0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
още една история в коледните дни
« Отговор #40 -: Януари 04, 2006, 15:10:17 pm »
Цитат на: meshko106
Човек е готов да се подложи на всичко, за да постигне мечтата си, в рамките на разумното, разбира се.


Именно, в рамките на разумното. Екстрасенсът, енергийното каквото там и използването на урина излизат извън рамките на моя здрав разум. Слава Богу, и извън разума на много други хора. Но всеки действа според своя разум.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    meshko106

още една история в коледните дни
« Отговор #41 -: Януари 04, 2006, 16:20:43 pm »
Цитат на: white
Честито МЕШКО!Желая ти лека и най-вече безпроблемна бременност и прекрасен малък човек на финала.
Имам няколко въпроса към теб:
Пишеш,че при цветната снимка са открили двурога матка,а при лапароскопията всичко е било нормално?Аз съм с двурога матка(доказано с цв. снимка и хистероскопия) и вече 1г 9м правим опити за бебе,но не става.
При нас също изследванията са добри и при двамата,но ... уви-резултат няма.
Как всъщност ти помогна лапароскопията?
Какви бяха първите ти симптоми след забременяване?
Предварително ти благодаря за отговора и още веднъжЧестито ЧУДО!


Здравей, лапароскопията не е променила формата на матката ми. Тя си остава двурога -това е анатомична особеност и си е още от раждането ми. Когато попитах д-р Попов, който ми прави лапароскопията за това несъответствие между снимката и заключението от лапарото, той ми обясни, че матката отвътре е двурога, както е излязло на снимката, а отвън може да си изглежда с нормална форма. Не помня точно какво беше медицинското обяснение, но нещо от този род беше. Само ще ти кажа, че формата на матката ми никога не е изтъквана като причина за липса на забременяване, а само като възможни усложнения при износването на бременността. Надявам се и се моля да няма такива, разбира се.
Нямах никакви симптоми след забременяването. Просто моят цикъл е бил винаги много точен и когато ми закъсня 2 дни, на третия си направих 3 теста и всичките бяха положителни. Вероятно при всяка жена е различно, но при мен нямаше никакви симптоми. Желая ти много спокойствие и късмет за осъществяването на мечтаната цел и дано да стане по-скоро.
*

    meshko106

още една история в коледните дни
« Отговор #42 -: Януари 04, 2006, 16:34:28 pm »
Цитат на: Meli
Цитат на: meshko106
Човек е готов да се подложи на всичко, за да постигне мечтата си, в рамките на разумното, разбира се.


Именно, в рамките на разумното. Екстрасенсът, енергийното каквото там и използването на урина излизат извън рамките на моя здрав разум. Слава Богу, и извън разума на много други хора. Но всеки действа според своя разум.


Преди да я приложа изчетох десетки страници по въпроса в интернет- повечето неща са на английски, разбира се. Установено е колко полезни вещества се съдържат в урината и т.н. Моят съвет към всички е преди да прилагат каквото и да било, да прочетат достатъчно, да задават всякакви въпроси и да преценят плюсовете и минусите, които са неизбежни и не на последно място да се доверят на интуицията си по отношение на компетентността на лекаря, терапевта или лечителя. Ако имате още въпроси, готова съм да отговоря и да коментирам всичко.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
още една история в коледните дни
« Отговор #43 -: Януари 04, 2006, 16:45:07 pm »
Мда, ако знаеш пък в лайната колко полезни вещества има! Обаче рецептата е тайна, предава се от ухо на ухо и трябва да намериш непременно баба ти Куна от Сусурлево по пълнолуние, да не пипаш червено и да палиш свещ всеки втори вторник от месеца в продължение на 1 година.

Глупостите, написани на английски, не стават по - малко глупави от това.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
още една история в коледните дни
« Отговор #44 -: Януари 05, 2006, 12:23:48 pm »
Цитат на: Meli
Мда, ако знаеш пък в лайната колко полезни вещества има! Обаче рецептата е тайна, предава се от ухо на ухо и трябва да намериш непременно баба ти Куна от Сусурлево по пълнолуние, да не пипаш червено и да палиш свещ всеки втори вторник от месеца в продължение на 1 година.
Глупостите, написани на английски, не стават по - малко глупави от това.
:lol:  :good_post:Мели,не се ядосвай.Каквото и да кажем,винаги ще има хора,които вярват на такива неща.

Успех,Мешко!Най-важното сега е бебчо да е добре!
*

    meshko106

още една история в коледните дни
« Отговор #45 -: Януари 05, 2006, 13:00:09 pm »
Съжалявам, че спеделих историята си, наистина... Направих го от най-искрени намерения, описах всичко, което съм направила за тези 3,5 години и 3 пъти подчертах, че не знам кой от всичките фактори е помогнал най-много. Вие се хванахте за това, което е най-малко познато -уринотерапията. Само 2 неща по отношение на нея - попитайте вашите баби как най-бързо зарастват рани; и една от най-добрите медицински козметики е създадена на такава основа и е с доказан ефект от медицинска гледна точка. Който иска може да се порови в интернет и да научи повече.
Мели, липсата на интерес към разширяване на познанията сигурно не е порок, но не е и добродетел.... А отричането на нещо, без да си запознат с него е признак на недостатъчна интелигентност.
Няма да пиша повече тук. Успех и късмет на всички момичета
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
още една история в коледните дни
« Отговор #46 -: Януари 05, 2006, 13:26:15 pm »
Мешко,никой не е отрекъл уринотерапията,а бабешките истории,в които вярват хората,и затова си казваме мнението,за да не се вярва на щуротии.Уринотерапията е доста по-различна,но все пак аз мисля,че в България няма добри специалисти-хомеопати и уринотерапевти..щяхме да сме научили за повече успешни случаи,ако беше така.Но има ли някакво значение..важното е,че си бременна.Желая ти успех и повярвай,че Чудото е станало от борбата ти,твоята и на лекарите!
Успех още веднъж и не спирай да пишеш,да се сърдиш и да обиждаш,защото нямам личен опит,но много от момичета тук имат и ще ти кажат,че Мели е невероятен лекар и човек.Това е важното,какво се знае между хората.
Чакаме още хубави новини от теб. :wink:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
още една история в коледните дни
« Отговор #47 -: Януари 05, 2006, 13:29:43 pm »
Цитат на: meshko106
Мели, липсата на интерес към разширяване на познанията сигурно не е порок, но не е и добродетел.... А отричането на нещо, без да си запознат с него е признак на недостатъчна интелигентност.


Напротив, имам огромен интерес към разширяване на познанията си. Ключовата дума е ПОЗНАНИЯ. И съм запозната достатъчно и вероятно  повече от тебе с т.нар. уринотерапия - представяш ли си, познавам нещо и го отричам, ужас!


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
още една история в коледните дни
« Отговор #48 -: Януари 05, 2006, 13:31:33 pm »
Цитат на: danidan
Мели,не се ядосвай.


Ама как да не се ядосвам, толкоз материал се похабява, вместо да се лекуваме с него.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу