0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gesiges77

IVF s zamrazeni niakoy pravil li e
« Отговор #20 -: Март 04, 2005, 17:20:28 pm »
Цитат на: cygnus
Цитат на: gesiges77
Имате ли представа колко инвитро опита могат най-много да се правят,т.е.кога е най разумно да се спре?


Gesiges77,  и аз имах същия въпрос и го бях задала в ето тази тема, където ми е отговорил доктора в т. 2 от мнението си.




Благодаря Cygnus.Тревожа се,че съм изчерпала повечето си шансове,но все още имам надежда.Казват,че когато желаеш силно нещо,то някога се случва.Успех на всички!
*

    samantha

въпрос към gesiges77
« Отговор #21 -: Март 21, 2005, 08:35:14 am »
Аз бих искала да те попитам, ако разбира се, не представлява затруднение за теб, да ми обясниш каква е поготовката при връщането на замразени ембриони, твоите на какъв стадий бяха замразени и каква подръжка след това имаше?

Аз имам вече 4 неуспешни опита и за първи път имам 13 замразени бластоцита. Разбира се, не е ясно колко от тях ще преживеят.

Пожелавам ти успех!

Предварително благодаря!

Cygnus, стискам палци и на теб!

P.S. Аз много рядко пиша, но чета редовно от повече от година.
IVF s zamrazeni niakoy pravil li e
« Отговор #22 -: Март 21, 2005, 11:07:58 am »
Здравей Саманта,от 1 ден на менструацията се започва прием на Прогинова,на 14 ден-преглед и на 17 трансфер,като продължаваш с Прогинова и Утрогест вагинално.При мен бяха замразени на етап оплодени яйцеклетки.Да така е , не е ясно колко ще преживеят.
Ти къде си правила опитите,какво ти казват като причина.Ако искаш ми прати лично съобщение или пиши на gesiges@abv.bg.Успех и на теб!
*

    samantha

IVF s zamrazeni niakoy pravil li e
« Отговор #23 -: Март 21, 2005, 11:25:33 am »
Имам 3 опита при д-р Табакова и последния е при доц. Маркова. Бих споделила, че и двете са много добри в професионално отношение, но моето скромно мнение е, че екипа на доц. Маркова далеч превъзхожда този на д-р Табакова, най-вече ембриологията. Причина за последния неуспех наистина няма, просто така се случва понякога.
Ти знаеш ли зени, които са имали успех след транфер на замразени ембриони?
IVF s zamrazeni niakoy pravil li e
« Отговор #24 -: Март 21, 2005, 11:57:06 am »
Цитат на: samantha
Имам 3 опита при д-р Табакова и последния е при доц. Маркова. Бих споделила, че и двете са много добри в професионално отношение, но моето скромно мнение е, че екипа на доц. Маркова далеч превъзхожда този на д-р Табакова, най-вече ембриологията. Причина за последния неуспех наистина няма, просто така се случва понякога.
Ти знаеш ли зени, които са имали успех след транфер на замразени ембриони?


За съжаление не познавам,но според мен трябва да пробваш ,дори имаш за повече от 1 опит,по този начин спестяваш стимулацията.Стресът е много по-малък.
IVF s zamrazeni niakoy pravil li e
« Отговор #25 -: Март 21, 2005, 23:29:13 pm »
:o момичета аз отворих тази тема преди много време когато бях в невидение по този въпрос не че сега много ми е просветнало но тогава нищо не знаех между другото моя доктор ми ги върна без нищо да ми каже сега започвам да си мисля че не всички са били ок. а аз въобще нищо не го попитах само мога да ви кажа че инжекциите след това са отвратителни и повече за нищо на света няма да дам да ми ги слагат