0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #160 -: Април 15, 2013, 11:36:37 am »
Ива, Стоека, много ви благодаря, вече ще спазвам този интервал!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #161 -: Април 16, 2013, 08:00:42 am »
Здравейте!
Това ли е най-добрия ендокринолог в София?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #162 -: Април 16, 2013, 11:04:53 am »
Смея да твърдя- да!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #163 -: Април 16, 2013, 11:19:28 am »
Да, това е най-добрият! Не му се връзвайте, ако е малко краен в изказванията си, но слушайте много внимателно съветите, които Ви дава, защото са безценни!
Благодарение на диетата и спортът, които ми назначи (много строга и шантава диета, плюс водена аеробика) сега съм бременна!  :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #164 -: Април 16, 2013, 12:54:28 pm »
Да, това е най-добрият! Не му се връзвайте, ако е малко краен в изказванията си, но слушайте много внимателно съветите, които Ви дава, защото са безценни!
Благодарение на диетата и спортът, които ми назначи (много строга и шантава диета, плюс водена аеробика) сега съм бременна!  :D

Още един глас за  :lol:

chattenoire84Дай боже всекиму! :lol:


*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #165 -: Април 16, 2013, 14:06:44 pm »
 :good_post:
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #166 -: Април 17, 2013, 15:21:43 pm »
Здравейте!
Това ли е най-добрия ендокринолог в София?
Не само в София , а изобщо в България


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #167 -: Април 17, 2013, 23:06:05 pm »
Хора пазете се от д-р Начев, търгува със здравето на хората за 900 лв. и с прегледи през 3 месеца !!! Ходих при 3 други лекари и се оказа, че нямам нужда от операцията, която д-р Начев ми каза, че е необходима.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #168 -: Април 18, 2013, 09:35:06 am »
Може би е добре да дадеш повече информация за твоя случай, а не да приключиш с това кратко, но яростно изказване по адрес на уважавн лекар. За каква операция и какви 900 лв. става дума. Обясни по-подробно моля те, за да може всеки от нас да си направи сам изводите, след като така или иначе си поместила поста си в този форум - нека да има полза за потребителите му.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #169 -: Април 21, 2013, 09:13:15 am »
Хора пазете се от д-р Начев, търгува със здравето на хората за 900 лв. и с прегледи през 3 месеца !!! Ходих при 3 други лекари и се оказа, че нямам нужда от операцията, която д-р Начев ми каза, че е необходима.
Айде де, такова изказване при толкова доволни пациентки!
Аз познавам лично поне 10 жени, на които е помогнал да се радват на дечица!
А лично на мен ми спести поне 400-500 лв. от изследвания като предложи да взема направление и да мина по клинична пътека, вместо да плащам на лаборатории.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #170 -: Април 21, 2013, 13:56:27 pm »
 :good_post:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #171 -: Април 21, 2013, 19:05:32 pm »
Регистрира се специално, за да ни "предпазиш"? Благодаря ти, можеш да преминеш към следващия форум или лекар  :lol:

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #172 -: Април 23, 2013, 16:15:40 pm »
Като започнала тази тема и от контакта ми в изминалите години ,мога да кажа само едно за доктор Начев -професионалист . Много бърз ,прецизен и точен в диагнозата и предписанията. Ако не сте му свикнали в началото може да ви стресне малко с начина на говорене .

Аз съм му много  благодарна за разбирането -като бях бременна ме консултирал ,когато ,където е удобно -е,не е ставало въпрос за преглед ,а само за корекция на дозите тироксин ,според изследванията  ,което правех всеки месец.

Освен в "Панацея " ,доктора преглежда ли понастоящем и другаде,където да може да прави  и ехографски преглед ? В МД последно  знам ,че само консултираше ,без да прави ехографии там .


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #173 -: Април 23, 2013, 16:25:07 pm »
Освен в "Панацея " ,доктора преглежда ли понастоящем и другаде,където да може да прави  и ехографски преглед ? В МД последно  знам ,че само консултираше ,без да прави ехографии там .

това го пиша сигурно през пет постинга :)

д-р Начев консултира всеки четвъртък следобяд в болница "София" на д-р Владимиров. там прави ехографии. няма чакане, записваш си час на телефоните на регистратурата - www.ivf.bg
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #174 -: Април 23, 2013, 21:36:07 pm »
Jam,благодаря .Аз прочетох предната страница ,но не знаех от февруари актуално ли е ,извинявай ако и в друга тема е коментирано. Клиниката на д-р Владимиров  не съм посещавала на новия адрес,но ще преценя къде ще ми е удобно .


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #175 -: Април 23, 2013, 22:15:03 pm »
jam, имаш ли информация каква е цената на прегледа на д-р Начев в "София"?

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #176 -: Април 23, 2013, 23:30:48 pm »
Д-р Начев преглежда вече и в новата болница "Надежда", където гледа и ехографски. Не знам какъв му е графика обаче, аз ходих една събота преди месец и нещо
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #177 -: Април 23, 2013, 23:47:27 pm »
jam, имаш ли информация каква е цената на прегледа на д-р Начев в "София"?

мисля, че беше 30 лв, но най-добре е да попиташ на регистратурата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #178 -: Април 24, 2013, 12:26:12 pm »
Д-р Начев преглежда вече и в новата болница "Надежда", където гледа и ехографски. Не знам какъв му е графика обаче, аз ходих една събота преди месец и нещо
Това ме зарадава , т.к там би ми било най-удобно , и  днес  звънях на трите места:
-за Надежда  казаха , че определя дата, на която ще преглежда и записват часове,но за месец май  още не била определена.
В "София " и в  Панацея  ехография и преглед е 70 лева, като за Панацея казаха , че часове има чак за следващия месец и  графика бързо се запълвал, а за  "София" , че има общо взето часове.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #179 -: Април 24, 2013, 12:40:11 pm »
nimika, аз все в Панацея ходя при него. 70лв е преглед плюс УЗ само когато е първичен. А аз до сега вече почти две години първичен платих само първия път като отидох при него. След това все вторични ме таксуват.
Преди две седмици бях на преглед с вкл.УЗ- платих 50лв.
Само вторичен преглед (консултация), т.к.реално преглежда само изследванията е 20лв.
Но това в Панацея. Не е невъзможно в "София"  да е 30лв, както казва jam.