ще го сменят.При Икситата идва ембриолог от клиниката на Щерев.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #11 -: Април 21, 2008, 09:10:27 am »
Ами незнам защо си мислиш че са еднакво добри.Защото са екип ли? Че при моето инвитро Атанасова нищо не правеше.Всеки лекар сам си прави процедурите, без участие на другите,като изключим работата на ембриолога.Сариев е ембриолог, но има слухове че ще го сменят.При Икситата идва ембриолог от клиниката на Щерев.
Здравей,Пуканка,аз съм далеч от мисълта да спорим на тема лекари,ти все пак си доста крачки пред мен.Аз от скоро съм в Майчин дом,но имам наистина добри впечатления от лекарката и се надявам,че ще ни помогне,преди това бях в АГ няма да споменавам имена,но съм много разочарована,разбрах че и ти си на това мнение.Та по повод лекарите,който ти е помогнал от него си доволна разбира се.Много се радвам за успеха ти и ти желая лека бременност и прекрасна рожбичка. :blowingdust:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #12 -: Април 21, 2008, 11:26:21 am »
Успех ти желая. А за лекаря от АГ досещам се кой е.И аз съм много разочарована от една среща с него.Ако не бяхме тука от Зачатие да му вдигаме акциите, нямаше да е нещо по-различно от който и да е свой колега.Ама айде да не се обаждам.
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #13 -: Април 21, 2008, 15:08:17 pm »
Много ви моля коментирайте вашите мнения за лекарите от АГ Варна.Нали затова е този форум защо пък трябва да им вдигаме професионалните възможности.Нека всички момичета се включат защото вие имате опит все пак.
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #14 -: Април 21, 2008, 15:09:42 pm »
Забравих да ви напиша МОЛЯ ВИ БЕЗ ЗАГАДКИ!НИЕ ТУК ЩЕ ТРЯБВА ДА ГАДАЕМ КОГО ИМАТЕ ПРЕДВИД ТАКА ЛИ?
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #15 -: Април 21, 2008, 17:36:23 pm »
Има доста темички изписани за лекарите от АГ Варна.Ако използваш тъсачката ще ти излязат.
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #16 -: Април 21, 2008, 19:18:54 pm »
Забравих да ви напиша МОЛЯ ВИ БЕЗ ЗАГАДКИ!НИЕ ТУК ЩЕ ТРЯБВА ДА ГАДАЕМ КОГО ИМАТЕ ПРЕДВИД ТАКА ЛИ?

Ако четеш малко повече във форума, няма да е загадка за тебе. Освен това този лекар е помогнал на много жени, а това че има и някой недоволни е нормално.

Редактирано от модератор поради нарушение правилата на Форума.
« Последна редакция: Април 26, 2008, 01:42:55 am от ultra »
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #17 -: Април 21, 2008, 20:03:45 pm »
Въпросният доктор е Александров!Така ли?
Не мога да повярвам ,че даже си го и помисляте.
Аз не съм негова пациентка вече ,но го уважавам страшно много и за мен е страхотен човек,както и за съпругът ми!Може скоро и семейни приятели да станем,знам ли?
А сега какво си помислихте?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #18 -: Април 21, 2008, 21:16:21 pm »
Нищо не си мислим бе Валикир.Както казах вече, всеки лекар има и доволни и недоволни клиенти. Нормално е.Не може само доволни да има.Въпреки че аз съм недоволна обаче съм пратила и съм го препоръчала поне на 5 мои познати и поне на 3 момичета тука от форума.Недоволните обаче си мълчат и не пишат много,а аз доста такива познати имам, а и момичета из форума. така се е случило.С мене се държа много грубо и надменно, плюеше и свои колеги.
Може като съм ходила да му е било криво,незнам, а и неща да знам.Не давай боже крака ми да стъпи точно в АГ вече,защото всичките ми лоши случки са от там и некадърност от колеги на Александров.

Редактирано от модератор поради нарушение правилата на Форума.
« Последна редакция: Април 22, 2008, 14:04:43 pm от beast »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #19 -: Април 21, 2008, 21:33:36 pm »
Всеки си има право на мнение,а въпреки че е недоволна не прочетахте ли,че Пуканка го е препоръчала на свои познати,безумие или не има доволни и недоволни на нея друг й е помогнал естествено,че от него ще е доволна,а колкото до недоволството всеки си знае какво е преживял и е свободен да си изкаже мнението.Аз лично нямах предвид Александров,а други негови колеги от АГ,и то вече два пъти се опарих в тази болница и не бих стъпила вече там.Но пак казвам това си е лично мое мнение.

Редактирано от модератор поради нарушение правилата на Форума.
« Последна редакция: Април 22, 2008, 14:06:01 pm от beast »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"