0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #200 -: Септември 23, 2013, 17:23:59 pm »
Здравейте,
Знаете ли дали д-р Начев приема още пациенти в Майчин дом. Не съм ходила от 4 месеца и не знам как са му се променили ангажиментите и кога преглежда в Надежда и Панацея - мисълта ми е има ли си график. Аз винаги съм ходила след телефонно обаждане само в Майчин дом.
в Надежда беше тази събота, доколкото знам ходи съботите, ама не съм сигурна дали всяка събота.
За МД не мога да кажа, не съм ходила скоро.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #201 -: Септември 25, 2013, 21:32:10 pm »
Вчера бях на преглед в МД сутринта
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #202 -: Септември 25, 2013, 23:42:52 pm »
Вчера бях на преглед в МД сутринта
Всичко ОК ли е? osi_9
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #203 -: Септември 26, 2013, 09:58:49 am »
тсх е 3.78, вдигна ми дозата и след 45 дни контрола.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #204 -: Октомври 23, 2013, 13:56:32 pm »
Записах си час за д-р Начев в Панацея за събота /за първи път ще ходя при него/. Обаче ще трябва да ми пусне изследвания и се питах в събота има ли работеща лаборатория, че не съм от София и ми се иска да използвам идването максимално. Някой ако има инфо моля да сподели  :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #205 -: Октомври 23, 2013, 15:41:08 pm »
Записах си час за д-р Начев в Панацея за събота /за първи път ще ходя при него/. Обаче ще трябва да ми пусне изследвания и се питах в събота има ли работеща лаборатория, че не съм от София и ми се иска да използвам идването максимално. Някой ако има инфо моля да сподели  :wink:

големите лаборатории работят и в събота - потърси сайта на Цибалаб, Кандиларов, Бодимед, за да видиш къде има работещи в събота.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #206 -: Октомври 23, 2013, 20:29:27 pm »
дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #207 -: Октомври 26, 2013, 11:43:30 am »
дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?

Съкровище, аз отидох при д-р Начев с направени изследвания на TSH, TAT, MAT, FT4. Имах завишено TSH, но му показах всичките ми изследвания на хормони, които имах. Първият ми преглед беше в Панацея - 70 лв., като включва и ехография на жлезата. Консултацията, след 45 дни, я направих в клиниката на д-р Владимиров - 30 лв., но там само коригирахме дозата, не ме преглеждал.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #208 -: Октомври 26, 2013, 17:23:28 pm »
дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?

Съкровище, аз отидох при д-р Начев с направени изследвания на TSH, TAT, MAT, FT4. Имах завишено TSH, но му показах всичките ми изследвания на хормони, които имах. Първият ми преглед беше в Панацея - 70 лв., като включва и ехография на жлезата. Консултацията, след 45 дни, я направих в клиниката на д-р Владимиров - 30 лв., но там само коригирахме дозата, не ме преглеждал.

за сравнение, консултация с д-р Начев, включваща ехографски преглед, ми струваше 40 лв в клиниката на д-р Владимиров. не съм чакала повече от 10 минути.

явно цените са много различни не заради самия доктор, а заради различната ценова политика на клиниките. какъв е смисълът да се ходи на друго място, където цената е двойна?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #209 -: Октомври 26, 2013, 18:01:14 pm »
 Благодаря ви момичета:)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #210 -: Октомври 28, 2013, 16:11:55 pm »
дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?
Първият ми преглед беше в Панацея - 70 лв., като включва и ехография на жлезата.
за сравнение, консултация с д-р Начев, включваща ехографски преглед, ми струваше 40 лв в клиниката на д-р Владимиров. не съм чакала повече от 10 минути.
А понякога може би е както дойде :). На мен в Панацея ми обявиха цена 70 лв (по телефона), а на място ми взеха 25 за ехография с консултация.
Личният лекар може да даде направление за ендокринолог по НЗОК, а специалиста може да осигури направление за хормоните. Това е със сигурност, но ми се върти в главата, че може личния да пусне хормони, ако проблемът е хроничен... или пък беше при бременност... не съм сигурна...
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #211 -: Октомври 31, 2013, 21:24:46 pm »
Доколкото знам независимо от мястото  и клиниката  има разлика в цената  според това дали е  първичен преглед   или  вторичен . След като вече сте пациенти на д-ра  следващите прегледи са по- евтини. Може би за това се получават такива различия  , но определено и ценовата политика на всяка клиника има значение.

дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?
Ами зависи все пак за какъв проблем отиваш - за щитовидната жлеза - ТСХ  , в началото може да поиска МАТ/ТАТ  .

За ТСХ  - мисля ,че и гинеколог може да  пусне хормони , може и личния  -на мен той ми пуска ТСХ  , но не знам колко пъти в годината може.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #212 -: Октомври 31, 2013, 22:25:26 pm »
Доколкото знам независимо от мястото  и клиниката  има разлика в цената  според това дали е  първичен преглед   или  вторичен . След като вече сте пациенти на д-ра  следващите прегледи са по- евтини. Може би за това се получават такива различия  , но определено и ценовата политика на всяка клиника има значение.

дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?
Ами зависи все пак за какъв проблем отиваш - за щитовидната жлеза - ТСХ  , в началото може да поиска МАТ/ТАТ  .

За ТСХ  - мисля ,че и гинеколог може да  пусне хормони , може и личния  -на мен той ми пуска ТСХ  , но не знам колко пъти в годината може.
ами аз допреди година нямах никакви проблеми, даже тсх преди това ми беше доста ниско. натъкнах се на некачествени Я и сама си назначин инсулинова резистентност и разбрах, че там вече имам проблеми. иначе последно ТСХ ми беше 2,6.
искаше ми да ползвам ЗК, но уви, там не се поема това изследване, а само инсулинов профил...
явно ще ударя поне 60 кинта за първичен преглед и 100 кинта за изследвания преди това
благодаря момичета ;)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #213 -: Декември 10, 2013, 23:15:12 pm »
МОмичета абе звъня на Д-р Начев но никой неми вдига знаете ли нещо по въпроса.Да не е в отпуска
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #214 -: Декември 18, 2013, 10:25:12 am »
Аз се чух вчера с него. Тази събота ще е в Майчин дом. Опитай пак да се свържеш
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #215 -: Декември 18, 2013, 19:14:13 pm »
На работа е, аз го чух по телефона за консултация
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #216 -: Януари 02, 2014, 10:58:02 am »
Някой знае ли в кои дни д-р Начев преглежда в Панацея и с какъв график? А в кои дни и по кое време може да се види човек с него в "Майчин дом"?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #217 -: Януари 06, 2014, 09:51:21 am »
В Панацея е в понеделник и сряда, за часа ще излъжа - от 2 или 2:30... така или иначе закъснява, и е добре ако нямаш предварително записан час, да идеш още в 2 да те запишат.
За МД май всяка сутрин, но на 10тия етаж.  Последната ми информация е, че вече не преглежда в кабинета в сутерена.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #218 -: Март 01, 2014, 12:36:27 pm »
Този 10-ти етаж е във по-високата сграда ли? А сутрин в колко най-рано д-р Начев е в МД?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #219 -: Март 01, 2014, 16:49:34 pm »
Най-добре е с уговорка по телефона, защото е по различно време всеки ден (според мен). Иначе да, 10-ти етаж в по-високата част на МД.