0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

С пожелания за много късмет и успех в опитите нашето най-съкровено желание да се превърне в щастлива реалност за всяка една през високосната 2008 година!
*
За много години, момичета!
Предлагам на авторката да включи и специалисти от други градове, а не само от София  :D За Варна аз гласувам с две ръце за д-р Александров
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Здравейте! Много бих искала всеки който не открива своя специалист - нека да напише  в отговор името му и града, където е кабинета му, за да мога да актуализирам списъка и наистина информацията в тази анкета да бъде реална по всяко време и да ни е полезна, което е моята цел. Нека днешният чист бял сняг да измие спомените от опитите ни досега и да ни зареди с много надежда, постоянство и най-вече хъс да се борим без да се отказваме до постигането на  :bfp: и 9 месеца след това! 
*
Гласувах за доц.Щерев,макар че всъщнос с него съм се виждала само веднъж при лапароскопията си,преди 2 години. Иначе щастието да имаме прекрасния ни 4-месечен Стефчо дължим на д-р Савова, която работи в неговата клиника.Според мен малко трудно е така да се гласува...Защото що се касае до тежката артилерия-инвитро, там процеса е много комплексен и успеха не зависи само от един лекар :goodluck: :ballons:.

ЧНГ и успех на всички в борбата за детенце!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Д-р Мазнейкова не е специалист при проблемно забременяване. Тя е силна при проследяването на патологична бременност.
В този форум има две заковани анкети с инфото, което те вълнува, като са разделени на Инвитро и инсеминации.  Разгледай ги и дано да ти помогнат да се ориентираш.

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3198.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3370.0
Sia, благодаря за infoto! Вмъкнах Д-р Мазнейкова, защото от 2 години една моя близка постоянно ми препоръчва да отида при нея за инсеминация или инвитро. Нямам впечатления от повечето лекари в анкетата, а искам да пробвам инсеминация пак и ако не стане още един два опита - вече инвитро. Досега имам 4 инсеминации - в "Св. Лазар". Последните ми ги прави Д-р Лачев, много мил и възпитан лекар. Записала съм си час при Д-р Попов от Шейново и при Д-р Йосиф Димитров. При Д-р Стаменов ми казаха че първите свободни часове за консултация са през 2009 г.?!? - това беше през декември 2007 г. Този вариант го отписвам, не мога да чакам 1,5 години за първоначален преглед, глупаво е. До сега винаги след неуспешен опит занемарявах нещата близа година. Решила съм този път да се боря до  :bfp1:. И няма да се откажа! Успех!
*
За Стаменов. :D :D
*
Д-р Владимиров
Това е моят лекар! :)

Д-р Владимиров
Това е моят лекар! :)
И моят! :lol:

*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Моята лекарка е д-р Андреева от Щерев.

*

    dekiki

  • ***
  • 421
  • Симона 20.02.2008
Аз гласувах за д-р Александров,въпреки че моят доктор е доц.Маркова,но просто реших,че щом работят заедно е едно и също.Ако трябва след време да избирам отново пак бих избрала варненският екип!
*
Анкетата не е много коректна :wink:
Д-р Попов не се занимава конкретно с асистирана репродукция. А и лично аз например имам положителен резултат благодарение на двама от лекарите, посочени в анкетата:
д-р Попов, който неколкократно ме е оперирал и д-р Владимиров, при когото направихме инвитро опита.


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Lia, точно за това съм вкл. и Попов, защото знам, че помага да се реши проблема, а на нас ни трябва, не само някой механично да извърши някаква манипулация, но понякога  и лечение. Целта ми е постоянно да рефрешвам анкетата, да може реално да се знае кой може да ни помогне да стигнем до финалната права. За Д-р Попов знам, че една близка приятелка ходи няколко пъти при него за инсеминация с донорски материал, не взимаше много скъпо, но се оказа, че той е страхотен специалист по лапароскопия, но не и по самите репродуктивни методи. Все пак много от нас минават и през тази манипулация. Голям студ е на вън, обличайте се хубаво и топло, момичета. Лек ден на всички! :blowingdust:
Моят доктор е д-р Владимиров!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Моят доктор е д-р Даскалов и не виждам името му в анкетата, за да гласувам за него с двете ръце.
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Моят доктор е доктор Стаменов !
след 9 год. борба видях за първи път положителен тест, благодарение на него.
Верно, щастието приключи много рано, но той си остава моят лекар !
*
И моят лекар е Д-р Даскалов!
*

    eloiz

  • ***
  • 167
  • Чакам те бебчо...
Моят лекар също е д-р Даскалов.Моля,добавете го в анкетата ако е възможно.
« Последна редакция: Януари 04, 2008, 13:23:04 pm от eloiz »