0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #60 -: Декември 07, 2009, 23:20:33 pm »
Здравейте, момичета. И на мен преди няколко дни ми казаха, че имам Хашимото. Искам да направя консултация и с д-р Начев, понеже виждам, че повечето от вас ходят при него, а и незнам към кого да се насоча. Моля някой да прати координати на лични.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #61 -: Декември 12, 2009, 11:50:59 am »
д-р Начев работи в ендокринологията в Майчин дом.Може и там да го намериш всеки ден от 8 ч.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #62 -: Януари 14, 2010, 12:10:53 pm »
Здравейте,
При мен се оказа, че TSH е на границата 0,357 при стойности 0,35-5. Гинеколожката ме препоръча консултация с др Емил Начев. Искам да ви попитам той дали работи със здравната каса? И ако не колко е прегледа при него. Благодаря ви.

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #63 -: Януари 14, 2010, 15:01:52 pm »
Ноември 2009г преглед+ефография беше 50лв.Това е за първичен преглед,а следващите прегледи са по-малко.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #64 -: Януари 14, 2010, 18:20:52 pm »
Последно в началото на декември платих 10лв /не за първичен преглед обаче/.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #65 -: Януари 27, 2010, 08:10:33 am »
Вчера посетих д-р Начев.Работи от 8-13ч.на "Здраве"2.Консултация, която включва и преглед с ехограф, струва 40 лева.Следващите прегледи са по 10 лв.Говори изключително бързо, но е ужасно точен в диагнозата и лечението.Заслужава си да отидете точно при него.Благодаря на момичетата от форума за правилната насока.
*

    ЩЕ

  • *
  • 6
  • Ще, ще,няма две мнения!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #66 -: Юни 23, 2010, 22:32:40 pm »
Здравейте момичета,
моля някой да ми прати координати на д-р Начев на лични.Благодаря
Всичко което искаш е тук,просто трябва да си настойчив!
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #67 -: Юли 03, 2010, 22:52:17 pm »
Точен ли? Благодарение на него състоянието ми се влоши. Прегледа струва 50 лв., говори глупости и спекулира с нашата мъка. Аз лично не бих му се доверила.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #68 -: Август 25, 2010, 18:16:25 pm »
Момичета можете ли да ми кажете какво включва прегледа при док.Начев колко време отнема и каква е цената Благодаря ви
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #69 -: Август 26, 2010, 08:54:02 am »
В клиниката на Владимиров консултация + преглед с видеозон струва 60 лева.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #70 -: Януари 25, 2011, 08:53:02 am »
Здравейте,
знаете ли дали д-р Начев е на работа тази седмица и дали все още часовете му за прием в Ендокринологията са от 08:00 до  13:00 всеки ден.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #71 -: Януари 25, 2011, 10:35:57 am »
SISA77 , д-р Начев е много либерален в приема.
Ако си само за консултация за коментар  на резултати  и коригиране на доза и си негов пациент , може да му се обадиш  , и да се  разберете  къде да се видите.Повярвай ми -никога не ми е отказал да ме консултира ,независимо къде се намира -стига да мога да се предвижа до мястото.Много е удобно ,ако не си от София :wink:
Е-ако си за преглед, ехография -тогава вече в МД или някои от центровете  където  работи.
« Последна редакция: Януари 25, 2011, 11:00:53 am от nimika »


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #72 -: Февруари 09, 2011, 20:19:10 pm »
Момичета ще ви помоля за координатите и телефона на д-р Начев.Благодаря предварително!
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #73 -: Февруари 09, 2011, 23:05:30 pm »
Аз обаче не разбрах , Начев освен в МД приема ли някъде другаде , както и не ми стана ясно дали приема със предварително записан час или не.
Предполагам е с със записан час ,но нали се каня да ходя за 1 път  :?
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #74 -: Февруари 10, 2011, 14:00:23 pm »
Освен в М Дом  / ендокринологията  в сутерена /  , преглежда и  в  МЦ Панацея / срещу арката на Александровска / , но там прегледа  е по-скъп ...

В М Дом  , а и в Панацея приема и без час  -поне с мен е било така.

Преди всеки четвъртък беше следобяд при д-р Владимиров само срещу предварително записване-за там не знам -питайте в Клиниката най-добре дали още ходи там.

Ако някои иска телефона му да пише на лични ,за да го изпратя .Най-удобно е да питате предния ден  , преди  които искате да отидете на преглед  , къде  ще е следващия ден  по времето , което планирате да сте там ...За хора от провинцията  е много удобно .
Ако не сте за първичен преглед , а  само за комнетра на изследвания  и корегиране на доза например ,  няма да ви откаже  да ви  види и коментира  , където и да се намира .Е, ще си платите разбира се   :wink:
За първичен преглед ,занам че е хубаво  все пак да е   кабинет :lol:
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 14:11:47 pm от nimika »


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #75 -: Март 10, 2011, 15:27:08 pm »
Здравете,
понеже имам повишен TSX мисля да посетя д-р Начев,
интересува ме дали преглежда в МД с направление от ЗК, съответно ако преглежда някой усетил ли е разлика в отношението при платен прием или с направление.
Предполагам, че ще трябва да си запиша час затова, ще помоля за някъв телефон или трябва да звънна примерно на регистратурата в МД?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #76 -: Ноември 23, 2011, 16:57:42 pm »
Здравейте, в темата отдавна не е писано, но ще си задам въпроса, пък дано получа отговор.

Преди инвитрото ходих при доктор Начев, диагноза Хашимото. Хормоните бяха добре, направихме опита, поне засега е успешен. Проблемът, е че д-р Начев ми каза, веднага щом имам положителен резултат да му се обадя. Звъня от три дни, но телефона му е все изключен. Някой има ли идея защо и докога ще е така, защото доста се притеснявам повишенata стойност на TSH да не се отрази на бебето :oops:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #77 -: Ноември 23, 2011, 17:27:48 pm »
ginger, единственото, което ми хрумва да ти дам като идея, е да звъннеш в клиниката на д-р Владимиров, където д-р Начев дава консултации, и да попиташ дали д-р Начев ходи в момента при тях и ако не - за колко време отсътства и как да се свържеш с него.
възможно е да е в чужбина, примерно...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #78 -: Ноември 23, 2011, 17:33:11 pm »
Благодаря за бързия отговор Jam. Може и това да направя. За съжаление, не знам какво влияние оказва забавянето на лечението с няколко дни, върху бебето. Още повече, че съм съвсем в началото на бременността  :ask:

Още  веднъж благодаря за отговора :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #79 -: Ноември 23, 2011, 17:37:16 pm »
няколко дни с повишено ТСХ не могат да окажат никакво влияние, особено пък в началото.

колко ти е ТСХ-то?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!