0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

А цената каква е@
Искам да попитам удачно ли е да се пие селен в първите седмици на бременността? и каква дозировка?
Здравейте момичета,
след упорито търсене с поръчка ми доставиха витаминките С+Цинк +Е, в аптека "Орфей" на бул. "Скобелев", София, цената на една кутия, 30 табл. е 8,90лв.
Надявам се да бъда полезна на някой, който също ги търси, затова се включвам!
Успех на всички ни в борбата за бебче и прегръдки :bighug:
Нашата сбъдната мечта - Мария и Тодор - 14.06.2010г.!
*

    mimi_1983a

Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #183 -: Декември 04, 2008, 23:16:11 pm »
Аз си ги намерих и поръчах от topdobavki.com и съм доволна.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
имам актуално питане: мъжът ми приема цинк под формата на добавка за здравословен проблем. Цинкът е продукт на TIENS R. знам, че не е безобиден , но може ли да повлияе на бъдещата процедура инвитро, кято ни предстои?
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравей,аз до колкото знам цинка е полезен за качеството на спермата,не трябва да пречи при процедурата.Моят мъж взима цинк,селен,фолиева киселина,цетебе,вит.Е и ел карнитин,предстои ни ИКСИ и док.излишно каза да си продължава лекарствата.Прочени ако искаш дневника на Мини,нейния съпруг е взимал всичко това и тя е бременна с второ,много неща може да научиш от дневника й,чела съм го не знам вече колко пъти,много им се възхищавам.
« Последна редакция: Януари 24, 2009, 09:18:30 am от marina75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Здравей,аз до колкото знам цинка е полезен за качеството на спермата,не трябва да пречи при процедурата.Моят мъж взима цинк,селен,фолиева киселина,цетебе,вит.Е и ел карнитин,предстои ни ИКСИ и док.излишно каза да си продължава лекарствата.Прочени ако искаш дневника на Мини,нейния съпруг е взимал всичко това и тя е бременна с второ,много неща може да научиш от дневника й,чела съм го не знам вече колко пъти,много им се възхищавам.
Само да кажа, че Мини не е бременна с второ, а си има вече две сладки принцески у дома!  :wink: :lol: Успешна процедура, Марина75! Успех на всички!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравей,аз до колкото знам цинка е полезен за качеството на спермата,не трябва да пречи при процедурата.Моят мъж взима цинк,селен,фолиева киселина,цетебе,вит.Е и ел карнитин,предстои ни ИКСИ и док.излишно каза да си продължава лекарствата.Прочени ако искаш дневника на Мини,нейния съпруг е взимал всичко това и тя е бременна с второ,много неща може да научиш от дневника й,чела съм го не знам вече колко пъти,много им се възхищавам.
Само да кажа, че Мини не е бременна с второ, а си има вече две сладки принцески у дома!  :wink: :lol: Успешна процедура, Марина75! Успех на всички!
Аз блейката пак съм назад :oops:,да са й живи и здрави дечицата.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Аааа, бременна е, бременна е, и наистина ще и бъде второ, щото Стефания не е от нея-бяла, руса и бузеста-от мен е ;)
 8) я да побутна тук мъничко...
меци пие калмацин и фолиева  :cheerleader:

Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #190 -: Декември 04, 2014, 10:50:27 am »
Тази тема е много стара, но не намирам как изглеждат тези витамини на Допел херц, може ли линк.
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #191 -: Декември 04, 2014, 11:50:04 am »
Вече ги няма. Може би е по-добре лекар да предпише някакви добавки?
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #192 -: Декември 04, 2014, 12:20:14 pm »
Тук е целият набор продукти на Допелхерц:  Допелхерц продукти

Предполагам, че става въпрос за Допелхерц Имуноактив: ДОПЕЛХЕРЦ актив ИМУНОАКТИВ х 30 ДЕПО таблетки
Съставът е:  Цинк - 5 мг.;  Витамин Е - 36 мг.;  Фолиева киселина - 400 мкг.;  Витамин С - 300 мг.;  Селен - 30 мкг.

Но ако не се намира в момента, има и други хубави продукти като ФертилЕйд, Фертилмен....
в тази тема скоро коментирахме: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50758.0 , може би лекар да препоръча.
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 12:46:44 pm от marsi »

Здравейте,интесувам се  от мнение за Профертил?