0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #20 -: Юни 15, 2008, 11:16:05 am »
Трябва да си запишеш час при генетик.В клиниката в Плевен генетична консултация има във вторник и петък.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #21 -: Юни 15, 2008, 14:46:28 pm »
Ако правите хромозомен анализ хубаво е да е и на двамата партньори - съответно и той трябва да бъде на котсултацията и да вземат кръв ина него.
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #22 -: Юни 16, 2008, 19:46:55 pm »
Душка, аз съм от повинцията, и гинеколога в специализирана клиника в София, който посещавам ми каза, че нямам нужда от имунологични изследвания. Така, че на своя глава описах по е-майла на доц. Конова моята история и тя ми отговори от какви изследвания имам нужда. Как да изпратя кръвта по куриер и как предварително да ми я обработят в лаборатория в града от който съм. После пак по е-майла получих резултатите и назначение, което консултирах с д-р Катя Тодорова в София. Така, че ако решиш може да направиш всичко и от разстояние. Аз съм с хашимото и се оказа, че имам завишени NK клетки.
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #23 -: Юни 24, 2008, 20:01:40 pm »
искам да попитам адресът и някакъв телефон на д-рКонова,ако може и да попитам дали ще може да ме приеме около 4дни разтояние,защото се прибирам от Испания само за една седмица през август и нямам време,пък исмам консултация с нея,моля ви
*
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #24 -: Юни 24, 2008, 20:21:33 pm »
Здрасти :Dмобилния на доцент Конова е 0888452556 Успех ти желая!
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #25 -: Юни 25, 2008, 00:20:47 am »
адреса на центъра е гр. Плевен, Скобелвска №20. С такси се стига за 10минутки.
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #26 -: Юни 25, 2008, 13:06:18 pm »
трябва ли да си запиша час преди това,ако е да да ползвам тел.които ми дадохте и ако се наложи за някакви исл.чака ли се много за тях
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #27 -: Юни 25, 2008, 14:42:12 pm »
За по-сигурно си уговори час по телефона. Изследванията и да не са готови за деня ще ти изпратят на имейл резултатите с препоръки за лечение.
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #28 -: Юли 28, 2008, 12:52:16 pm »
Здравейте момичета,
Аз си направих всички изследвания в Плевен на 12.07 и имунологичните ми дойдоха бързо, но ето почва 3та седмица и генетичните още ги няма. Когато си ги направих ми казаха, че генетиката ще е готова за 2седмици, а днес като се обадих казаха, че нямало такова нещо и ставали готови за 20 работни днес. Така съм си изтормозила с това чакане, че вече не знам къде се намирам  :(. Искам да попитам тук мамите, които са си правили генетични в Плевен за колко време са им станали готови резултатите ?


Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #29 -: Юли 28, 2008, 13:31:08 pm »
Толкова. Поне 3 седмици са необходими.
*
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #30 -: Юли 28, 2008, 13:36:23 pm »
Аз ги правих в София, отне горе долу един месец.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #31 -: Юли 28, 2008, 13:53:13 pm »
Моите зследвания бяха готови след три пълни седмици. Става въпрос за Плевен. Още в началото ми казаха, че ще е необходимо толкова време.
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #32 -: Юли 28, 2008, 19:39:46 pm »
след втората седмица се бяхме разбрали с доц. Симеонова да сечуем, защото имало вероятност нещо клетките да не се делят/не съм много сигурна дали е точно това/, но смисълът е, че може да се наложи да се вземе повторно кръв. Имай малко търпение.
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #33 -: Юли 29, 2008, 09:31:00 am »
след втората седмица се бяхме разбрали с доц. Симеонова да сечуем, защото имало вероятност нещо клетките да не се делят/не съм много сигурна дали е точно това/, но смисълът е, че може да се наложи да се вземе повторно кръв. Имай малко търпение.
Мерси, момичета
Те ми казаха, че ако пробата не е успешна ще ми се обадят за да се вземе повторно кръв, така беше и с кариотипирането, което правихме преди време и там чакахме 1месец мислех си че тук няма да е така…


*
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #34 -: Юли 29, 2008, 22:59:19 pm »
след втората седмица се бяхме разбрали с доц. Симеонова да сечуем, защото имало вероятност нещо клетките да не се делят/не съм много сигурна дали е точно това/, но смисълът е, че може да се наложи да се вземе повторно кръв. Имай малко търпение.
Мерси, момичета
Те ми казаха, че ако пробата не е успешна ще ми се обадят за да се вземе повторно кръв, така беше и с кариотипирането, което правихме преди време и там чакахме 1месец мислех си че тук няма да е така…

Това не зависи от мястото. Изследването е такова и изисква това време, както и повторно взимане на материал при необходимост. Минимумът е 3 седмици. Могат да станат и 5...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #35 -: Юли 30, 2008, 16:11:08 pm »
Аз имах предвид, че изследванията са за различни генетични неща, а не че са правени на различни места :?. Явно щом става въпрос за генетично изследване независимо за какво е се чака минимум 3 седмици. Понеже ми казаха, че стават за 2 реших, че има значение какво се изследва…Ще се чака какво да се прави…