0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Телевизор и бебе!!!!
« Отговор #40 -: Октомври 12, 2008, 00:13:02 am »
Цветенце, имам роднина действаше по същия начин с децата си.Беше ни забранила да изговаряме тази дума, да се подарява шоколад беше немислимо,да не говорим да консумират.Казваше, че те не го познават и няма как да го поискат.Но, тръгнаха по градини и училища и стана страшно.Точно обратния ефект.Играят с майка си буквално на криеница- само и само да се докопат до парче шоколад.Аз лично не съм привърженик на такива крайни мерки.Давам в минимални количества нещо от серията на Киндер.особено това новото като суха паста което е по средата мисля че се води сладолед.След 3 години като стане ученичка няма да съм с нея да знам какво яде.
 За гледането на тв - много няма желание.Иначе на компютъра си изглежда по една приказка.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Телевизор и бебе!!!!
« Отговор #41 -: Октомври 12, 2008, 10:39:15 am »
Пингуи-то ли Ния? Не е сладолед , но се държи в хладилник. Вътре е със мляко, на мен ми е на вкус като сметана, но предполагам е мляко. Моите смучат яйцата (шоколадовите) общо взето колкото да се омажат. Точно по тази причина им давам за да не решат, че шоколада е нещо забранено и съответно много хубаво - няма кой знае какъв интерес към него определено.
« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 10:42:06 am от cygnus »
*
Re: Телевизор и бебе!!!!
« Отговор #42 -: Октомври 12, 2008, 14:55:14 pm »
Дони да, точно Пингуи давам и понякога иска от другия вид - Буено :lol:
в момента има нова серия играчки в яйцата ,много са сладки.незнам тя ли им се радва повече или аз :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Телевизор и бебе!!!!
« Отговор #43 -: Октомври 12, 2008, 19:12:04 pm »
Тъкмо щях да ти пиша да внимаваш с дребните елементи в тези играчки и се сетих, че Ели е по-голяма :)
*
Re: Телевизор и бебе!!!!
« Отговор #44 -: Октомври 12, 2008, 19:54:36 pm »
то извън темата де, ама я ме светне какво е това Пингуи и къде да го търсим :lol:
На Деси до сега 3-4 пъти сме й давали от на милка малките шоколадчета, дето са по 4-5 в една лилава кутийка.
*
Re: Телевизор и бебе!!!!
« Отговор #45 -: Октомври 12, 2008, 20:59:24 pm »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Телевизор и бебе!!!!
« Отговор #46 -: Октомври 12, 2008, 21:15:42 pm »
Пингуи търси по хладилните витрини - обикновено е при млякото. тва даже Мартин го яде, ама го ползвам за краен резерв.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Телевизор и бебе!!!!
« Отговор #47 -: Октомври 12, 2008, 22:31:39 pm »
Така и така сме на вълна ТВ - загледай се ;) В момента върви реклама на Пингуи, но аз смятам, че т.нар Млечните кексчета / Milchschnitte http://www.milchschnitte.de (не се сещам как се превеждаха на български) са по-вкусни, винаги се намират на регала до Пингуи.