0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    rem

Този "лекар" заради своята алчност,некадърност,некомпетентност или престъпна безотговорност предизвика кръвоизлив,който отне живота на една родилка,постави под опасност живота на едно детенце и разби десетки други животи.
Д-р Веселин Пенков е прекрасен професионалист!
« Отговор #1 -: Март 28, 2008, 17:08:18 pm »
Rem, не те ли е срам да обвиняваш д-р Пенков в "алчност, некадърност, некомпетентност и престъпна безотговорност" при условие, че ти дори не си негова пациентка?! Виждала съм постовете ти и по други форуми и не намирам думи за начина, по който се опитваш да заклеймиш един прекрасен човек като д-р Веселин Пенков! Аз съм негова пациентка от няколко години и съм му безкрайно благодарна за всичко, което прави за нас със съпруга ми! Той е истински професионалист и има голямо сърце! Искрено му се възхищавам!
*
Re: Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #2 -: Март 28, 2008, 17:18:40 pm »
А си определете среща извън форума да се ступате.Може да ме извикате да гледам. :lol: :lol: :lol: Това на шега.Дано имате чуство за хумор.
Момичета, по спокойно.Няма лекар без гафове, ако ще да е и най-добрия в областа си.Лекарите не са богове, а хора, и също грешат.
rem ,съжалявам за случилото се.Ако можеш разкажи с подробности какво точно се е случило.
Re: Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #3 -: Март 28, 2008, 18:53:19 pm »
Pukanka, извинявам се за резкия тон в предишния си пост...  :oops:
Просто написаното от rem не го виждам за първи път и затова се подразних. Случаят, който rem споменава, е действителен, но в никакъв случай не е по вина на д-р Пенков. Касае се за грешка, която за нещастие е причинила ужасна трагедия на семейството на починалата родилка.
Познавам добре д-р Пенков и съм сигурна, че той и до днес не може да се примири със случилото се. Но не съм съгласна, че заради това трагично стечение на обстоятелствата трябва да се сложи черта върху професионализма на този лекар.
Още веднъж се извинявам за тона си.
*
Re: Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #4 -: Март 29, 2008, 11:58:05 am »
Споко бе миличка. :D Не съм ти се карала.  :bighug:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #5 -: Май 11, 2008, 15:23:32 pm »
Този "лекар" заради своята алчност,некадърност,некомпетентност или престъпна безотговорност предизвика кръвоизлив,който отне живота на една родилка,постави под опасност живота на едно детенце и разби десетки други животи.

Подкрепям момичето с две ръце. И за да не се повтарям и обяснявам ето линк към стара тема която бях пуснала преди 2 години, който иска нека да чете. http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3399.0
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Re: Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #6 -: Септември 01, 2017, 11:35:58 am »
Съдържанието е изтрито от модератор за нарушаване на правилата!
« Последна редакция: Септември 01, 2017, 11:38:55 am от jam »
Re: Не ходете при д-р Веселин Пенков гр.Плевен
« Отговор #7 -: Септември 03, 2017, 21:14:53 pm »
Аз също съм потърпевша от Веселин Петков, допусна доста грешки, а отношението ни към нас беше повече от ужасно!