0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #20 -: Март 23, 2008, 18:42:39 pm »
Препоръчвам ви доц.Ковачева от Ендокринологията,приема и в Бодимед.
По принцип до сега съм ходила при нея и успоредно с това и при д-р Тодорова.
Мненията им относно моят случай са идентични.
Предстои ми посещение и при д-р Начев.Да видим и той какво ще каже.
Искам да кажа,че д-р Тодорова никога не си е позволявала да ме насочва към клиниката в Плевен.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #21 -: Март 23, 2008, 19:24:57 pm »
друг въпрос е че при един от прегледите д-р Тодорова си позволи да навлиза в не нейна територия-пазя си рецептата още-с която тя реши да ми предписва и дуфастон  и клостил и прегнил по схема ...

а, това вече не е редно. все пак, тя не е гинеколог, а ти си имаш лекуващ гинеколог. всяка жаба да си знае гьола, така мисля аз.


И аз имам такава рецепта...

Подкрепям мнението на jam!

Селен съм пила повече от година без никакъв ефект при мен.
Мнението на д-р Начев беше, че няма да ми помогне, но и няма да ми навреди.
Остави на мен да реша дали да продължа да го пия.

Неизбежно и за двамата лекари ще чуеш и добри и лоши отзиви.
Който и да избереш ти пожелавам успех! :balk_602:
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #22 -: Март 23, 2008, 19:40:18 pm »
Препоръчвам ви доц.Ковачева от Ендокринологията,приема и в Бодимед.
По принцип до сега съм ходила при нея и успоредно с това и при д-р Тодорова.
Мненията им относно моят случай са идентични.
Предстои ми посещение и при д-р Начев.Да видим и той какво ще каже.
Искам да кажа,че д-р Тодорова никога не си е позволявала да ме насочва към клиниката в Плевен.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #23 -: Март 24, 2008, 12:08:35 pm »
В крайна сметка не мога  да ходя  при  двама  лекари за едно и също непрекъснато ,за да сверявам  мненията им-първо че е свързано с разходи естествено / и пътни и време/ и второ -всеки винаги има накакво различно и свое си мение.
Странно ми бе ,че именно тук сега за първи  срещам  негативни мнения за д-р Тодорова -може да се каже че не бях срещала такива.Не че целта на повдигната от мен тема е била да търся такива -просто исках споделени мнения и  искрено благодаря на всички които се включиха  :youwoman:
И това че ме насочва към Плевен не е което ме притеснява ,а  дали лечението ми е адекватно.
Сигурна съм че темата  кара не само мен  ,но и други да се запитат "това ли е правилния лекар" , но това  е въпроса които всички непрекъснато си задаваме. :(
Като отида на преглед  при д-р Владимиров  ще  го попитам за мнението  му -макар че последния път  той каза -"за щитовидната -каквото Начев ти е казал"
Така че  засега това решавам ...


*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #24 -: Март 24, 2008, 13:20:26 pm »
Изборът на лекар е нещо много лично и много важно за крайния успех. Аз никога не си позволявам да се меся в правото на избор. В областта на репродуктивното здраве трябва да работят не просто добри специалисти с различни специалности, а ЕКИП от добри специалисти с различни специалности. В този екип всяко звено е важно. Но каквото и да си говорим, водещият в екипа е гинеколога. Всеки от нас с другите специалности е малко или повече подчинен на гинеколога. Надявам се разбираш какво искам да ти кажа.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #25 -: Март 24, 2008, 14:22:38 pm »
 :balk_81: :balk_81: :balk_81:


*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #26 -: Март 24, 2008, 14:29:21 pm »
само да допълня,че без този форум ,аз нямаше да съм разбрала все още за сериозноста на нещата ,нямаше да имам никакви мнения и препоръки ,така че всяко изказано тук мнение  на мен много ми  помага   :bighug:


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #27 -: Април 07, 2008, 14:37:15 pm »
Момичета, много ви моля кажете ми някакви координати на Начев и Тодорова??? Спешно ми трябват, утре трябва да ходя на ендокринолог. Те работят ли  с здравната каса??? Благодаря ви!!!  :wink:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #28 -: Април 07, 2008, 17:05:56 pm »
Само Начев работи със ЗК. Трябва да се обадиш в ендокринологията за час, но доста се чака. За съжаление нямам телефона.
GSM на Тодорова е 0888408203. Тел. в кабинета е 9 52 36 00.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #29 -: Април 07, 2008, 19:05:28 pm »
GSM на д-р Начев е 0888896843.За съжаление имам само мобилния му.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #30 -: Юли 05, 2008, 22:12:51 pm »
Само Начев работи със ЗК. Трябва да се обадиш в ендокринологията за час, но доста се чака. За съжаление нямам телефона.
GSM на Тодорова е 0888408203. Тел. в кабинета е 9 52 36 00.


Мила Stivarip, д-р Тодорова къде работи? на тел. в кабинета ли мога да си запиша час или има друг начин за това ?:)
мерси много предварително


*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #32 -: Юли 06, 2008, 17:00:39 pm »
д-р Начев  всеки четвъртък  следобяд е в "Медицински център по репродуктивна медицина и оплождане ин витро София "- 02) 954 91 02- но този дали ще е незнам-а и ти бързаш за утре

д-р Тодорова ако е в Майчин дом утре -само да знаеш че там не би могла да  ти направи ехография -ако това се налага-иначе  предполагам би могла да те консултира
обади се на мобилния и на двамата и ще  се уговорите все пак къде  биха могли да те приемат-мисля че няма да ти откажат -успех
« Последна редакция: Юли 06, 2008, 17:02:21 pm от nimika »


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #33 -: Юли 06, 2008, 23:16:47 pm »
При Начев можеш да отидеш винаги след уговорка по телефона. Естествено без направление, но и без чакане :wink:


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #34 -: Юли 15, 2008, 12:26:33 pm »
Чувала съм добри отзиви за Д-р Анна-Мария Борисова. Ако се интересуваш ще потърся координатите и - една приятелка е нейна пациентка.
в София ли се намира?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #35 -: Юли 15, 2008, 21:46:37 pm »
Да, доколкото знам в ендокринологията в мед. академия.


*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #36 -: Юли 30, 2008, 13:54:50 pm »
Аз ходих при д-р Начев, намира се в Института по ендокринология на ул. Дамян Груев 6, срещу Министерството на земеделието, ако не се лъжа, защото не съм от София.
По тел. си взимаш час и те приема, аз поне не чаках.
Ако ми позволите да изразя и аз мнение, макар че за първи път ходя при него, съм доволна, имайки предвид това, че съм ходила при ендокринолог в Пловдив, но такъв подробен анализ на състоянието ми, с изписване на варианти за лечение, какъвто ми на прави д-р Начев, досега не ми се бе случвало. Вярно говори бързо, но аз исках да ми повтори и разбрах това, което ме интересуваше - синдром на Хашимото, заради ТСХ, което е в норма, но на границата, трябва 45 дена преди АРТ да се пият лекарства за регулиране му. Аз също пия селен, каза ми, че не вреди, но и не помага, така че мога да си го пия. Всъщност и да търся друго мнение, в моя случай не виждам смисъл, тъй като изясних това, което и Стаменов го притесняваше - да следя ТСХ и да го имам предвид преди ин витро. И мисля, че изборът на лекар, подпомагащ гинеколога, който те лекува, е индивидуален и зависи от това доклоко е полезен при разрешавена на проблема и при довеждане на нещата до успешен край.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #37 -: Септември 23, 2008, 21:23:04 pm »
Здравейте,
може ли да ми дадете координати на доц.Ковачева.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #38 -: Октомври 29, 2008, 19:12:27 pm »
Момичета, д-р Стаменов кой ендокринолог препоръчва, защото трябва да направя консултация и ми се иска да е преди часа при док, за да му дам резултат?
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #39 -: Октомври 29, 2008, 19:20:18 pm »
Момичета, д-р Стаменов кой ендокринолог препоръчва, защото трябва да направя консултация и ми се иска да е преди часа при док, за да му дам резултат?

Д-р Начев...  :wink:


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън