0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Новата седмица - 25.02-02.03
« -: Февруари 25, 2008, 07:41:01 am »
Да е здрава и весела!
Очаква ни слънчице, разходки, мартенички...

Ние ставаме ранобудни, нервни също - буди се по 3-4 пъти на нощ - явно зъбки ни мъчат, ма никаква промяна не намирам - освен сякаш гнезденца са си направили зъбките отдолу...
« Последна редакция: Февруари 25, 2008, 07:44:28 am от Bora82 »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2008, 07:51:34 am »
Усмихната седмица и от нас!



Здрави деца и майки!
Много  :sunshine: и весели сбирки по градинки!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2008, 07:59:52 am »
Здравейте и от мен.Хубава седмица ви желая с много слънчице и ведро настроение!
*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2008, 08:48:34 am »
Казвайте кой каква слънцезащитна козметика е ползвал и е доволен? Детето ми е много бяло и се страхувам, че ще изгаря лесно, от сега да взимам мерки!

Много лека и здрава седмица на всички дечица и родители, много нови бременни момичета и хубави резултати от тестове, изследвания и процедури!
Alexandra
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2008, 08:54:00 am »
Здравейте от мен и Ангел!
Слънчева и здрава седмица!

Много коварен този месец февруари-времето топло,приятно за разходки,но още след третата разходка и Ангел се разкашля,киха,нослето потече.Сега пие сиропче и слагаме капки,а тази вечер се буди през час и се налагаше да отпушваме нослето 4 пъти,за да може да заспи,а хремата и кашлицата още повече го изнервят и единствено разходките навън го успокояват.
Няколко дена бяхме без компютър и докато го оправят нямах възможност да влизам във форума,затова сега ще наваксвам с четенето на пропуснатото.
По отношение на слънцезащитен крем-ползвам на Себа Мед,Ангел е много беличък,но за сега проблем няма.
*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2008, 09:05:08 am »
Мари, Eucerin имат хубава слънцезащитна серия!
Аз това ще си купя за Ема  :D
*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2008, 09:20:39 am »
Мари, Мустела ползвах аз миналото лято и съм много доволна, защото се разнася много лесно и гладко, повечето слънцезащитни са доста "твърди" като консистенция.
Единствено цената е малко по-висока (около 30лв беше) и може би ще пробвам Клоран тази година. И май факторът беше 30 най-високия, което за нас е съвсем достатъчен, ама ти може да искаш повече, щом сте много бели.
*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2008, 09:50:49 am »
Миналото лято мажех Деси с бюбхен 20-30 фактор, не помня точно, за морето й купих на чико 50 фактор, но тя не е от най-белите и не е имала проблеми.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2008, 10:00:50 am »
Аз на Мустела колд крема за студено и ветровито ползвам и съм много доволна. Мисля да опитам и слънцезащитната им козметика.
Като цяло от тази марка съм доволна.

Весела и здрава седмица и от нас.

 
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2008, 10:04:18 am »
Bora82 ,а Еусарин имат ли козметика за деца(прости ми невежеството)но много съм доволна от тази козметика само че за мен ,взимала съм различни продукти. Иначе и мен ме интересуват слънцезащитните кремчета.Миналото лято не съм ползвала ,че си имахме проблем с разходките и не сме били много на вън  :wink: ,но сега се надявам да наваксваме и за пропуснатите!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #10 -: Февруари 25, 2008, 10:07:14 am »
Привет на всички! Хубава и слънчева седмица!

Първи март е един от най-любимите ми празници :D!

jam, благодаря за мнението ти в предишната седмична тема. Аз в никакъв случай няма да послушам тези съвети! Това за белтъка, което казваш и аз го знам, и затова се учудих, защото или се предписва въпросното мляко или не. Няма средно положение.

Лека седмица от нас с Хриси и Мишко!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #11 -: Февруари 25, 2008, 10:09:01 am »
а необходимо ли е вече да мажем бебоците със слънцезащитен крем?
аз гледам много да не го показвам директно на слънцето.

хубава и здрава седмица и от нас с Емо!

*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #12 -: Февруари 25, 2008, 11:45:21 am »
Привет и от нас,очакваме тази седмица да е много слънчева и топла за да се разхождаме и срещаме с приятели!
Ние сме много подсечени,към дупето е може би алергия,щото е с една позова чертичка и на червени точки,но към срамните устни,положението ми се струва по-зле.Зачервено е почти до кръв и е като мокра рана.Кажете какво да праяв,Бърди ми каза-Дектакорт,ползвахме го 3 дни ,но нещата се влошиха,явно не е гъбичка.Мустела,Бочко не съм доволна,сега ползвам бюбхен и пудра на Ландер,но незнам кое е  по-добре крем или пудра?
*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #13 -: Февруари 25, 2008, 11:52:07 am »
Привет,Любомира има детска козметика на Еуосерин,попитай в аптека която продават за брошура за детската им серия,за да ги разгледаш.Целувки от нас!
*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #14 -: Февруари 25, 2008, 11:54:40 am »
Ние също бяхме много подсечени,но с кремчето на Бюбхен се оправихме за два дни.Но вече не я бърша с мокри кърпи,а я измивам всеки път-като е напишкана само с вода ,а като е наакана и със сапун.Незнам дали е правилно така,но ни помогна.Успех!
*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #15 -: Февруари 25, 2008, 11:58:59 am »
Привет и от нас.Хубава и слънчева седмица и много здрави бебчета.
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #16 -: Февруари 25, 2008, 12:04:59 pm »
Здравейте. Не можахме да се класираме за срещата вчера. Нямаше кой да ни закара. Аз мислих, мислих как да стигнем пеша с количката дотам, ама всички възможни варианти ми се видяха доста труднодостъпни за количка. Пък не смея да рискувам с рейса, че не я знам Мия как ще реагира. Тя някой път се вози с удоволствие в количката, а друг път едвам стига до парка. Та много ме е яд в такива моменти, че не шофирам, а имам книжка от 100 години. Зарекла съм се, че като стабилизираме финансовото положение и ще си опресня шофьорските умения и почвам да карам.
Слънцезащитен крем съм ползвала и на Бюбхен и на Чико -30 фактор-  и към двата нямам никакви забележки. Свършиха чудесна работа.
<br />[link=http:
*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #17 -: Февруари 25, 2008, 14:24:31 pm »
ДобрЮтро и от нас  :lol:!

Сватя,с твоята бяла мома, от сега почвай да мажеш. Зет ти миналата година ползва Чико - 50ти фактор от първия слънчев лъч, разбирай - 1ви март. Мажех го от страх, защото все пак беше живял 7 месеца в клетка и не си беше показвал носа навън (не преувеличавам въобще за съжаление), пък е и светличък. При вятър го мажех с колд крем. Мазала съм го и със слънцезащитен крем за възрастни Авен 50ти фактор (това се е случвало в дните, в които съм забравяла неговия крем)
П.С
Поне последното ми л.с с телефоните получили го?
Цун

Пипи, според мен е задължително. Бебетата до 3г нямат изградени защитни сили на кожата. Че няма да го излагаш на директно слънце - това е ясно  :)


Момичета, ще се хваля  :lol:
Нали помните приятелите ми, за които ви разправях...тези, дето си осиновяваха момиченце. Е! От миналата седмица Мария вече е с мама и татко. Много е сладка и мила. Вчера я видях за първи път. Няма да помрачавам хубавата новина с поредното ми впечатление за изгледа на дечицата от домовете, особено на тези над 8,9м. Просто е страшно... но, няма да ви мрънкам сега, а някой друг път

Цуфки на всички
В очакване ....
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #18 -: Февруари 25, 2008, 17:24:16 pm »
Привет и от нас. Весела и усмихната седмица (последна за февруари 8)) ви пожелаваме. Айде да идва по бързо Пролетта  :D.
За подсичането да изкажа мнение от скромния си опит  8) :lol:. Мажа Дара откакто се е родила с Пенатена и до сега нямаме проблеми (да чукам на дърво).
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТЕФИ!!!! :D :D :D
Да е жива и здрава и да получи многоооооо подаръци.
 :DЦелувки от нас.
*
Re: Новата седмица - 25.02-02.03
« Отговор #19 -: Февруари 25, 2008, 17:42:39 pm »
Привет и от нас, здрава, весела и слънчева седмица! :)

loana, и Ели се беше подсякла много зверски и след 3 седмици смяна на всякакви мазила, личната и изписа Бактробан и и мина за няколко дена. Маже се 2 пъти на ден на тънък слой.

Фуси, страхотно е че малката Мария е вече при своите мама и татко и дано се адаптира бързо и да е едно много щастливо малко момиченце!

Красноселската група ако правите среща през седмицата свиркайте, ще дойдем, само ако е в сряда няма да успеем, че пералнята ни взе да први опити за изтрелване в космоса и ще идва техник да я погледне (дано не е нещо сериозно, че без пералня сме за никъде).


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!