0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Може ли малко помощ?
« Отговор #20 -: Януари 16, 2006, 13:21:08 pm »
Абе трябва лекар да види и прецени консистенцията.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Може ли малко помощ?
« Отговор #21 -: Януари 16, 2006, 13:36:59 pm »
Аз попитах,защото нашата спермограма е от 7 дни,при Щерев-пълна с Крюгер/не ни върнаха,а само казаха лекарят да го има предвид/,има отклонения и може пък да не е толкова точна тогава.
Тенкю,Хера! :wink:
Сори,че се намесих в темата. :oops:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Може ли малко помощ?
« Отговор #22 -: Януари 16, 2006, 16:37:42 pm »
Ony, по мрежата е трудно да се каже нещо конкретно, но както ги описваш, наистина приличат на "желатинови конгломерати" (вярвай повече на приятелката си :lol: ). Ако е така, то това са безобидни желатинови телца в еякулата, срещат се при много мъже и не са нищо опасно, нито притеснително.

Разбира се, можеш да минеш през Пловдив, за да видя, без да имаш въздържание (просто няма да се направи качествен спермален анализ). Или докато си в София, да отскочиш до някоя клиника. И най - вероятно търпи отлагане.

Нещо друго обаче искам да питам. Щом приятелката ти знае този термин (желатинови конгломерати), той е твърде специфичен, а тя не е лекар или биолог (иначе щеше да й вярваш), та в този ред на мисли имате ли проблеми със забременяването?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Ony

Може ли малко помощ?
« Отговор #23 -: Януари 17, 2006, 01:37:57 am »
Никакви проблеми нямаме, защото не се опитваме. Тя е учила някакви глупости в гимназията, ама е строителен инженер. Кой я знае отде се е научила(пък и на мен половината термини дето ги пишете са ми малко неясни; те и на английски са ми така :) ). Аз съм учил в Природоматематическата в Стара Загора една година и с биологията бях много зле.
 Като мина през София може и да отида. Аз посетих линк, който ми дадоха и записах някои телефони. Ако ме усети приятелката ще ми се кара, че не й вярвам ама кво да прая като съм страхлив  :?
 П.П. Между другото това отношение не бях го забелязъл в никакъв форум досега. Наистина и модераторите и потребителите са много услужливи.
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Може ли малко помощ?
« Отговор #24 -: Януари 17, 2006, 08:21:41 am »
Цитат на: Ony
. Аз съм учил в Природоматематическата в Стара Загора една година и с биологията бях много зле.
 .

Добре дошъл....ами вземи се обади да се видим де...ние сме три /за сега/ кипри тука и си излизаме сами по срещите...дай малко цвят при нас :lol:
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011