0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #40 -: Октомври 29, 2008, 20:02:51 pm »
да -Начев-знам от приятелкс-наскоро  д-р Стаменов я прати за консултация при него - при нея за щастие всичко е ок .Дано и при теб е така!
Звънни му на НАчев -по всяко време  приема в ендокриниологията.


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #41 -: Октомври 29, 2008, 20:32:13 pm »
Благодаря ви, момичета!
Д-р Начев ходи ли в Надежда или преглежда само в института по ендокринология?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #42 -: Януари 22, 2009, 22:00:27 pm »
Преглежда в Ендокринологията сутрин от 10 докато има пациенти. Много се чака, но е добър. Препоръчват го хора, които идват от 200 км. за ежемесечни прегледи.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #43 -: Януари 23, 2009, 18:52:38 pm »
Явно съм извадила късмет, защото изобщо не ми се наложи да чакам :wink:. Доволна съм от прегледа. Беше доста изчерпателен и ми обясни подробно всичко. Пак ще го потърся за консултация, защото в момента започвам процедура по инвитро.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #44 -: Февруари 09, 2009, 16:58:59 pm »
Крийм, би ли ми казала колко струва прегледа при д-р Начев ако си си плащала? А също така на неговия телефон ли да си запиша час или на този на ендокринологията?

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #45 -: Февруари 09, 2009, 17:48:33 pm »
Златулка, можеш да отидеш и без час, но се обади на мобилния на д-р Начев, за да си сигурна, че деня, когато си решила да отидеш, той е в Ендокринологията.

Миналата година консултацията, без ехограф струваше 10 лв, а с ехограф 20 или 25 /забравила съм вече :ask:/.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #46 -: Февруари 09, 2009, 18:30:43 pm »
Миналата седмица ходих при Начев в ендокринологията. Беше ми първо посещение при него. Исках да чуя и трето мнение по моя проблем. Останах много разочарована. В един кабинет преглеждаше и той и една докторка едновременно - тя си приемаше и нейните пациенти там. За всеки пациент преди мен той отделяше по не повече от 3-4 минути. Когато влезнах нямаше къде да седна, погледна ми едното изследване и веднага написа рецепта. Обясни на две на три как да пия лекарството и това беше. Дори не ме прегледа, нито пожела да види изследвания на хормоните на щит.жлеза, при положение, че му казах че мисля да стартирам процедура по инвитро. Аз накрая го попитах какво му дължа, макар че смятах че за 2 минути и една написана рецепта би трябвало дори да не поиска нищо. А той - " Ми хайде - 20 лв." Абсолютен конвейр. Останах без думи и много огорчена. Колко ли момичета ги е "прегледал" като мен и ги е пуснал да правят инвитро без да провери състоянието на щит.жлеза и т.н. Ами аз например имам възел там. Той ми каза, че мога да стартирам опит. Изводите си правете вие.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #47 -: Февруари 09, 2009, 19:42:08 pm »
Аз му звъннах на мобилния. Обясних, че съм пациентка на Стаменов и ми предстои инвитро. Разбрахме се за ден и час. Прегледа ме на ехограф, поговорихме. Един лист обяснения ми написа - разигра ми няколко варианта, с лечение за всеки. Платих 40 лв.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #48 -: Февруари 09, 2009, 19:44:21 pm »
При д-р Начев ходих на преглед през октомври в клиниката на д-р Владимиров. Прегледът беше 30 лв. Отношението му към мен, беше коректно, обясни ми всичко много внимателно и обстойно. Лично аз нямам забележки към него.
Часа за прегледа си го записах на посочените в сайта на клиниката телефони.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #49 -: Февруари 09, 2009, 20:02:57 pm »
посещавала съм го -точно ,ясно и конкретно  е обяснявал и писал -стига да разчетете какво е написал после  ,ама те лекарите са такива !Е -не ми е провеждал психотерапия .С д-р Тодорова се чуствам емоционално заредена и освежена,но в някои отношения  д-р Начев  е по -експедитивен и точен ,така че всичко е въпрос на личен избор.
Не ставам защитник на никого,просто споделям моя опит.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #50 -: Септември 05, 2009, 05:09:27 am »
Няколко пъти съм посещавала д-р Начев  и съм останала с добри впечатления- доста обяснява във връзка със заболяването.По въпроса за таксата не мога да кажа, че ми е искал доста пари, последният път платих 30лв. за ехография и консултация-мисля, че е нормално...
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #51 -: Октомври 12, 2009, 19:34:52 pm »
Момичета,освен в клиниката при д-р Владимиров,къде още приема д-р Начев?
Някой ми беше споменал за Майчин дом,но дали е така?
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #52 -: Октомври 12, 2009, 20:26:26 pm »
me4kata
Аз му имам мобилния ако го искаш ми пиши на личния аз преди една година се оперирах при него от лапароскопия по препоръка на док,Владимиров,
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #53 -: Октомври 12, 2009, 20:51:17 pm »
Руми,
Благодаря ти много!
Писах ти на лични.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #54 -: Октомври 13, 2009, 16:54:05 pm »
me4kata
Аз му имам мобилния ако го искаш ми пиши на личния аз преди една година се оперирах при него от лапароскопия по препоръка на док,Владимиров,

В МД  д-р Начев  е  хирург/те са братя /
Тук предполагам me4kata  е питала  за д-р Начев ендокринолог !  ,
me4kata ,пращам ти на лични тел на ендокринолога-пък вече имаш и на двамата ,които и да ти е нужен.
Ендокринолога  д-р Начев преглежда и в  Ендокринологията -срещу Министерството на земеделието- само да е на смяна  .Просто му звъниш ,казваш ,че си пациент на репрод. клиника и кой лекар те е насочил  и питаш кога може да отидеш .
« Последна редакция: Октомври 13, 2009, 17:00:29 pm от nimika »


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #55 -: Октомври 13, 2009, 19:20:46 pm »
nimika
Благодаря и на теб  :balk_21:
Бях днес при него. Приема и в ендокринологията в Майчин дом - 10 кабинет и се намира в сутерена.
Беше много любезен,обясни ми всичко (и наистина говори много бързо  :lol:).
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #56 -: Ноември 27, 2009, 10:20:10 am »
Здравейте,
И аз днес ходих при д-р Начев, очарована съм от него. Много любезен, обяснява доста, подробно ми описа какво трябва да правя.
За прегледа платих 50 лв. /ехография и консултация/, за следвващия път каза по  10 лв.
Преглежда всеки ден от 8:00 до 13:00 в Ендокринологията в Майчин дом - 10 кабинет.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #57 -: Декември 05, 2009, 22:36:47 pm »
Имам спомен, че Начев преглеждаше и в Малинов  :ask:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #58 -: Декември 06, 2009, 09:24:17 am »
На мен пък нещо ми се върти в главата,че ходи в определен ден в клиниката на д-р Владимиров,а за Малинов знам,че д-р Стаменов изпраща към него за преглед ако има проблем.Някой,ако е по-наясно да сподели,как е точно. :wink:

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #59 -: Декември 06, 2009, 14:58:22 pm »
Д-р Начев ходи в клиниката на д-р Владимиров всеки четвъртък. Аз там се консултирам с него, за съжаление не зная дали посещава и клиниката на д-р Стаменов.