0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: След трансфер?
« Отговор #480 -: Юни 08, 2008, 14:15:41 pm »
Успех Дани
Re: След трансфер?
« Отговор #481 -: Юни 08, 2008, 15:06:55 pm »
Дани, успех!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #482 -: Юни 08, 2008, 15:36:36 pm »
Здравейте и от мен.Днес ми е 8-ми ден от трансфера.Интересува ме напрежението в гърдите.При предишната ми бременност по това напрежение, което беше много силно разбрах, че съм бременна.Но след аборта /вече година и половина/ никога вече не усетих това.И сега в момента имам много леки болки само отстрани.Дали това показва, че нищо не се е получило.Цял живот са ме болели гърдите преди МЦ и т.н., а сега вече нищо....Някой има ли обяснение за това.
Re: След трансфер?
« Отговор #483 -: Юни 08, 2008, 16:15:02 pm »
болката в гърдите въобще не е показателен симптом.
Re: След трансфер?
« Отговор #484 -: Юни 08, 2008, 19:54:40 pm »
Благодаря момичета, утре ще се отчета  :wink:
kolean , мен също винаги са ме болели преди цикъл и докато при предишните два опита гърдите ми бяха много болезнени и твърди, сега не са започвали да ме болят изобщо :? И аз се чудя, може би защото този път бях без стимулация и без естрофем след трансфера :crazy:


*
Re: След трансфер?
« Отговор #485 -: Юни 08, 2008, 21:15:23 pm »
А по принцип от кой хормон болят гърдите??.Дани стискам ти много палци.И още един въпрос еднакво ли се вдига БТ от дуфастон и утрогестан или едното е по силно и вдига повече БТ.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: След трансфер?
« Отговор #486 -: Юни 08, 2008, 22:09:08 pm »
Дани, Колеан, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: След трансфер?
« Отговор #487 -: Юни 10, 2008, 10:42:47 am »
Здравейте и от мен.Днес ми е 8-ми ден от трансфера.Интересува ме напрежението в гърдите.При предишната ми бременност по това напрежение, което беше много силно разбрах, че съм бременна.Но след аборта /вече година и половина/ никога вече не усетих това.И сега в момента имам много леки болки само отстрани.Дали това показва, че нищо не се е получило.Цял живот са ме болели гърдите преди МЦ и т.н., а сега вече нищо....Някой има ли обяснение за това.

болките в гърдите нищо не значат, не зная колко време е продължила предишната бременност, но имай предвид, че структурата на гърдите се влияе от хормоните по време на бременност
след моята бременност и 1 година кърмене вече въобще не усещам болка в гърдите, нито се напрягат, нито боли
много стиснати палци и успех на всички  :goodluck:
« Последна редакция: Юни 10, 2008, 10:44:18 am от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: След трансфер?
« Отговор #488 -: Юни 10, 2008, 13:22:44 pm »
Колеан - за гърдите, по мои наблюдения болят от естрогените, колко пъти са ме болели, а сега при успешния опит, когато бях на сериозна доза утрогестан, хич не ме боляха - така че не е показателно, и аз така смятам.
Благодаря ти, Бени!







*
Re: След трансфер?
« Отговор #489 -: Юни 10, 2008, 16:53:38 pm »
Благодаря ви момичета.Дано да сте прави.Днес ми е 10-ти ден и на теста имам слаба втора линия, но после прочетох, че е от прегнила.Аз вчера имам прегнил 5000.Не знаех, че не трябва да правя тест, но както и да е.Сега ще чакам.Ако направя Чхг пак ли ще се повлияе от прегнил??/Вече почвам да лудвам :lol:
Re: След трансфер?
« Отговор #490 -: Юни 10, 2008, 19:04:43 pm »
Колеан пожелавам ти втората чертичка да не е от прегнила когато си направиш пак тест.Ще стискам палци .Успех  :P
*
Re: След трансфер?
« Отговор #491 -: Юни 10, 2008, 19:30:45 pm »
Благодаря ви момичета.Дано да сте прави.Днес ми е 10-ти ден и на теста имам слаба втора линия, но после прочетох, че е от прегнила.Аз вчера имам прегнил 5000.Не знаех, че не трябва да правя тест, но както и да е.Сега ще чакам.Ако направя Чхг пак ли ще се повлияе от прегнил??/Вече почвам да лудвам :lol:

 Kolean Знам че не е лесно но трябва да изчакаш за кръвния.Мен ме караха да изчакам цели 10 дни след Прегнила но тук във форума момичетата са писали че са нужни между 5 и 7 дни.
 Късмет мила!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: След трансфер?
« Отговор #492 -: Юни 10, 2008, 19:41:21 pm »
Колеан, дано тази втора чертичка си остане и след девет месеца да получиш най-прекрасният подарък, а защо пък не два!!! :wink:


Re: След трансфер?
« Отговор #493 -: Юни 10, 2008, 20:51:47 pm »
Колеан, ако теста ти е бил с втора черта от Прегнила ще се повлия и кръвния, защото и при двата теста се отчита нивото на ЧХГ. Изчакай поне 6-7 дни след Прегнила и направи кръвен. При мен на кръвния и след девети ден от Пригнила ми показа без да има бременост.
Успех
Re: След трансфер?
« Отговор #494 -: Юни 10, 2008, 20:59:38 pm »
Обещах да се отчета. Вчера направих кръвния тест - 1.20. Наревах се хубаво, пийнах някоя и друга водка... Днес съм по-добре :?
колеан, стискам ти палци да се отчетеш и вместо мен :wink:
« Последна редакция: Юни 10, 2008, 21:01:29 pm от Danny S »


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: След трансфер?
« Отговор #495 -: Юни 10, 2008, 21:01:09 pm »
Дани, силно те прегръщам!!! :(


*
Re: След трансфер?
« Отговор #496 -: Юни 11, 2008, 20:44:15 pm »
Дани,  :hug2:

Re: След трансфер?
« Отговор #497 -: Юни 12, 2008, 18:45:52 pm »
Дани съжалявам Знам как се чувстваш  :bighug:
Re: След трансфер?
« Отговор #498 -: Юни 12, 2008, 21:26:36 pm »
Дани миличка много съжалявам.Следващия път ще е нашия  :bighug:
Re: След трансфер?
« Отговор #499 -: Юни 12, 2008, 21:41:06 pm »
Много сте мили, момичета :bighug:
Аз потъгувах, но вече се стегнах :? Скоро пак при доктора с цяла торба въпроси :wink:  Иска ми се през лятото да направим  всички правени и неправени изследвания и да се поразровим по-на дълбоко около причините за неуспехите. И на есен с песен :D