0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #20 -: Ноември 27, 2008, 19:22:56 pm »
Да, бях в "Авис медика".Аз съм от Варна, отидох с направление от личния лекар за хоспитализация и мисля/минаха7 месеца и съм позабравила/,че носих и някаква бланка с молба за лапароскопия от клиниката, в която правих ин-витрото/изобщо те ми казаха какво да подготвя/.С д-р Бързашки държах връзка по телефона,той ми каза да нося 400лв.за по ЗК/поема остатъка до 800/.Мъжа ми беше с мен в стаята като придружаващ и си плати нощувките,ако не ме лъже паметта по 20-30лв.на вечер.
*
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #21 -: Ноември 27, 2008, 23:28:03 pm »
Да, бях в "Авис медика".Аз съм от Варна, отидох с направление от личния лекар за хоспитализация и мисля/минаха7 месеца и съм позабравила/,че носих и някаква бланка с молба за лапароскопия от клиниката, в която правих ин-витрото/изобщо те ми казаха какво да подготвя/.С д-р Бързашки държах връзка по телефона,той ми каза да нося 400лв.за по ЗК/поема остатъка до 800/.Мъжа ми беше с мен в стаята като придружаващ и си плати нощувките,ако не ме лъже паметта по 20-30лв.на вечер.
[/quote
не беше излязло писанието ми
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #22 -: Декември 18, 2008, 09:52:09 am »
момичета здравей те ! и мен ме пратиха при него много бил добър но все още се двоумя да ли да ходя!?
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #23 -: Февруари 25, 2009, 22:50:29 pm »
Здравейте!
Аз също си правих лапароскопия в Авис Медика при Бързашки - много съм доволна от него и от клиниката и от персонала.


Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #24 -: Март 19, 2009, 16:18:02 pm »
кога ти беше лапароскопията ,разкажи повече ако може
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #25 -: Септември 30, 2009, 14:06:54 pm »
аз 4естно не съм доволна от д-р Бързашки,имах миомни възли и той ми каза,4е не съм за операция,но след като минаха няколко месеца имах кръвоизливи и ми се увели4аваха,затова реших да отида при проф.Гор4ев,който ми каза,4е задължително трябва операция и,4е съм позакъсняла малко защото бяха станали 6см,може би д-р Бързашки е добър акушеро-гинеколог,но не и онкогинеколог
« Последна редакция: Септември 30, 2009, 14:08:34 pm от julislava »
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #26 -: Септември 30, 2009, 17:49:14 pm »
Ами да всички в Плевен /а и не само в Плевен/ знаят, че щом става въпрос за онкогинеколог трябва да се ходи в Света Марина при Горчев. Направила си добър избор, не зная защо не си отишла още в началото... но ти си знаеш най-важното е че при теб вече нещата са добре :)
Аз също смятам да правя ин витро при Бързашки, но все още се въздържам да го хваля  :D още е много рано, надявам се всичко да приключи добре! Към него ме насочи личният ми гинеколог - Д-р Поповски
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #27 -: Септември 30, 2009, 18:48:48 pm »
Ами да всички в Плевен /а и не само в Плевен/ знаят, че щом става въпрос за онкогинеколог трябва да се ходи в Света Марина при Горчев.

А не е ли по-добре да се отиде направо в онкогинекология и да си минеш по ЗК? Все пак Горчев работи и там и от там си води докторите в св.Марина  :)
07.10.2009