0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: бременност след "късна овулация"
« Отговор #20 -: Януари 18, 2008, 18:07:57 pm »
 Много ви благодаря, момичета. С вагинален ехограф ме гледаха. Нямам кървене , никакви болки , никакви оплаквания.
 Abloy, как издържа до 8г.с ?!Аз вече ще експлоадирам от нерви... :?
*
Re: бременност след "късна овулация"
« Отговор #21 -: Февруари 06, 2008, 09:11:14 am »
Мисля, че няма от какво да се притесняваш. Това е едно малко чудо. :bori_020:
При нас след дълги опити и изследвания бебо стана в месеца , в който реших да не меря температура, да не правя овулационни тестове, да не пия дуфастон за регулиране на дължината на цикъла. Исках да си почина от всичко и не ме интересуваше , че наистина цикъла ми беше мноооооооого дълъг.
Бебо е станал на 49 ден от ПМЦ . Направих си тест седмица след успешния опит, защото ме боляха гърдите, спрях да ям месо и сладко и сама се учудих на себе си. Купих си теста , макар винаги да съм виждала тая гадна самотна чертичка. Когато се появи веднага бледа втора черта и си помислих, че са ми продали тест за овулация по погрешка, и започнах да чета упътването, за да видя къде съм сбъркала. Е, грешка нямаше- чертичката си беше там.
Сега съм в 19 г.с. Всичко за сега е ок ( да чукна на дърво), термина ми го изчислиха по датата , когато смятам, че е станал бебо ( понеже това ни е единствн опит за 2 седмици и съм сигурна, че е станал точно тогава). Отговаря си на седмиците, развива се нормално.
Акушерката миказа, че при настъпване на бременност вече няма значение на кой ден от цикъла е било и даже рядко можело толкова точно да се определи термина
Това ми е графиката   

« Последна редакция: Февруари 06, 2008, 09:46:14 am от GREEN »





Re: бременност след "късна овулация"
« Отговор #22 -: Октомври 09, 2012, 23:12:26 pm »
Много ви благодаря, момичета. С вагинален ехограф ме гледаха. Нямам кървене , никакви болки , никакви оплаквания.
 Abloy, как издържа до 8г.с ?!Аз вече ще експлоадирам от нерви... :?
Здраейте момичета! включвам се в темата, защото и при мен нещата са подобни. Незнам дали е късна овулация, но последният ми цикъл беше на 11 август, сега трябва да съм към 7 седмица, с цикъл на 28 дни съм, според доктора има зародиш, но е много малък и не се развива според седмиците си. Аз не мога да определя кога съм заченала и незнам как да го изчисля Утре съм отново на преглед, този път при добър специалист и се надявам да има добри новини.