0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #20 -: Май 08, 2008, 12:14:42 pm »
Ще излезе грешка-ще видиш.
Успех утре и пиши като станат изследванията.
*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #21 -: Май 08, 2008, 18:29:22 pm »
Теди ,
При мен TSH след приема на противизачатъчните не се е вдигнал - 2.17 е, но пък за сметка на това ФСХ ми е скочил на 34.41.......5 ден  - просто съм разбита, но пуснах друга тема за това.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #22 -: Май 08, 2008, 19:58:01 pm »
на мен също ще ми е нтересен резултата от повторното изследване-защото и аз бях изумена-също  не знаех и не съм чувала за зависимост между противозачатъчните и ТСХ-и то така драстично да се влияе  :?


*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Помагайте!!!
« Отговор #23 -: Май 08, 2008, 23:48:44 pm »
Теди, не съм наясно с тези проблеми, но от сърце ти желая успех. Знам, че ти е трудно, но ще видиш, че ще бъдеш възнаградена. Вярвай на док, каквото и да ти казват, ще стане, мила. Преди няколко дни те сънувах, и дори в съня си беше с истинското си име Теодора, нали така се казваш? Не мога да повярвам, дано съня ми ти донесе моя късмет. Прегръщам те.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #24 -: Май 09, 2008, 16:59:41 pm »
 Касси, винаги намираш точните думи за успокоение, просто ти се отдава!!! :bighug: Да, Теди съм!!!
 Няма грешка в резултатът, такъв си е!!! Драстично увеличение, на което никой не дава обяснение, освен теорията на док. Тодорова, която всички останали отхвърлят!!!
 Това е положението!!! Търпение му е майката!!! Докато всичко не се оправи няма опити!!!
 Бях и при док. Начев, 45 дни на 125 мг лтироксин е неговата терапия и после контрола!!! Същото каза и док. Тодорова ама с по-ранна контрола!!!
 Надявам се съм била полезна!!! Ако има въпроси, питайте!!! Прегръщам ви!!!


*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #25 -: Май 09, 2008, 17:26:23 pm »
Теди, мила моя, толкова съжалявам... 45 дена, това е горе долу края на юни. Клиниките началото на юли излизат отпуска, нали? Това означава ли че отлагате за септември? А какво става с биопсиите, говорихте ли със Стаменов?
Но все пак, аз ти казах и на личия - преди разсъмване е най-тъмно, ще изгрее слънце и на нашата уличка, споко... :bighug: :balk_21:
Но според мен трябва да се потърси причината за това внезапно покачване, какво казаха Начев и Тодорова, не трябва ли и някакви други изследвания да се направят??
 :balk_172:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #26 -: Май 09, 2008, 17:38:39 pm »
Танче, не ми казаха за изследвания, само увеличение на дозата на лтироксина!!! Какво да става с биопсиите, пропадат на вятъра, напразно се мъчих!!! :? Те имат ефект само за цикъла преди иксито, но не и след това!!! Вече няма да си правя никакви планове и предвиждания ама сигурно чак на есен ще има нов опит, живот и здраве!!!


*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #27 -: Май 09, 2008, 20:11:30 pm »
Теди,съжалявам много!Знам как се чувстваш и колко ще ти е трудно да се успокоиш!Когато при мен се получи такова рязко покачване на ТСХ-то,ендокринолога при който ходя сега,ме попита дали нямам синузит,проблем с бъбреците,жлъчката,някакви проблеми със зъбите...Явно всеки възпалителен процес може да обостри Хашимотото.Иначе и аз приемах 100мг Еутирокс на ден,но имах страшно сърцебиене с тази доза.Мисля,че за по-малко от 45дни ще смъкнеш ТСХ-то.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #28 -: Май 10, 2008, 10:51:21 am »
 Павка, аз съм спокойна вече, отначало се ядосах!!! Сега си викам, че така е било писано да не започваме сега, а по-късно!!!
 Не са ме питали и двамата ендокринолози за някакви странични проблеми дали имам!!! И аз си мисля, че за по-кратко време ще го смъкна, защото двата резултата през ден бяха 22 и нещо си и после 15 и нещо, което е показателно, че спада!!!


*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Помагайте!!!
« Отговор #29 -: Май 11, 2008, 11:23:45 am »
противозачатъчните влияят на щитовидната само ако не е здрава, ако си с хашимото напр. но и аз не мисля че едномесечен прием чак така може да влоши проблема.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #30 -: Май 22, 2008, 11:27:52 am »
Здравейте!!! Малко да си вдигна темичката с нова информация!!! Днес си направих отново  ТСХ по препоръка на док Тодорова!!! След фрапантните последни резултати(07 май-22,52 09 май-15,99), от днес резултатът ми е ТСХ 2,38!!!!!!!!!!! Постигнах този резултат с 4-ри дни прием на 100 мг лтироксин, 10 дни прием на лтироксин по 125 мг, предишна доза 75 мг!!! Довечера съм при док Тодорова да видим как ще продължаваме!!! Мисля, че доста бързо постигнахме регулиране, което само по себе си ме навежда на мисълта, че не самата жлеза се е влошила, а нещо друго й е повлияло!!! Ще пиша с повече подробности утре след прегледа!!!


*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #31 -: Май 22, 2008, 11:34:32 am »
  kiara,браво за добрия резултат.С теб сме!Всичко ще е наред,ще видиш!Спискаме палци за добро развитие на нещата при теб! :goodluck:
*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #32 -: Май 22, 2008, 11:42:52 am »
Ще видиш, че всичко ще бъде наред на прегледа. Радвам се за хубавия резултат. :bighug:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #33 -: Май 22, 2008, 11:48:11 am »
Сия, Баракудке, благодаря за хубавите пожелания!!! :lol:


*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #34 -: Май 22, 2008, 12:45:17 pm »
Браво за добрия резултат!
Да пишеш след прегледа!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Помагайте!!!
« Отговор #35 -: Май 22, 2008, 12:54:00 pm »
Киара, имаш стиснати палци и от мен. Радвам се за добрия резултат. Време е да изгрее слънце и на нашата улица.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #36 -: Май 22, 2008, 12:57:18 pm »
Браво мила, много се радвам за теб;-))))
Стискам ти силно палци да започнете скоро процедура и тя да е успешна!
 :bighug: :bighug: :crossfingers:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Помагайте!!!
« Отговор #37 -: Май 22, 2008, 13:01:58 pm »
Осиана, Танче, Мпия, благодаря момичета!!! :D


*
Re: Помагайте!!!
« Отговор #38 -: Май 22, 2008, 13:17:11 pm »
Знаех сиииииииииииии :smiley_abxb: :smiley_abxb: :smiley_abxb:
Да знаеш, колко дълбоко вярвам в твоя успех. :D
Още малко остана. Стягай се, че Слънцето идва.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Помагайте!!!
« Отговор #39 -: Май 22, 2008, 15:37:12 pm »
Kиара,браво за хубавият резултат.Успех от тук нататък :crossfingers: