0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #860 -: Юли 14, 2008, 20:02:43 pm »
Каква е тази ролка, че не съм в час, а мисля да си го взема този продукт!

Eто тази:
 
*
Re: Божествени тела
« Отговор #861 -: Юли 14, 2008, 20:59:02 pm »
Каква е тази ролка, че не съм в час, а мисля да си го взема този продукт!
снимка - да не я копирам и нея...

Видях я, видях я. За 15 лв. и нещо.

Благодаря, Жекова. Вие да не се върнахте от почивката? :)
« Последна редакция: Юли 14, 2008, 21:15:33 pm от ognyana »
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #862 -: Юли 14, 2008, 21:08:11 pm »
Като стана дума за антицелулитни/отслабващи кремове - имаше навремето един Auraslim,който (установих наскоро) още го има по аптеките за щастие.
Човек не би си помислил,че крем, струващ само 6-7лв може да е читав,но този според мен си има добър ефект.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Божествени тела
« Отговор #863 -: Юли 15, 2008, 00:04:57 am »
 Я-я тамън да хвана "антицелулитния" ви лаф :P. Изненадана съм от себе си,  купих си козметика, която гледах с много съмнения, но или съм слънчасала, или вярно действа. Става дума за  крема за тяло с термо ефект на Евелин.Загрява  до изскачане  на очите първите няколко мазания (после свикваш). Но кожата ми се загладила нещо...
И крема за бюст-хубав.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #864 -: Юли 16, 2008, 20:44:46 pm »
Някой ползвал ли е антицелулитния комплект на Дева с диска?
Аз свърших една опаковка гел, ама за една година :oops: :oops: :oops:.Но от как правя кафето, мажа после и с него и затова го свърших.Сега вече комплексно и с душ гела.Ама по съвет на Слънцето с кафето мажа цялото тяло-лице, торс, крака, ръце..и това два пъти на ден, като след това масажирам с антицелулитния гел, а после и с йогурт за тяло.Ей, хора, такава кожа съм нямала никога, имам чувството, че и на целулита почва да оказва влияние!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #865 -: Юли 16, 2008, 20:54:33 pm »
Ей, хора, такава кожа съм нямала никога, имам чувството, че и на целулита почва да оказва влияние!
Ми как няма да е, ти си подвижен козметичен салон! :lol: :lol: :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #866 -: Юли 16, 2008, 22:45:50 pm »
А бе хора,я дайте мнения за Л-Карнитин на SupraVit???...
Не бях ползвала Л-Карнитин от миналото лято,сега съм решила за по-голям ефект пак да го пия - за около месец-два,в съчетание със спортните ми занимания.
Та днес си взех този гореспоменатия,и се чудя дали е добър...  :ask:

Преди ползвах л-карнитина на Нутрим,но нещо не ми допадна като че ли,та реших да пробвам този.На опаковката пише, че производител е Кенди ООД. 
« Последна редакция: Юли 16, 2008, 22:47:30 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #867 -: Юли 16, 2008, 23:47:26 pm »
за около месец-два,в съчетание със спортните ми занимания.
От спортисти  /също и от моята фитнес-инструкторка/знам, че действието на Л-Карнитина е около 2 седмици. После няма смисъл да се пие. Ако ти се рови , виж във фитнес форумите.

 Моят е на Biogame. Не усетих кой знае какъв резултат.

П.П.Сега се сетих. Инструкторката ми препоръча течния Л-Карнитин като по-ефективен.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #868 -: Юли 17, 2008, 07:46:30 am »
Мерси,Жеки.
Уфф,то аз съм се ровила много, ама все чета противоречива информация...миналото лято го пих един месец някъде,най-вероятно и сега ще е за толкова всъщност, пък може и да направя пауза след първите 2 седмици...Ще видя.
пп. Това за течния и аз съм чувала,че се препоръчва,но снощи пазарувах в Пикадили след работа,и там нямаше такъв като че ли - та си взех този да го пробвам :) Ако има резултат ще се похваля.

Сега се порових всъщност - прави се почивка, но май след 1 месец прием...На други места пък пише,че след 20 дена прием се почива...Ох, не знам,ще видя как ще тръгне.
http://www.bb-team.org/forums/viewthread/17497/
« Последна редакция: Юли 17, 2008, 08:20:53 am от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Божествени тела
« Отговор #869 -: Юли 17, 2008, 11:11:07 am »
А бе хора,я дайте мнения за Л-Карнитин на SupraVit???...
Не бях ползвала Л-Карнитин от миналото лято,сега съм решила за по-голям ефект пак да го пия - за около месец-два,в съчетание със спортните ми занимания.
Та днес си взех този гореспоменатия,и се чудя дали е добър...  :ask:

Преди ползвах л-карнитина на Нутрим,но нещо не ми допадна като че ли,та реших да пробвам този.На опаковката пише, че производител е Кенди ООД. 
На Суправит не е добър.Те само нов продукт задържат на ниво няколко месеца и после всичко минава в графа "боклуци"(визирам  Q10 на същата фирма, който в началото беше   изключителен).
Хубаво е да се съчетават хапове Л-карнитин и течен такъв(последния преди и след тренировка).
*
Re: Божествени тела
« Отговор #870 -: Юли 17, 2008, 19:09:52 pm »
Аз си поръчах L-carnitin на P&B Labs от сайта,който Кит Кат ни препоръча на 8-10 стр. от темата.Много съм доволна.Ползвах течния с Гуарана,а сега чакам да ми доставят обикновения течен в комбинация с капсулите.
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Божествени тела
« Отговор #871 -: Юли 17, 2008, 19:21:15 pm »
Чудесна темичка ама да ви кажа много ми е трудно да  приготвям вкусна храна и да не я опитвам после.Има нещо вярно че и възраста оказва влияние преди пет години бях 58 кг а сега от една година насам качих и станах 65 и да ви кажа много ми е трудно с тез диети правя ги една седмица и се отказвам просто не мога да не кусам ако има нещо вкусно на масата май не ставам за диети успех на всички коиито имат воля да издържат.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #872 -: Юли 18, 2008, 09:06:50 am »
Аз си поръчах L-carnitin на P&B Labs от сайта,който Кит Кат ни препоръча на 8-10 стр. от темата.Много съм доволна.Ползвах течния с Гуарана,а сега чакам да ми доставят обикновения течен в комбинация с капсулите.

А резултати?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #873 -: Юли 18, 2008, 09:43:26 am »
 И аз съм ползвала течния Л-Карнитин с гуарана, но съчетан с фитнес 4 пъти седмично. Резултатите бяха доста добри.Поддържах си без проблем 51 кг. Но...внимавах и какво хапвах де.
 Сега Жеков дума не дава да се издума за тези килограми, щото мисли, че съм изглеждала "озъбена" от слаботия.
 
*
Re: Божествени тела
« Отговор #874 -: Юли 18, 2008, 13:15:41 pm »
Еееех, готини джобни гаджета сте вие!

Какво да кажа аз с моите 70 килца. :?

И толкова мъки до сега, а за последните 3 седмици едва кило кило и половина съм свалила :(
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Божествени тела
« Отговор #875 -: Юли 18, 2008, 14:24:24 pm »
Еееех, готини джобни гаджета сте вие!

Какво да кажа аз с моите 70 килца. :?

И толкова мъки до сега, а за последните 3 седмици едва кило кило и половина съм свалила :(
Това щях да напиша, 45-50 кила, ще ви отвее вятъра зад граница, момичетаааа. :P
*
Re: Божествени тела
« Отговор #876 -: Юли 18, 2008, 14:41:08 pm »
Ааа, вече съм на здравословните 54кг. Аз съм нисичка/163/ и съм си ок така. :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #877 -: Юли 18, 2008, 19:53:38 pm »
Аз си поръчах L-carnitin на P&B Labs от сайта,който Кит Кат ни препоръча на 8-10 стр. от темата.Много съм доволна.Ползвах течния с Гуарана,а сега чакам да ми доставят обикновения течен в комбинация с капсулите.

А резултати?

Резултата до преди два месеца се виждаше на лентичката ми.Съчетавах Л-карнитина със степера(за какъвто питаше)всяка сутрин.Свалих 13 кг(за 10-11 седмици),но на външен вид изглеждаше повече.И аз като Жекова поддържах килограмите си доста време.Обаче се наложи да спра заради процедурата и сега пак почвам с нови сили :D,че доста от свалено си възвърнах :(.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #878 -: Юли 24, 2008, 08:02:18 am »
Добрютро на всички божествени тела :P 

Аз отивам да си направя сутрешната разходка,днес успях малко по-рано да стана и май ще имам цял час за така любимите ми ходене+бягане :D  :cross: 


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #879 -: Юли 24, 2008, 10:34:59 am »
 Аз пък покрай почивката се омързеливих и спрях тренировките, обаче ще се стягам и поне колелото ще карам  :veloergo: , че този гаден целулитец веднага плъзна по бедрата ми!!! Брей, че упорито нещо!