0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Айде, мацки, на фитнеса.....
« Отговор #40 -: Януари 19, 2006, 16:21:35 pm »
Цитат на: denis
Само да вметна- аз ако приложа тази диета ще напълнея.
Само ориза ми се събира най-малко 500 гр.( 5 хранения по 100 гр.=500гр х 360 ккал=1800ккал) И като прибавим и др.неща отива към 2000 ккал.
!00% се дебелее от това.
Да не говорим, че ориза запича(запек),освен ако някой няма непоносимост някаква и му действа обратно-тогава може и да отслабне.
А че е полезен-спор няма-най-вече за лицето -погледнете японци,китайци...
И се отслабва 3 кг. за 3 дни...т.е. на ден по 1 кг....Така може да се отслабне ,ако не се яде нищо..само чай или вода...
Тази диета може да е ефикасна само при хора с голямо наднормено тегло, които до сега са приемали  огромни количества храна( например по 3000- 4000 ккал)


Денис: Не си разбрал/а добре. 100гр. варен ориз не се равнява на 100гр. сух ориз. 360ккал има в 100гр. сух ориз а във варения поне половината  е вода. Така, че като пресмяташ калориите получаваш голяма разлика от действителните.
Надявам се разбираш разликата.
В комбинация с другите храни не се получава запек.
Предполагам всеки се сеща, че ако лежите по цял ден няма да изразходите и тези калории, движението е задължително за да бъдете здрави и красиви.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Айде, мацки, на фитнеса.....
« Отговор #41 -: Януари 23, 2006, 22:30:20 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Оги, ходи ли в магазина за фитнес уреди?

 :balk_21:

Още не, душичко. Моят господин след 10-дневна уговорка и насрочена среща, ми върза тенекия. Ще ида сама и ще проверя, но незнам кога?! Затънала съм в работа до шия и скоро ще хващам балкана. Виж кога чак се меркам "в къщи-зачатие"?!!!

Айде, мацки, на фитнеса.....
« Отговор #42 -: Януари 24, 2006, 10:37:51 am »
Ето и малък принос от мен - вижте тук http://911.bg/a2/offers.asp?p=1349975&id=4469&m=29

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!