0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Помогнете(изследвания в Плевен)
« -: Март 26, 2008, 16:27:30 pm »
Много ви моля момичета!Чела съм тук че много момичета пращаха кръв по куриер до Плевен.Днес чух тежката дума на доктора-няма ми нищо!повече няма какво да се направи!Та на своята глава ще пусна кръв за всичкоооооо.Толкова съм объркана че нямам мощност да търся из форума.Помагайте!Благодаря!
<a
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #1 -: Март 26, 2008, 17:55:55 pm »
Бих искала да съм ти полезна, но не разбрах точно каква информация ти трябва - за вида изследвания или как се праща по куриер? Кой док каза че няма нищо - за нещо конкретно ли се отнася? Извинявай, че не съм в час, сигурно си споделила някъде другаде.
Благодаря ти, Бени!







Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #2 -: Март 26, 2008, 19:14:08 pm »
Малко объркано го написах.След 10 години ходене по доктори и диагноза "идиопатичен"
стерилитет(необясними фактори),вече незнам какво да правя.Правени пет ин витро оплождания,всичките без имплантация.Причини-няма.Та искам, последно,да направя всички изследвания в Плевен.Правих и в София,но всичко е наред.Питах в коя лаборатория взимахте кръв и с коя фирма я пращахте,как заплащахте изследвания.Прощавайте,ако не го обясних като трябва,че вече 8O
<a
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #3 -: Март 26, 2008, 23:55:33 pm »
 Какви изследвания сте правили и къде?
*
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #4 -: Март 27, 2008, 06:19:34 am »
Свържи се с клиниката в Плевен. Ще ти обяснят каква е процедурата. Иначе кръвта могат да ти я вземат във всяка лаборатория, само трябва да я изпратиш веднага, за да стигне до 24 часа в Плевен. Куриерската фирма е "ИКОНТ експрес"
*
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #5 -: Март 27, 2008, 06:20:22 am »
Плащането става чрез куриерската фирма.
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #6 -: Март 27, 2008, 08:17:40 am »
Мисля, че добре са те посъветвали да се свържеш с центъра в Плевен, защото трябва първо да се уточните от кои точно изследвания имаш нужда и тогава може да изпратиш кръвта по куриер. Но предполагам, че ще те повикат там, на място за консултации - особено за генетична, пък и някои изследвания трябва да се направят там/кръвта не може да се транспортира/. Може да потърсиш д-р Конова и на имейл. винаги се отзовава бързо. Успех и дано откриете по-скоро причината. Само да вмъкна, че след първия опит и последвалия аборт от имунологичните изследвания направени в клиника Малинов всичко беше в норма, но доц. Конова ми препоръча да направя още някои показатели - и там имаше завишени стойности и тя смята че причината е там.
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #7 -: Март 27, 2008, 09:42:22 am »
Много ви благодаря!Ще пиша на д-р Конова. :bighug:
<a
*
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #8 -: Март 27, 2008, 10:38:20 am »
След толкова години ходене по мъките най-добре запалете колата и отидете до Плевен. На място ще разговаряте с доц. Конова и ще пуснете всички необходими изследвания.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #9 -: Март 27, 2008, 12:17:32 pm »
Моят съвет е също да отидете на място. Може да си запишеш час за доц. Конова и в събота, ако нямаш възможност през седмицата. Тя най-добре ще ти обясни кои изследвания да пуснете и какво да предпиемете.
Успех!
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #10 -: Март 27, 2008, 14:34:53 pm »
Благодаря ви милички!
<a
*
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #11 -: Април 17, 2008, 16:12:56 pm »
Я да побутна темата с въпросче, да не отварям нова...
Интересува ме, ако някой знае - кои лаборатории в Пловдив практикуват пращането на кръв по куриер? Става въпрос за изследване на АФА, до Плевен, но не знам каква точно е процедурата :?
Благодаря предварително!
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #12 -: Април 29, 2008, 10:41:56 am »
Я да побутна темата с въпросче, да не отварям нова...
Интересува ме, ако някой знае - кои лаборатории в Пловдив практикуват пращането на кръв по куриер? Става въпрос за изследване на АФА, до Плевен, но не знам каква точно е процедурата :?
Благодаря предварително!
Стефи, днес бях в Бодимед-Пловдив и на една жена вземаха кръв, която тя щеше да изпраща до Плевен за изследване. Тук щяха да изолират кръвния серум, а тя си беше намерила куриер предполагам.
Сигурно "Еконт" ще ти свършат работа. ВМИ-Пловдив ги използва, за да изпращат кръв до София за генетични изследвания. С пратката изпращат и парите до колкото знам.
Трябва да се уговориш с куриера кога да дойде в лабораторията, за да вземе пратката. Мисля, че за около един час ще изолират кръвния серум.
Но пък остава въпроса с вида на епруветките. За вида им има специални изисквания и може би ще трябва предварително да говориш с лекарите в Плевен, за да ти кажат точно с какви епруветки да се работи.
Дано съм ти била полезна.
Дано се включи и някой, който е изпробвал вече схемата! Пиши, ако има нещо ново!  :wink:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #13 -: Май 02, 2008, 14:21:49 pm »
ДиЕйчЕл предлагат транспорт с хладилна чанта със сигурност.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #14 -: Май 02, 2008, 21:48:46 pm »
Изпращала съм по куриер кръвен серум с Ин тайм, нямаше никакъв проблем! Всичко пристигна бързо и точно. Парите пратих по тях!
УСпех!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #15 -: Май 04, 2008, 07:54:57 am »
аз съм пращала кръвен серум до Плевен с "Еконт",с хладилна чанта ...нямаше абсолютно никакви проблеми.Само за хладилна чанта трябва предварително поне 1 ден да ги предупредиш за да имат готовност. :D
*
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #16 -: Юни 11, 2008, 19:43:06 pm »
vladyhka, какво стана с теб, мила? Свърза ли се с д-р Конова?
Под въздействието на една група девойки, които много обичам и поради случайно намиране на 500 лв за изследвания, най-после и аз се реших на тази стъпка, т.е. генетични и имунологични изследвания. Да, ама сега проблемът е друг - къде да ги направя и кой да ми ги назначи? Приемам всякакви съвети! Само да уточня, че всички лекари, през които съм минала не са намирали необходимост от такива изследвания.

Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #17 -: Юни 11, 2008, 20:04:49 pm »
Душка, първо да ти честитя и дано тази изстрадана награда донесе най-сетне така желаното и чакано щастие в живота ти. с д-р Конова консултирала ли си се? Ако не - тя ще ти назначи имунологичните. Колкото до генетичните, на мен в София в МД на последния етаж отказаха да ми назначат такива и отидох в Плевен при доц. Симеонова/Д-р Ковачева-генетик, която работи в центъра на доц. Конова е всъщност асистент на доц. Симеонова/. Аз съм много доволна от нея. Ако решиш да отидеш там ще ти дам тел.
*
Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #18 -: Юни 11, 2008, 20:11:57 pm »
Теди, благодаря ти! Много ми е далеч тоя Плевен - ужас!  :( А и сега се чудя, дали да не направя изследванията там, където вероятно ще бъде опита ми!?

Re: Помогнете(изследвания в Плевен)
« Отговор #19 -: Юни 15, 2008, 08:51:27 am »
Добро утро момичета! Имам имунологични изследвания от д-р Балтаджиева, но си самоназначих такива и при д-р Конова, просто за второ мнение. Искам да направя и генетични - дали тя маже да ми ги назначи или трябва да си запиша и час за генетик?