0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, ще започвам стимулация около 18-20.02.
И понеже не съм от София, ще ми е нужна квартира. Питах в х-л Зора - там единична стая е 40лв/вечер. Ако обаче сме две, можем да наемем двойна стая за 50лв. Този хотел е близо до клиниката на д-р Владимиров. Така че, ако на някой му предстои по това време процедура - можем да се комбинираме.
С квартирите е малко по така, че за 2 седмици не им се ще много.
Дано си намеря компания - ще се радвам!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Успех, Барбаронче!!! :D
Благодаря, Еганева!
Подобно и на теб!
*
Момичета, ще започвам стимулация около 18-20.02.
И понеже не съм от София, ще ми е нужна квартира. Питах в х-л Зора - там единична стая е 40лв/вечер. Ако обаче сме две, можем да наемем двойна стая за 50лв. Този хотел е близо до клиниката на д-р Владимиров. Така че, ако на някой му предстои по това време процедура - можем да се комбинираме.
С квартирите е малко по така, че за 2 седмици не им се ще много.
Дано си намеря компания - ще се радвам!

Ох, какви спомени имам само от хотел Зора.... :balk_153:, ама на срещата щв разказвам. :lol:

Това май е единственият "по-безболезнен" вариант за дълъг престой в София, близо до МЦ София.
*
Момичета, ще започвам стимулация около 18-20.02.
И понеже не съм от София, ще ми е нужна квартира. Питах в х-л Зора - там единична стая е 40лв/вечер. Ако обаче сме две, можем да наемем двойна стая за 50лв. Този хотел е близо до клиниката на д-р Владимиров. Така че, ако на някой му предстои по това време процедура - можем да се комбинираме.
С квартирите е малко по така, че за 2 седмици не им се ще много.
Дано си намеря компания - ще се радвам!

Използвала съм квартира в близост до клиниката на Д-р Владимиров, към която  бях насочена от  туристическо бюро на бул. "Хр.Ботев"№ 67. Попаднах  на много добра квартира и е значително по изгодно. Успех.
Да си вдигна темичката, че да я види някоя мацка, която и се очертава по това време да бъде в София.
*
Някой знае ли хотел или квартира близо до клиника Малинов.Търся за една позната и ще се радвам ако ми помогнете. :D
Хайде бе, мацки, няма ли да има някой по това време в София?
Мисля, че намерих местенце за спинкане - за 16,50лв./вечер.
Ако има желаещи, да свиркат!!!!!!!!
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Барбаронче, само искам да ти вдигна темичката. Дано намериш момиче, с което да споделиш времето в София. Стискам палци за успешна процедура.
Благодаря ти ,Gea!
Днес ходих и видях стаите - много са прилични с баня и тоалетна, сравнително нови, отоплението е с ел. духалки.
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Барбаронче, ти ин витро ли ще правиш? Издчислиха ли колко ще ти струва? Аз имам три неуспешни инсета. Този месец мисля да почна, защото съм от Русе и ми писна да пътувам. Обаче се замислям дали да не минем направо към ин витро. Затова питам колко струва цялата процедура със стимулацията. Успех!
*
Геа,има такива теми,поразрови се,не са стари.
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Геа,има такива теми,поразрови се,не са стари.

Да, бе. Ама нали всичко е индивидуално и при всеки излиза различно в зависимост от лекарствата. Хем, знам, хем питам. :bonk: Благодаря ти, Жекова. Няма как да знам колко ще ми излезе, докато не ми исчислят персонално процедурата, ама нали съм си питанка. :balk_600:
*
Здравейте момичета може ли някой да ми прати някой адрес на хотел близо да клиника Малинов.Благодаря предварително.
Джуди, сега видях на картата, че клиника Малинов и МЦ София са в един район долу горе. Ти кога ще ти трябва да преспиваш там? Можем да се комбинираме.
Местенцето, което намерих е на 5-6 спирки от МЦ София, но има удобен транспорт.
Още малко си вдигам темичката, че не остана. Тия дни ще зачезвам към София - не знам още кога точно, но ..... скоро!
*
И аз търся в момента квартира, н са ми скъпи апартаментите под наем, които се дават на хотелски принцип.Пък и не знам колко дена ще трябва да остана в София.Но на 18  идвам:)
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
Барбаронче,
аз в момента се ослушвам за квартира или хотел в Сф.
Мислех си да успея да устискам и предстоящата седмица и от 25ти някъде да съм в София. Както виждаш, при мен проблемът е друг. Не ми предстои стимулация, а раждане.
Не зная дали бих била добра компания за теб, тъй като единственото, което мога да правя е да лежа.
Дори обмислям и варианта да отида в Токуда на хотелски начала, но е много дебело.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Здравей ,
Барборонче съжалявам но аз още не съм почнала стимулацията. Очертавасе нчкъде към началото на март.Бих се радвала да си правим компания, но уви!
Вече знам точно кога ще съм в София за десетина дни - четвъртък - 21,02,
Така че ако има желаещи, нека пишат, че като замина, няма да имам нет.
А и по въпроса - към момичетата от София: Къде около МЦ София има интернет клуб, че ще ми е скучно без вас 10 дни.
Чакам включване!  :lol: