0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #240 -: Март 06, 2015, 16:03:39 pm »
Доктор Начев каза, че знае за него и найстина има съвпадение на имената, но няма какво да се направи. Дали е ендокринолог незнам, но се представя за него, успокой ме че поне не изписвал вредни неща т.е. не ти вредят но не ти и помагат.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #241 -: Март 06, 2015, 17:41:31 pm »
Едно е да има съвпадение на имената и объркване, друго е да се представя за него :x
Как така ще седи биографията на единия и координатите на другия? Това вече си е измама и то сериозна, предвид че става въпрос за медицина! Има си етични комисии, лекарски съюзи,...дано да може да се направи нещо!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #242 -: Март 06, 2015, 18:29:22 pm »
Най-вероятно този сайт ме е подвел - http://zdravencatalog.com/d-r-emil-nachev-endokrinolog-sofia/
Писах им за грешката, дано го оправят :)
« Последна редакция: Март 06, 2015, 20:00:02 pm от goodofwar365 »
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #243 -: Март 07, 2015, 13:36:31 pm »
goodofwar365,любопитно ми стана -фалшивия какво ти изписа  ?
 А ти като се свърза с него , предполагам попита :д-р Начев ? И той отвърна -ДА  .
Освен наистина невярната и неточна информация в  посочения сайт-да видим ще я оправят ли !  , фалшивия  по какъв начин се представя за другия?
Съвсем не го защитавам .
Но се сещам  за следното- в родния ми град баща ми и още един човек са с еднакви имена .И ако някои попита баща ми-Вие ли сте "Драган Драганов" , ще отговори Да .
Но ако го попитат-Този , които работи в МД , преглежда в Панацея , МБАЛ  Надежда  и София -вече е лъжа и наистина се представя за друг.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #244 -: Март 07, 2015, 18:26:35 pm »
Другият д-р Начев ми е изписвал билки - Невен, Селен, Алое Вера,Левзея също така и другите  Семакс и  Оксибио от който не е имало никакъв смисъл и нужда да ги пия което и да било от посочените. Обадих му се по телефона и Да каза, че е д-р Начев. Аз не съм го разпитвал какъв и що е, все пак аз съм пациента, незнам как се представя, но д-р Начев от Майчин Дом така сподели. Явно става дума за изключително съвпадение и то на трите имена. Мисля, че по-скоро сайтовете са виновни за грешната информация, но какво да се прави все пак сме в България. :(
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #245 -: Март 07, 2015, 21:06:30 pm »
Аз пък в бях в малко объркване докато разбера, че има двама доктори Начев в Майчин Дом, а те при това били братя  :lol:. Доктор Алън Начев (акушер-гинеколог) и доктор Емил Начев (ендокринолога).
Мен ме оперира д-р Алън Начев и исках да науча повече за него, но ми излизаше все другия доктор Начев като пуснех търсене, но рядко се споменава малкото име, та се бях пообъркала  :lol:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #246 -: Март 07, 2015, 22:36:57 pm »
Ама  братята   поне са с различи специалности :) 
Аз първо познавах АГ специалиста и впоследствие  бях насочена към ендокринолог.


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #247 -: Април 18, 2015, 12:05:43 pm »
Трябва да се консултирам с д-р Начев за ЩЖ. Някой знае ли къде ще преглежда на 25.04, събота?
Благодаря!
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #248 -: Април 18, 2015, 13:34:43 pm »
Трябва да се консултирам с д-р Начев за ЩЖ. Някой знае ли къде ще преглежда на 25.04, събота?
Благодаря!
Здравей. Преди около 2 седмици моя колежка води дъщеричката си при него на преглед в събота. По телефона той каза, че цял ден ще е в клиника "Панацея". За по-сигурно може да го потърсиш на мобилния му и да го попиташ, защото аз не знам дали по принцип всяка събота е там.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #249 -: Юни 17, 2015, 14:53:07 pm »
Тази събота д-р Начев е в Надежда,имаме уговорка.Знаете ли каква е цената за първичен преглед?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #250 -: Ноември 05, 2015, 21:36:33 pm »
Здравейте,

как мога да намеря "истинския" д-р Начев -ендокринолог? Къде преглежда?

Благодаря ви
« Последна редакция: Ноември 05, 2015, 21:45:05 pm от kotence »
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #251 -: Ноември 06, 2015, 02:38:27 am »
Здравей.
Д-р Емил Начев преглежда в "Майчин дом"(последно, там НЕ прави ехографии, а само консултира), МЦ "Панацея" и веднъж месечно в клиника "Надежда". Знам, че и в клиниката на д-р Владимиров преглеждаше веднъж седмично, но дали е така към днешна дата (за последното говоря), не мога да кажа.
Успех!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #252 -: Ноември 06, 2015, 07:48:09 am »
Здравей.
Д-р Емил Начев преглежда в "Майчин дом"(последно, там НЕ прави ехографии, а само консултира), МЦ "Панацея" и веднъж месечно в клиника "Надежда". Знам, че и в клиниката на д-р Владимиров преглеждаше веднъж седмично, но дали е така към днешна дата (за последното говоря), не мога да кажа.

да, преглежда всеки четвъртък следобяд, след предварително записване на телефоните на клиниката.
http://ivf.bg/kontakti
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #253 -: Ноември 06, 2015, 14:57:04 pm »
Ей супер, в Понеделник имам ходене до клиниката ще попитам. Аз съм при д-р Владимиров.
Много ви благодаря :*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #254 -: Септември 20, 2019, 10:51:02 am »
Привет! Да събудя малко темата! Не съм ходила при доктор Начев от есента на 2015 г. /от когато гледам, че и последният пост тук./ Надявам се обаче, че има някой, който може да ми даде актуална информация за това къде преглежда в момента, в кои дни и как може човек да се свърже и запише час за доктор Емил Начев /истинския, а не фалшивия :), за който сега узнах, четейки по-нагоре в темата/. Ще ми е нужен и ехографски преглед, не само консултация.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #255 -: Септември 25, 2019, 14:55:03 pm »
Емил Начев доколкото знам преглежда на няколко места, аз лично ползвам възможността за преглед в клиниката на д-р Владимиров.
Начев ходи там всеки четвъртък следобед, ако има записани. Няма навалица, не се чака, спокойно е. Трябва предварително да се запише час по телефон на регистратурата.

Тази информация е валидна към миналата есен. Трябва да се провери за промени.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #256 -: Септември 27, 2019, 10:32:50 am »
Благодаря,Jam! Ще позвъня да попитам.