0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #880 -: Август 16, 2008, 08:31:39 am »
Я да ви насмета аз набързо - къде сте се изпокрили всички пак,а? :lol:
Голям мързел в тия жеги... :lol:
Аз обаче пак отивам да се потя като идиот  :cross:   (луд умора няма!!!) :lol:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #881 -: Август 16, 2008, 18:49:05 pm »
Няма отказване, след няколко дни на обилно похапване по различни поводи, от днес съм пак на Япоското Чудо!  :wink:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #882 -: Август 16, 2008, 23:58:52 pm »
АМИ АЗ МИСЛЯ ЧЕ И ГОДИНКИТЕ СИ ОКАЗВАТ ВЛИЧНИЕ,А ЗА ДИЕТИТЕ АЗ ИМАМ ЕДНО МНЕНИЕ,ДАНО НЕ ПРОЗВУЧИ ГРУБО.ЦИТИРАМ МАЙКА СИ "ЦЯЛ ЖИВОТ ХОДЯ ГЛАДНА И ДЕБЕЛА"
НЕЗНАМ АЗ ЛИЧНО СВАЛЯМ МНОГО КИЛА ОТ НЕРВИ,ДИЕТА НИКОГА НЕ СЪМ ПАЗИЛА,ПОНЕ НЕ ГЛАДНА
*
Re: Божествени тела
« Отговор #883 -: Август 26, 2008, 16:40:06 pm »
Аааа, реших да вдигна малко темичката...
Момичета какво става???


Да се включа за протокола с отчет какви съм ги свършила...
Няма да е за период от два месеца, защото почивката прекъсна ходенето на фитнес, а от морето се върнах като бастун с болежки от шипове, които се подновиха и засилиха след като ударих едно почистване (и то без никакво презорване) вкъщи (ми, бабешка работа стана тя моята)...
Та моите резултати от 2 юли до 7 август - твърдо свалени 2 кг.
При 3 посещения седмично на фитнес, за около 1 час-1 час и 10 мин.
Ползвах предимно велоергометър (2 вида) и кростренажора. Вкъщи по 90 коремни преси и малко упражнения с гирички (за част от тях златото ме инструктира :))
Което ме радва - "балонът" около талията и ханша поспадна - видимо обиколките ми намаляха и по дрехите личи. Така че въпреки че не постигнах желаното от мен (да смъкна за 2 месеца 5 кг), съм доволна.
А и забраних си сладкото. Промених начина си на хранене от млечно-въглехидратен, какъвто ми беше преди, стана млечно-белтъчно + зеленчуци + плодове (че е грехота, когато ги има да не ги ям, а и как обичаммм прасковки да речем :balk_53:) Хапвах си 4-5 пъти, с малки изключения. Организмът ми сам поиска да закусва, както и да вечеря най-късно в 19 ч., така че тези дето ми се поскараха, щъ не щъ ви послушах... :wink:
И се постегнах определено - та много съм доволна! Ааа, и целулитът - определено намаля тая гад (но една седмица ползвах и аураслим - доволна съм!), но има какво още да се желае...
Дано скоро се оправя, та да продължа с фитнеса и не се отпусна  :(
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Божествени тела
« Отговор #884 -: Август 27, 2008, 10:31:50 am »
Браво ogniana.услилията ти ще се възнаградят.Аз пък откакто започнах с опитите спрях спорта,защото се притеснявам.И сега се чувствам доста отпусната.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Божествени тела
« Отговор #885 -: Август 27, 2008, 13:50:57 pm »
raia123 -и аз  така-макар ,че спорта казват ,че  не пречи на опитите ,ама много мързел ме налегна ..и си казвам с надежда-за кога спорт ,като се надявам да  preggo -а то времето си минава  и дупето и корема  да не казвам какви са ми станали  :balk_70:.


Re: Божествени тела
« Отговор #886 -: Август 27, 2008, 17:13:17 pm »
Няма отказване, след няколко дни на обилно похапване по различни поводи, от днес съм пак на Япоското Чудо!  :wink:
Мимка, дай малко инфо за това Японско чудо.
Вдигнала съм мерника на едни 8 килца...
*
Re: Божествени тела
« Отговор #887 -: Август 28, 2008, 15:50:01 pm »
Ох, и моето божествено тяло през крив макарон ще го видя. Сега съм на една диета, пратена ми от д-р Тодорова, пия и лекарства и пак качвам вместо да свалям. Сигурно на контролата ще ми увеличми дозата. Ама за догодина вече ме пишете и мене в графата за Божествени тела. :lol: Дотогава ако не се оправят нещата, явно ще си стоя дебеланка.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #888 -: Август 28, 2008, 18:37:25 pm »
Ооо, я стига, Sia !

И аз си мислех така юни-юли, но мисля, че влязох в релси. Тя д-р Тодорова съвнем сериозно е започнала диети да препоръчва, това сигурно откакто й заведох една приятелка за преглед, която от септември м.г до април т.г. смъкна 25 кг с диета, без гладуване, в която са забранени някои продукти... Много се гордея с нея! И на мен д-р Тодорова при последната консултация ми ограничи захарта, но вече я бях свършила тази работа - поизтормозих приятелката си за съвети - no sugar, no бяло брашно, не колбаси, кайма (последните заради вредни примеси), не кашкавал (много е мазен), не вредни храни с кухи калории, повечето от подсладителите също, не картофи...Да кажа какво да - нискомаслено мляко, кисело и прясно, сирене краве, зеленчуци и плодове, ориз, но кафяв, тестени продукти, но от ръжено брашно, хляб но тип ръжени, пълнозърнести, черни, бонус, постни меса, риба... На нея й бяха забранени горските плодове и кивито - склонност към алергии, което се установило от специално кръвно изследване... Въобще страшна мераклийка съм на диетоложката на приятелката, още повече че със скрининга който прави открива някои здравословни проблеми (на нея и откри проблем с инсулина и й предписа терапия с лекарства), но е скъпо и ще си го остава за по-нататък...

Какъв ти е проблемът, sia? Срещах някъде че от хипер минаваш към хипофункция на щитовидната, но може да съм запомнила грешно... Ние като ръст сме от една група  :wink: Сигурна съм, че скоро ще се похвалиш с Божествено тяло!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #889 -: Август 28, 2008, 21:20:50 pm »
Ама за догодина вече ме пишете и мене в графата за Божествени тела. :lol: Дотогава ако не се оправят нещата, явно ще си стоя дебеланка.
Айде и теб записвам, после ще ви търся по списък, ей!!!  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #890 -: Август 28, 2008, 23:12:44 pm »

Какъв ти е проблемът, sia? Срещах някъде че от хипер минаваш към хипофункция на щитовидната, но може да съм запомнила грешно... Ние като ръст сме от една група  :wink: Сигурна съм, че скоро ще се похвалиш с Божествено тяло!

За сега не съм минала към хипофункция, ама предстои предвид Хашимотото. Но в момента на преден план е инсулинова резистентност или метаболитен синдром. Това предстои да се уточни след глюкозотолерантния тест.
А иначе в моята диета още повече неща са забранени. Ама пак не отслабвам. И не само това, ами качвам, въпреки че напрактика ям безвкусни неща и то в малки количества.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #891 -: Август 29, 2008, 09:35:29 am »
Огняна мога да ти препоръчам към диетата да прибавиш по 3-4 ябълки на ден. Действат перфектно на метаболизма и го ускоряват. Преди години с подобна диета свалих доста килограми. И сега като се налага понякога минавам на ябълкови дни+кисело мляко +пилешко и за два три дни килограм два не ми мърдат.
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #892 -: Август 29, 2008, 09:39:33 am »
Няма отказване, след няколко дни на обилно похапване по различни поводи, от днес съм пак на Япоското Чудо!  :wink:
Мимка, дай малко инфо за това Японско чудо.
Вдигнала съм мерника на едни 8 килца...



Извинявай, сега виждам въпроса ти.Ето линк

http://www.dnes.bg/article.php?cat=42&id=2133

Аз април без да я спазвам много стриктно за около 2 седмици 8 кила надолу, после за 5 месеца върнах 4 от тях, но като си ядях доста порядъчно.. :oops: :oops: :oops:
Ако хапвах умерено щях да ги запазя със сигурност!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #893 -: Август 29, 2008, 09:59:49 am »
Мимка много готина тази диета.
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #894 -: Август 29, 2008, 10:05:51 am »
Ако изключиш това, че на 3тия ден кудкудякаш....да... :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #895 -: Август 29, 2008, 10:09:55 am »
оффффф,включвам се отново в темата.ПОследните два месеца,следствие на противозачатъчни,една хубавичка стимулацийка и едномесечно моренцееее,четири килца,ама нагоре и тежко дупе.Целулита не го споменавам,щото си е ясно.
Та от днес започвам Дюкан.Я кажете, мога ли първите три дни,да наблегна на кисело мляко и риба или пиле,че други меса хич не ми се ядат...
Иначе с мъжа ми ще ходим при един диетолог от София,който прави обширен скринимг и предписва режим.Ще ходим заради него,защото само се оплаква,че не знае от какво е надебелял,ама аз знам/ кашкавалче и други такива и никакъв спорт/ ама той не ме слуша.Била съм философ :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #896 -: Август 29, 2008, 21:21:03 pm »
Огняна мога да ти препоръчам към диетата да прибавиш по 3-4 ябълки на ден. Действат перфектно на метаболизма и го ускоряват. Преди години с подобна диета свалих доста килограми. И сега като се налага понякога минавам на ябълкови дни+кисело мляко +пилешко и за два три дни килограм два не ми мърдат.

Благодаря ти, Bellla! Плодовете въобще не съм изключила. Хапвам си. През зимния период със сигурност ще наблегна на ябълките. Да споделя нещо - на мен от ябълките ми се затяга стомаха, както уви и от киселото мляко, колкото и да е чудно... та трябва да внимавам. Но когато се храня с повече зеленчуци и се движа, е по-добре.

Sia, дано бързо овладеете положението. Пожелавам ти го от сърце и съм сигурна, че ще успеете. По принцип и моят инсулин се бъзика нещо с мен, но ще видим ние тази работа... Няма да му се дам и без захар се живее! :) Щом кантарът тригне с грамове надолу значи "машинката" се е задействала и всичко ще е наред...

На мен калция обаче ми е много под нормата, което ме притеснява... Въпреки че хапвам доста мляко, имам дефицит. Мисля сусамът да влезе богато в менюто ми...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #897 -: Септември 04, 2008, 11:31:13 am »
Мацки, от днес поднових фитнеса. Хайде, с мен! :veloergo:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #898 -: Септември 04, 2008, 11:35:09 am »
 Браво , Огняна! Освен да вземем да се засрамим и ние да започваме...Че съм сложила 2 килца. Уф!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #899 -: Септември 04, 2008, 11:37:26 am »
ОООО и аз да се похваля. Ходя редовно на гимнастика и вече първите резултати са налице. Започнах добре да стягам дупето и корема.
Пристрастена към д-р Хаус!