0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #20 -: Април 21, 2008, 21:49:18 pm »
Marina,Pukanka - много добре знаете кое визирах като просташко - махленски тип подигравки,несвързани по никакъв начин с професионалните и др. качества на този човек,и оттук - абсолютно неуместни като коментари в такъв форум като нашия(цитирала съм точно кое ме отврати,ако все още не сте сигурни).
Не знам кое ти е е изумявало от моите мнения,Пуканка,но можеш да бъдеш сигурна,че по подобен начин не съм се изказвала за никой лекар - уважавам тази професия и тези хора прекалено много.
Приключвам по темата,мисля,че дори е редно модератор да се включи при проявения тук изключително неуважителен тон към един лекар.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #21 -: Април 21, 2008, 21:58:19 pm »
И аз нямам желание и намерение да споря.Просто споделих моята неудача с него, без да изпадам в подробности.Като лекар и специалист не съм го нападала,има разлика.Като отношение не случих.Продължавам да ценя способностите му на лекар и затова написах че съм го препоръчвала като лекар на мои познати и момичета от тука дори след случилото се.
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #22 -: Април 21, 2008, 22:23:32 pm »
Аз съм от Варна, но когато става дума за стерилитет, предпочитам и препоръчвам лекари от София, по-точно в клиниките по стерилитет. Лечението и отношението са на друго ниво.
Във Варна не бих имала шанс да забременея.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #23 -: Април 21, 2008, 22:33:40 pm »
Във Варна наистина много са малко специалистите по този проблем,но мен ме насочи чисто техническата част към София.
Ако тук я имаше на това ниво,нямаше да се разделя с АГ Варна!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #24 -: Април 21, 2008, 22:35:38 pm »
Хайде стига с тези махленски разправии..много грозен почна да става диалога..
*
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #25 -: Април 22, 2008, 14:10:06 pm »
Поизметох малко темата,
опитвайте се да спазвате правилата на форума.
В случая имаше нарушение на правилата т.9 и по точно:
"Приканваме всички участници във форумите да се въздържат от употребата на непристойни изрази и обидни квалификации по адрес на хора или организации."

Поздрави
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Варна-гинеколози ?
« Отговор #26 -: Април 26, 2008, 01:49:28 am »
Поизчистих още малко след Бийст.
Моля да се въздържате от коментари за лекари, които не касаят професионалните им качества.
Успяхте да създадете сериозен конфликт, който няма да се отрази положително на дейността на сдружението.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde