0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Помагайте!!!
« -: Април 10, 2008, 21:41:32 pm »
 Момичета, при мен трябва винаги всичко да става по най-сложният начин, направо вече незнам!!!
 Ще се опитам да обясня проблема!!! По принцип трябваше да ми дойде към края на март и понеже док. сега отсъства щеше да се падне трансфер точно когато го няма!!! По тази причина забавихме цикъла с оргаметрил някъде от средата на март го пих 2Х1 табл. Обаче от деня когато по принцип трябваше да ми дойде имам зацапване, което в някои дни е по-силно. Док. ми увеличи дозата на оргаметрила 3Х1, но продължи. От вчера съм го спряла и чакам да ми дойде. Сега се притеснявам кой ден ще броя за първи ден на цикъл? Дали това няма да попречи на стимулацията?
 Забавихме цикъла, а не отложихме за следващ месец, защото бяхме започнали с биопсиите. Сега си мисля, че ако се провали всичко, напразно ще са ми били мъките при биопсиите!!! :?
 Дайте мнения!!!


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #1 -: Април 18, 2008, 19:42:29 pm »
 Развитието при мен е, че вчера бях на преглед!!!
 Лигавица оскъдна, от което док. заключава, че предполагаемото зацапване си е било цикъл!!! Кой ден ще ми брои за първи обаче въобще не ми е ясно? Утре пускам хормони и според тях започваме стимулация. Толкова е объркано и абсурдно е всичко, но при мен трябва да е така иначе няма да съм аз!!!
 Виждам, че никой не е дал мнение, то такова чудо едва ли се е случвало на някой!!!
 Спирам да мисля и нека пък началото като е толкова шантаво поне да е успешен финала на процедурата!!! :wink:


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Помагайте!!!
« Отговор #2 -: Април 19, 2008, 07:32:05 am »
Според мен зацапването си е зацапване/ не М./ то може да се дължи на нисък прогестерон.
Трябва да изчакаш спонтанно кръвотечение.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #3 -: Април 20, 2008, 16:37:12 pm »
 Вчера резултати от хормони:ЛХ-34, ФСХ-11, Е2-112!!!
 Отлага се процедурата, ще пия 18 дни противозачатъчни!!!


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Помагайте!!!
« Отговор #4 -: Април 21, 2008, 08:47:54 am »
Съжалявам, дано нещата бързо се оправят
Пиши за всичко ново при теб и успех

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #5 -: Април 21, 2008, 09:49:40 am »
Вчера резултати от хормони:ЛХ-34, ФСХ-11, Е2-112!!!
 Отлага се процедурата, ще пия 18 дни противозачатъчни!!!
Мензис си е било, съкровище, съжалявам. :?


Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #6 -: Април 21, 2008, 10:09:51 am »
 Благодаря, момичета!!!
 За първи път такова чудо ми се случва!!! Надявам се всичко да се възстанови в нормални граници след като спра противозачатъчните!!!
 Ще пиша!!!


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #7 -: Май 07, 2008, 14:13:44 pm »
 Нека вдигна малко темата и да продължа с моите неволи!!! Незнам въобще кога ще започне при мен стимулация, защото докато регулирам едно друго се разваля!!!
 Изпих си аз противозачатъчните като добро момиче, за да ми се регулира цикълът, спрях ги преди два дни по препоръка на док.!!! Чакам сега нормален цикъл или там каквото трябва да е, защото според док. ще е само зацапване. До тук добре евентуално като ми дойде и започваме, да ама не!!! Тази сутрин си пуснах ТСХ, контролно и ЧУДО 22.52!!!!!!!!! Референтните ги знаете, при стимулация или опити за бременеене е хубаво между 1 и 2 да е!!!
 Говорих с док. Тодорова, според нея противозачатъчните са игнорирали действието на лтироксина, който пия и за момента е изключено да се започва процедура!!! Тя каза, че при прием на противозачатъчни се пие двойна доза лтироксин от тази, която се приема в момента!!! Аз това няма откъде да го знам съответно и пак отлагане и нерви!!!
 Утре съм при док. и ще обсъждаме новосъздалото се положение!!! :(
 Е, кажете ми не съм ли карък номер1???
 Дано успеем някога все пак да започнем и всичко да е наред, че вече ми писна!! :?
« Последна редакция: Май 07, 2008, 14:18:48 pm от kiara »


Re: Помагайте!!!
« Отговор #8 -: Май 07, 2008, 14:34:12 pm »
Киара,аз съм дълбоко убедена,че няма нищо случайно на този свят!Всичко е част от един предварителен замисъл,който също така се нарича Съдба!!!Така трябва да стане при теб.Твоето бебче ще дойде при теб в един точно определен ден и ти не можеш да направиш нищо по въпроса!!!ТАКА ТРЯБВА ДА БЪДЕ!!!Пиеми нещата каквито са и не се съпротивлявай с неща,които не зависят от теб.На теб остава да направиш най-доброто на което си способна,очаквайки своето чудо!!!
Ние сме с теб в трудните ти моменти!!!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #9 -: Май 07, 2008, 14:42:43 pm »
Вилили, знам, че сте с мен!!! :bighug: Това е едно от нещата, което ми дава сили!!! Дано да си права и просто да е трябвало да се отложи и да не е било писано да е сега!!! :?


*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #10 -: Май 07, 2008, 17:48:50 pm »
Теди, мила , просто незнам какво да ти кажа, но вече започвам да се нервирам на тези Доктори. Може и аз да не съм права, но в крайна сметка каква съдба, като всичко е сътворено от Док. Отлага с Оргаментил след биопсия, след което започва с противозачатъчни, ами той не знае ли че пиеш Л- тироксин, знае...., а не знае ли, че трябва да увеличи дозата?? Ами ДЛЪЖЕН е да знае, според мен!!!
Знам, че страшно много вярваш на твоя Док, не че е лош, но в крайна сметка явно, че не е безгрешен а и явно, че и никой не е, но лошото е , че всичко е на наш гръб.
Няма да кажа кой е Док, за да не предизвикам излишни спорове и да не оспамим темата.
Много ме е яд за тебе!!!
*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #11 -: Май 07, 2008, 18:02:03 pm »
Киара, сигурна съм, че чакането ти ще бъде възнаградено щедро. Вярвай в това, и аз ще вярвам с теб.  :bighug:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #12 -: Май 07, 2008, 18:02:52 pm »
Оф, Танче и аз не знам какво да си мисля вече!!! :? Най-лошото наистина е, че всичко е на наш гръб!!! Имам му безкрайно доверие на док като професионалист и човек!!! Тази натовареност, която е в клиниката води до такива на глед елементарни пропуски, които обаче ни костват много нерви, загуба на време и средства!!!


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #13 -: Май 07, 2008, 18:04:11 pm »
Сия, :bighug:!!! Не знам какво щях да правя без вас, момичета!!! Просто съм много разочарована и объркана от създалото се положение!!!


*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #14 -: Май 07, 2008, 22:33:06 pm »
kiara, ужасно съжалявам за отлагането, но с това ТСХ наистина е в твой интерес да се укроти и то трайничко. :?
Прегръщам те силно!

Танче, аз пък за сефте чувам че, който е на противозачатъчни трябва да взима двойно Л-тирокс?!
Нали знаеш че, само по себе си ТСХ показва състоянието на жлезата, антителата и хормоните на самата жлеза са в пряка зависимост с имплантацията и износването на плода!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Помагайте!!!
« Отговор #15 -: Май 07, 2008, 23:11:58 pm »
Мила Киара имаш пълната ми подкрепа :crossfingers:
Дайбоже това да е последното ти препятствие към очакваната рожба  :bighug:
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #16 -: Май 07, 2008, 23:17:26 pm »
Киара този резултат да не е лабораторна грешка!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #17 -: Май 07, 2008, 23:43:26 pm »
Ки yahoo_17, с теб съм!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #18 -: Май 08, 2008, 09:05:42 am »
Еvro, незнам , в интерес на истината и аз не съм чувала че противозачатъчните влияят на щит. жлеза, но факт е , че при Теди TSH се е вдигнало значително, разбира се причината може и да е друга, но мене ме хвана яд на отлагането с оргаметрил и  цялата последвала одисея от там.
Междудругото и аз бях този месец на противозачатъчни, сега отивам да си пусна контролно едни хормони, защото съм и с Хашимото и ще ви кажа какви са резултатите при мен.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #19 -: Май 08, 2008, 11:44:02 am »
 Момичета, връщам се току що от док!!
 Той е потресен от този резултат и каза за такава зависимост между противозачатъчни и повишаване на ТСХ не е чувал!!! За всеки случай се консултира с док Начев и той потвърди, че не е чувал подобно нещо!!! Вече не знам какво да мисля!!! Като вариант обсъдихме и лабораторната грешка и утре сутрин ще повторя ТСХ и ФТ4!!! Утре евентуално ще имам и преглед тъй като още нямам цикъл след противозачатъчните, които спрях на 5-ти!!!
 Това е засега, ще Ви пиша при развитие на нещата при мен!!!
 Благодаря от сърце на всички за безпрекословната подкрепа!!!