0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #220 -: Март 13, 2010, 15:17:30 pm »
Не знам от къде но ако не намериш и с евро става ,аз го купих с евро.
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #221 -: Март 14, 2010, 19:53:08 pm »
Момичета, да ви питам, по мои сметки Gonal Pen 900 излиза по-неизгодно, отколкто 75, така ли е или аз нещо не се ориентирам добре?!? И имате ли представа колко струва Gonal Pen 900  в България?
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #222 -: Март 14, 2010, 20:03:16 pm »
757.44лв. по фактурата ми от клиниката.

Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #223 -: Март 14, 2010, 20:26:20 pm »
А някой купувал ли е друго от Румъния освен Гонал или Цетротид ?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #224 -: Март 14, 2010, 20:55:24 pm »
А някой купувал ли е друго от Румъния освен Гонал или Цетротид ?
Monkey, то май няма смисъл да се купува друго. Поне с такова впечатление останах, докато четях темата. Аз като един новак обаче, не можах да разбера как решавате какво точно трябва да купите толкова рано - две-три седмици преди началото или нещо се бъркам? Нали има винаги риск нещо да се промени и да се отложи старта или пък да се промени схемата на стимулация?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #225 -: Март 14, 2010, 20:57:01 pm »
http://www.sensiblu.com/?page=search&searchword=utrogestan&ItemId=7472295

Докато се рових, открих това. Аз съм си слагала 3*2 Утрогестан 100, помня че преди година цената му беше около 13 лв. Това ми се струва, че е изгодно. Утрогестан 200, по 14 капсули, моите май бяха 15. Вие как смятате
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #226 -: Март 14, 2010, 21:08:20 pm »
Utrogestan 100 има за 11 лв и няколко стотинки на колхозния във търговския център с Била ,като се качите по ескалатора точно срещу входа на Била има Аптека от там е изгодно  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #227 -: Март 15, 2010, 05:14:28 am »
Момичета, да ви питам, по мои сметки Gonal Pen 900 излиза по-неизгодно, отколкто 75, така ли е или аз нещо не се ориентирам добре?!? И имате ли представа колко струва Gonal Pen 900  в България?
Ампулките излизат по-евтино от ПЕН-а! Смятала съм го  :P
Малко по-изгодно е и ако платите в Леи, вместо в Евро  :P

Мънки кажи какво ти трябва - за да проверим :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #228 -: Март 15, 2010, 09:11:23 am »
Ами тези дни надявам се ще разбера и ще кажа какво ми трябва  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #229 -: Март 28, 2010, 10:24:12 am »
Здравейте момичета,

Честит празник на всички именници! Да сте живи и здрави и много щастливи!

Вчера ходих до Мангалия за Gonal F 75, затова бързам да споделя.

Купих си 30 единици - ед.цена е 91.78 RON, след предварителна поръчка по ел. пощата.Обмених левове на митницата 1 RON=0.48 лв. Цената, която ми казаха предварително беше 92 RON или 23.60 EUR, така че решихме, че е по-изгодно в леи.
Дамите в аптеката бяха много любезни и всичко мина ОК.
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #230 -: Април 02, 2010, 11:08:46 am »
В аптека Фарма Плюс във Варна ще има промоция на Гонал Ф 75. За количество над 20 бр. цената ще е 46 лв. До ден два   трябва да им пристигне гонала на новата цена, така че няма смисъл да се ходи до Румъния, освен ако не ви се правят екскурзии:)))).
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #231 -: Април 02, 2010, 11:56:50 am »
Еееее,сетиха се!!!!! osi_10Интересно как им се връзва на тази цена??? Ама пък нека промоцията продължи"вечно"!!!! Нещо като подарък за всички ,които имат нужда за този светъл празник!
Весели празници ,помичета и момчета и дано тази информация все по рядко ни засяга!!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #232 -: Април 02, 2010, 12:27:08 pm »
В аптека Фарма Плюс във Варна ще има промоция на Гонал Ф 75. За количество над 20 бр. цената ще е 46 лв. До ден два   трябва да им пристигне гонала на новата цена, така че няма смисъл да се ходи до Румъния, освен ако не ви се правят екскурзии:)))).
Това е чудесно. Дано тази промоция да се задържи за по-дълго.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #233 -: Април 17, 2010, 15:16:57 pm »
Здравейте момичета!
Днес си купх Гонал от Варна аптека Фарма плюс за 45 лева.Намалили  го защото срока на годност му е до юни месец.Няма ограничения в бройката.Аз си купих 10.Ако на някой му трябвда да отива да си купува.
Само ми е чудно като изтече срока на годност дали пак няма да става още един-два месеца, надали ще се развали веднага. Вие какво ще кажете по въпроса?

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #234 -: Април 17, 2010, 16:39:51 pm »
Здравейте момичета!
Днес си купх Гонал от Варна аптека Фарма плюс за 45 лева.Намалили  го защото срока на годност му е до юни месец.Няма ограничения в бройката.Аз си купих 10.Ако на някой му трябвда да отива да си купува.
Само ми е чудно като изтече срока на годност дали пак няма да става още един-два месеца, надали ще се развали веднага. Вие какво ще кажете по въпроса?
Чувала съм, че след изтичане на срока - лекарствата са годни още 6 месеца. Според мен не е препоръчително, де ... Не рискувай с това. Само в краен случай  :wink:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #235 -: Април 19, 2010, 15:16:51 pm »
Според мен,ще са годни поне още една година! Стандартите за лекарства са много строги и производителите се съобразяват ! Все пак ако ще го ползваш октомврили ноември не знам как ще  е.....? Попитай лекуващия?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #236 -: Септември 07, 2010, 00:44:04 am »
Здравейте момичета и ra4o!
Предстои ми втори опит ин витро. Отново опитах да се свържа с аптеката "Пурсанте" в Мангалия и да поръчам 25 бр. „Гонал 75“. Днес ми отговориха с имейл, че към момента „Гонал 75“ не се намира в цяла Румъния.  До колкото разбирам и в БГ липсва,като има само „Гонал пен“. Цената на „Гонал пен“ в Румъния е почти колкото тук. Притисната съм от времето и моля, ако някой от вас има информация за останали наличности в друга аптека в Румъния да сподели.
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #237 -: Септември 07, 2010, 11:36:20 am »
Ала,провери тук http://www.sensiblu.com! Сайта им е лесен за работа,нищо че е на румънски! Излиза че го има в Букурещ и брашов! Влез и в темата  за АГ-Варна,там момичета се организират също и имат инфо! Успех!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #238 -: Септември 07, 2010, 21:32:26 pm »
ra4o, благодаря за линка. И още едно благодаря за подробната информация, която си предоставил. В твой пост видях телефона на момичето от аптеката в Констанца. Разговарях с нея и тя също ми каза, че няма "Гонал75".
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #239 -: Септември 08, 2010, 08:33:20 am »
На мене пък ми бяха казали в Фарма +,че изобщо нямало да се произвеждат вече Гонал Ф75,а само писалка,не знам дали ще е така......но така твърдеше жената,когато проверявах за една приятелка.Успех на всички.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...