0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #220 -: Март 01, 2014, 21:28:30 pm »
Преглежда и в клиника Надежда.Аз последния път ходих там на преглед.И не се чака като в Майчин дом.Бях със записан час и си влязох навреме :wink:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #221 -: Март 02, 2014, 09:43:42 am »
Но само в събота,нали?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #222 -: Март 02, 2014, 19:52:47 pm »
Аз не съм чакала досега в МД, но може би понякога наистина се чака.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #223 -: Март 05, 2014, 12:04:08 pm »
д-р Начев прави ли ехография в МД? Информация за актуални цени?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #224 -: Март 07, 2014, 12:25:49 pm »
Не зная дали прави ехо в "Майчин дом", но в Панацея - със сигурност. Не знам и актуални цени - през декември 2012 г. платих 50 лв. в "Панацея"
А аз искам да попитам следното:
Знаете ли как се казва лабораторията, която се намира близо до Майчин дом - срещу бариерата, през която се влиза за служебния паркинг? Д-р Начев препоръча там да си направя изследванията следващия път, но аз нито запомних как се казва, нито на излизане с колата видях някаква указателна табела с име на лаборатория, че много бързахме за прегледа ми в "Надежда".
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #225 -: Март 07, 2014, 12:54:34 pm »
С/у Майчин дом имаше Бодимед.Инфо..от преди 3 години.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #226 -: Март 07, 2014, 19:38:15 pm »
Не зная дали прави ехо в "Майчин дом", но в Панацея - със сигурност. Не знам и актуални цени - през декември 2012 г. платих 50 лв. в "Панацея"
А аз искам да попитам следното:
Знаете ли как се казва лабораторията, която се намира близо до Майчин дом - срещу бариерата, през която се влиза за служебния паркинг? Д-р Начев препоръча там да си направя изследванията следващия път, но аз нито запомних как се казва, нито на излизане с колата видях някаква указателна табела с име на лаборатория, че много бързахме за прегледа ми в "Надежда".

Лабораторията е Prolab, като си с лице към аптеката, се пада вляво, табелката е на първия етаж на жилищната сграда. 
Доктор Начев май я препоръчва на всички.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #227 -: Март 08, 2014, 10:13:59 am »
Благодаря ,Алекс. До сега не е имал претенции къде да се изследвам,но този път нещо го озадачи в резултатите ми.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #228 -: Октомври 26, 2014, 12:06:47 pm »
Здравейте,
Искам да си запазя час за Д-р Начев, тъй като отлагам ин-витро заради ЩЖ. Ще бъда за 1 ден в София и ми се иска да свърша всичко тогава, а в този ден той няма да преглежда в МЦ Надежда.
Намерих контактите на МЦ Панацея. Видях, че обсъждате, че преглежда и в някаква клиника 'София', честно казано не мога да се сетя коя е тя?
Опитвам се да разбера и на кой номер трябва да звънна в Майчин Дом за да си запазя час, но не откривам номер на Ендокринология. Вие на кой номер звъняхте в Майчин Дом?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #229 -: Октомври 26, 2014, 14:02:50 pm »
Здравейте,
Искам да си запазя час за Д-р Начев, тъй като отлагам ин-витро заради ЩЖ. Ще бъда за 1 ден в София и ми се иска да свърша всичко тогава, а в този ден той няма да преглежда в МЦ Надежда.
Намерих контактите на МЦ Панацея. Видях, че обсъждате, че преглежда и в някаква клиника 'София', честно казано не мога да се сетя коя е тя?
Опитвам се да разбера и на кой номер трябва да звънна в Майчин Дом за да си запазя час, но не откривам номер на Ендокринология. Вие на кой номер звъняхте в Майчин Дом?

някаквата клиника "София" е тази:
www.ivf.bg

една от трите най-големи ин витро клиники в страната :)

Начев преглежда там всеки четвъртък следобяд. записва се предварително час.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #230 -: Октомври 26, 2014, 14:06:13 pm »
Мерси. А в петък знаеш ли къде преглежда?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #231 -: Ноември 03, 2014, 22:18:17 pm »
Така, реших да отида на преглед в МД при д-р Начев, за да не се налага да пътувам специално в събота за това до клиника Надежда. Само че докторът ми каза че е без запазване на часове, от 8 до 8.30 ч. Трябва ли да отида по-рано да пазя ред и на кой етаж преглежда той?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #232 -: Ноември 03, 2014, 22:30:44 pm »
Не е нужно да ходиш по рано.Обикновено преглежда в ниската сграда на подземния етаж.Като пристигна в МД винаги му звъня,за да потвърди,че е там и да каже в кой кабинет е точно.Не съм чакала никак или само малко.Отиди в 8,ако бързаш да приключиш рано при него.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #233 -: Февруари 23, 2015, 13:34:30 pm »
Здравейте, искам да ви попитам дали това адреса на частния кабинет на д-р Начев
д-р ЕМИЛ СЛАВЕЕВ НАЧЕВ

Адрес: гр. София, ж.к. Банишора , ул. Беласица , бл. 57, вх. В, ет. 1

да не отида при друг д-р Начев :D Благодаря ви
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #234 -: Февруари 23, 2015, 13:54:09 pm »
докторът е този, но не знаех, че има частен кабинет там.
да не би това да му е домашният адрес....
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #235 -: Март 06, 2015, 12:53:04 pm »
Направих си консултация с доктор Начев в Майчин Дом и се оказа, че съм ходил и мe е лекувал друг, който бил със същите имена и се представял за него, което ме потресе. Най-странното, е че в интернет има сайтове като здравенкаталог в който пише биографията и снимката на истинският доктор Начев, а отдолу координатите и телефона е на онзи другия фалшификатор. И за да няма объркани като мен истинският номер на доктор Начев е 0888 89 68 43, от 08:00 до 14:00 е в Майчин Дом. Онзи другият измислен Начев е в квартал Банишора и доколкото знам прави само частни прегледи.
« Последна редакция: Март 06, 2015, 14:04:30 pm от goodofwar365 »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #236 -: Март 06, 2015, 14:36:55 pm »
ужас!

ти каза ли на истинския д-р Начев за фалшификатора?

п.п. Това е снимката на истинския ендокринолог д-р Емил Начев:
« Последна редакция: Март 06, 2015, 14:39:39 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #237 -: Март 06, 2015, 14:43:11 pm »
 yahoo_33 и аз бих му казала, то направо подсъдно ми се струва  osi_7
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #238 -: Март 06, 2015, 14:44:40 pm »
Това е ужасно!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #239 -: Март 06, 2015, 14:56:20 pm »
Изумена съм .

То не е смешно ,ама  се сетих за Леонардо ди Каприо и изпълненията му и като лекар във филма  "Хвани ме ,ако можеш"   

Е, той другия не лъже-нали се казва д-р Начев , дали пак е ендокринолог ?